Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Nano-krystaliczne barwniki kwantowe od Gatesa w szczepionkach na COVID

Nano-krystaliczne barwniki kwantowe od Gatesa w szczepionkach na COVID

Ci którzy ustawią się w kolejce do wstrzyknięcia szczepionki na COVID-19 tej jesieni, mogą spodziewać się iż ich cała historia szczepień będzie przechowywana gdzieś na serwerze rządowym, dzięki niewidzialnym kwantowym tatuażom kropkowym, które, jak Bill Gates zapewnia / is ensuring, będą w nich umieszczone.

Specjalny barwnik zawierający nano-krystaliczne kropki kwantowe sfinansował Gates, emitujące blisko podczerwone światło, które może być wykryte przez specjalnie wyposażony smartfon.

Te kropki kwantowe mogą trwać przez 5 lat pod skórą i będą musiały być wymienione nowym zastrzykiem na kolejne 5 lat do przechowywania historii szczepień.

Wymyślone przez badaczy w Massachusetts Institute of Technology (MIT) z finansowaniem Gatesa, te nowe tatuaże przechowują historie zdrowia ludzi nawet bez ich wiedzy, „Znak Bestii” rodzaj systemu technologicznego /a “Mark of the Beast” type of technological system, zgodny z kluczowymi warunkami w Affordable Care Act (ACA), czyli “Obamacare”.

„Ta technologia może ułatwić szybkie i anonimowe wykrycie historii szczepień pacjenta, by zagwarantować, że każde dziecko było zaszczepione”, stwierdził dr Kevin McHugh, były pracownik MIT, który teraz pracuje jako asystent profesor biotechnologii na Rice University w Houston.

Nowe badanie opublikowane w Science Translational Medicine wyjaśnia jak technologia wykorzystuje miedź do sporządzania dokumentacji medycznej „na pacjencie”, czyli w jego ciele przez urządzenia skanujące mogące wykryć widmo bliskiej podczerwieni.

„Kropki mają tylko około 4 nanometry średnicy, ale są zamknięte w biokompatybilnych mikrocząsteczkach, które tworzą kulki o średnicy około 20 mikronów” – pisze Great Game India.

„To zamknięcie umożliwia barwnikowi pozostać na miejscu, ukrytemu pod skórą, po wstrzyknięciu ze szczepionką”.

Czy Znak Bestii przychodzi przez Operation Warp Speed*?

*Operacja Warp Speed ​​to partnerstwo publiczno-prywatne zainicjowane przez administrację Trumpa w celu ułatwienia i przyspieszenia rozwoju, produkcji i dystrybucji szczepionek COVID-19, środków terapeutycznych i diagnostycznych. https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Warp_Speed

Ten barwnik podaje się przez plaster/łatkę mikroigłową, a nie tradycyjną strzykawkę z igłą. Jak sugeruje sama nazwa, plaster mikroigłowy zawiera mozaikę mikroigieł, które po ‚przyklejeniu się’ do skóry wstrzykują „jad”, przy minimalnym bólu czy inwazji.

Plaster mikroigłowy sam się rozpuszcza, jego składniki są mieszanką prostego cukru i specjalnego polimeru pn. PVA. Dlatego po wstrzyknięciu znika bez widocznych strat, czyniąc ją „stałą”, zdaniem Gatesa.

Wszystko to jest spełnionym marzeniem /a dream come true dla Gatesa, który wydaje się całe życie czekał na ten moment rozpuszczenia śledzących chipów dla „ludzkiego bydła” na świecie – wszystko pod przykrywką „szczepionki”, oczywiście.

Jak to wszystko wiąże się z „Operacją Warp Speed” (OWS) prezydenta Trumpa, szybkiego śledzenia szczepionek – zobaczymy. Czy wszystkie będą zawierać tatuaże kwantowych kropek, czy tylko niektóre? Albo czy będą jakieś szczepionki w ogóle, skoro niektórzy uważają OWS za podstęp i przykrywkę dla jakiejś innej tajnej operacji?

Kolejną sprawą do rozważenia jest technologia „Trust Stamp” / pieczęć zaufania, też finansowana przez Billa Gatesa. Trust Stamp już wprowadzają Mastercard i GAVI jako rodzaj programu biometrycznej tożsamości cyfrowej, który w sposób naturalny zgadza się z technologią tatuażu kwantowych kropek.

„Program ma ‚ewoluować kiedy ty ewoluujesz’, jest częścią globalnej wojny z gotówką i ma potencjalne podwójne zastosowanie w celach inwigilacji i ‚policyjnego patrolowania’ opartego na twojej historii szczepień”.

„Ci którzy nie chcą być szczepieni mogą zostać wyłączeni z systemu opartego na ich wskaźniku zaufania”.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=213693

Quantum dot tattoos from Bill Gates to be invisibly embedded inside coronavirus vaccines

Ethan Huff – Natural News – 17.09.2020

Tłumaczenie: Ola Gordon

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *