Strona główna > Świat > Najwyższy czas, by Europejczycy ubiegali się o azyl!

Najwyższy czas, by Europejczycy ubiegali się o azyl!

Unia Europejska jest tuż na skraju wprowadzenia chaosu do Europy. EU potyka się od jednego kryzysu własnej roboty, o następny i tak dalej, nie mając przy tym żadnego prawa, ani nie będąc w pozycji do tego upoważniającej. Nie wystarcza już usunięcie poszczególnych rządów, ani zmiana wyborów demokratycznych, które im się nie spodobały. Otwierają teraz granice Europy na najbardziej zacofaną i brutalną kulturę, jaka dziś jest na świecie. Kulturę, która nie uznaje podstawowych praw człowieka.

Szlak wędrówki „uchodźców” jest gigantycznym wysypiskiem śmieci:

a

a

Znane są przypadki ubogich Węgrów, którzy zbierają pożywienie po „uchodźcach”:

a

a

a

Ci oto ludzie, noszący początkowo status uchodźców, odmówili ubiegania się o azyl w pierwszym europejskim kraju, do którego dotarli, jak nakazuje im prawo – stając się w tym momencie emigrantami.

Ale UE nie chce postępować zgodnie z prawem i co za tym idzie zdjęła z krajów europejskich konieczność pilnowania granic, by umożliwić przepływ emigrantów do krajów sąsiednich, co spowoduje zaraz fale nowych milionów. Istoty z Kosmosu, które obserwują Europę pomyśleć by mogły, że straciliśmy już całkiem rozsądek, ale to nie rozsądek straciliśmy. Zamiast niego straciliśmy naszą demokrację. I nasze bezpieczeństwo.

Unia Europejska mogła zatrzymać ten kryzys od jego pierwszego dnia, podążając za przykładem Australii, hamując ruch na wodach i rejestrując wszystkich prawdziwych uchodźców poza naszymi granicami. Ale to byłoby zbyt rozsądne.

a

Zamiast tego EU pokazuje nam typową dla siebie arogancję i znacząco pogorszyła sytuację łamiąc prawo, przez – dobitniej bym tego nie ujął – zaproszenie całego świata muzułmańskiego do Europy.

Gwarantowane, że Europa stanie się znacząco bardziej niebezpiecznym miejscem dla wszystkich, a szczególnie dla kobiet, homoseksualistów i Żydów.

Ta sytuacja wspomaga również interesy kryminalistów i finansuje w rzeczywistości cały przemysł handlu ludźmi. Polityka Angeli Merkel, kanclerz Niemiec, spowoduje, iż statystyki gwałtów w kraju wywindują w powietrze. W zasadzie, to już zaczęły i należy się jej za to hołd, za zasługi.

I wy, wszyscy nadoptymistyczni entuzjaści machający swymi szyldami, z napisem „WITAJCIE UCHODŹCY”, możecie dołączyć do obrazka i ukłonić się, bo w przeciwieństwie do tego, w co media chcą byśmy uwierzyli, większość emigrantów to samotni mężczyźni, a więzienia w całej Europie są już pełne muzułmanów z trzeciego świata, którzy nie wiedzą jak należy się zachowywać w cywilizowanym społeczeństwie.

Ostatnią rzeczą, jaką powinniśmy zrobić, to sprowadzić ich jeszcze więcej, bowiem gdziekolwiek podążają muzułmańscy mężczyźni z trzeciego świata, tam i podąża gwałt. To kwestia kultury.

Ależ to jest dokładnie to, co EU robi, łamie prawo by sprowadzić brutalną, pełną uprzedzeń kulturę gwałtu do Europy, która bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu kobiet i pozbawia ich praw człowieka.

Media niemieckie zgadzają się na to. Jeśli jesteś muzułmaninem z trzeciego świata i mieszkasz w Niemczech, lubisz pogwałcić troszeczkę (i wiem, że wielu z was lubi), to możesz zabierać się do akcji i gwałcić z pewnością, iż media nie wydadzą cię na światło dzienne. Są po waszej stronie. Jak dotąd siedzieli bardzo cicho nie mówiąc nic o epidemii gwałtów, molestowania dzieci, i wymuszonej prostytucji w ośrodkach dla uchodźców, gdzie sprawy tak sięgają zenitu, iż kobiety i dziewczyny muszą spać w ubraniach.

a

Sytuacja zaszła nawet tak daleko, że organizacje do spraw praw kobiet pisały publicznie listy do władz, żądając osobnych ośrodków dla kobiet, by odseparować agresywnych i nachalnych mężczyzn.

Policja na temat gwałtów rozmawiać nie chce, ponieważ nie chcą wspierać krytyki masowej imigracji. Jak szlachetnie z ich strony. Nie chcą również wspierać krytyków, którzy zwracają uwagę na wszelkie przestępstwa. Ale mimo to czują się zobowiązani przestrzec ludność lokalną z miejsc, do których napłyną imigranci by nie pozwalali swoim dzieciom bawić się na zewnątrz bez opieki i by zakazali dziesięcioletnim córkom ubierać się ‘wyzywająco’, a również przestrzegają kobiety przed samotnym spacerem do dworca pociągowego, jak i z niego, gdyż leży on w sąsiedztwie ośrodka dla uchodźców. Wiedzą to, co i wszyscy ludzie w Europie – że mężczyźni z muzułmańskiego świata są wychowani, by nienawidzić i bać się kobiet i patrzeć na nie jako istoty o umniejszonej wartości. I kiedy przychodzą do cywilizowanego społeczeństwa, jak Europa, traktują kobiety europejskie w ten sam sposób, bo są za tępi, żeby zrozumieć co innego.

I my to akceptujemy! Tak, ponieważ jesteśmy tacy ‘postępowi’ i tolerancyjni i l u d z c c y i wszystko temu podobne. I nie lubimy o tym rozmawiać, bo możemy zaraz być spostrzeżeni jako rasiści. Usiłujemy zrozumieć i zaakceptować ich i ich tłumaczenie się, że to ‘kultura’. I chowamy się, jak tchórze za pustymi słowami, takimi jak ‘integracja’ i ‘różnice’ i bijemy sobie brawo jak oswojone foki za swoje bzdurne gadanie o humanizmie, podczas gdy Europa staje się miejscem coraz bardziej niebezpiecznym dla kobiet. I dla homoseksualistów. I dla Żydów.

W zasadzie to dla wszystkich, bo dając tym ludziom wolność poruszania się gdzie dusza zapragnie, dajemy tą wolność jihadowi. I musisz być idiotą (bądź politykiem) żeby nie widzieć co nadchodzi. Państwo Islamskie twierdzi, że ma już tysiące żołnierzy w Europie na dzień dzisiejszy i coraz więcej przybywa każdego dnia, ponieważ nierozsądność kryminalna UE oznacza, że Europa nie ma żadnych granic.

Poważne rozlanie krwi nadciąga, a będzie to całą winą UE. Ale politycy ze swoją uzbrojoną ochroną nie mają się czym martwić, bo to nie oni będą zabijani.

Jedynym powodem dla tego wszystkiego jest to, iż UE łamie prawo. Jeśli łamią prawo, dlaczego nie możemy my wszyscy go złamać? Dlaczego my wszyscy nie możemy robić tego, co chcemy i brać tego co chcemy? Dlaczego niektórzy mają szanować prawo, jeśli ono najwidoczniej nic nie znaczy?

Jeśli nie zatrzymamy tych łodzi, to ta nielegalna inwazja nigdy się nie skończy a rzecz jasna, że Unia Europejska łodzi zatrzymać nie chce. Życzą sobie oni, by ta fala ludności dalej kontynuowała napływ, pod przymusem, aż do momentu całkowitego zmieszania Europy, do nieodwracalnego stanu z zacofaną i brutalną kulturą, która jest wrogo nastawiona do wszystkiego, co my reprezentujemy.

Oni importują barbarzyństwo. Importują wojnę. I pokazują z całą jasnością i bez wątpienia, że nie można na nich liczyć w sprawach bezpieczeństwa Europy, ani na ich odpowiedzialność.

Nadszedł czas byśmy my, Europejczycy, zaczęli ubiegać się o azyl i zbiegli z Unii Europejskiej.

Pat Condell

Tłumaczenie: K.M.G.

Źródło: https://www.frieord.no/multimedia/pat-condell-det-er-pa-tide-for-europeere-a-soke-asyl-fra-eu/

Zdjęcia dodane przez Redakcję.

Suplement:

Podsłuchała imigrantów uchodźców w pociągu. Mówili po Arabsku, myśląc, że nikt ich nie rozumie

https://www.youtube.com/watch?v=TGTkhkqtrBc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *