Strona główna > NWO > Największy wróg ludzkości

Największy wróg ludzkości

Fragment artykułu „Wiec poparcia dla Gazy – Sydney – niektóre fundamentalne prawdy”

Dlaczego nie można wymawiać słowa na „Ż”?

[…] Chłopiec z plakatu o „nienawiści”, rabin Ovadia Yosef, nie jest „żydowskim ekstremistą”. Jest Żydem GŁÓWNEGO NURTU, który tylko cytuje i szanuje żydowskie święte księgi. Ksiąg nie „interpretował” błędnie, a poprawnie.

a

Niektóre z cytatów o kobietach autorstwa rabina Ovadia Yosefa – „rabina wszystkich Żydów”.

„Kilka głupich kobiet nie zgadza się ze mną. Kobiety znają się jedynie na szyciu”.

„Kobiety powinny gotować, a nie zajmować się sprawami Tory”.

Pwt 22:23-24:

Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie.

Pwt 22:20-21:

Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety, wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie.

Pwt 25:11:

Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i – chcąc wyrwać męża z rąk bijącego – wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.

a

Działacz palestyński: „Spójrz na ich księgi, zobacz co robią”.

Rabin Ovadia Yosef o muzułmanach arabskich:

„Zakazuje się okazywać im litość. Musicie wysyłać do nich rakiety i ich unicestwić. Oni są źli i potępieni”.

„W 1986 izraelski główny rabin wojska, znany jako rabin Semule Derlich, wydał armii rozkaz „unicestwienia wszystkich Arabów”, bo oni są ‚Amelak’.” – The Nation Magazine, sierpień 1986, s. 103

Żydowski Stary Testament:

1 Samuel 15:3

Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą [ang. zniszczysz] wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły”.

a
Rabin Ovadia Yosef spotyka „Gołąbka” Shimona Pereza
Rabin Ovadia Yosef z izraelskim premierem Benyaminem Netanyahu
Rabin Ovadia Yosef z izraelskim premierem Benyaminem Netanyahu
a
Tony, jesteś moim gojowskim niewolnikiem. Wiesz o tym, prawda? Tak, szefie. Spójrz na jasną stronę. Nie zmusza mnie bym założył na tę wizytę ‚kordonkowy garniturek’.

„Goje (poganie, nie-Żydzi) urodzili się jedynie po to by nam służyć. Gdyby nie to, nie byłoby dla nich miejsca na tym świecie – tylko by służyć Narodowi Izraela” – „Do czego potrzebni są Goje? Oni będą pracować, będą orać, będą zbierać. My będziemy siedzieć jak effendi i jeść. Dlatego stworzono Gojów”.

Gdyby papież powiedział, głosił, albo nawet wyszeptał taki brud, to wszyscy wiemy jaka byłaby reakcja głównych zachodnich mediów, prawda?

Czy wolno nam choć powiedzieć, proszę. . . „ŻYDZI RZĄDZĄ PLANETĄ I NISZCZĄ LUDZI KTÓRZY ICH DEMASKUJĄ. Oni są zbrodniczym narodem, który trzeba zmiażdżyć na kawałki, jego liderów uwięzić, a ortodoksów i ultra-ortodoksów umieścić w obozach FEMA, gdzie oceni się ich zdrowie psychiczne. Pamiętajmy: „najważniejsze jest bezpieczeństwo społeczności”. „Uczucia” Żydów są na dalekim drugim miejscu jeśli chodzi o fizyczne bezpieczeństwo reszty z nas.

Tych socjopatycznych idiotów powinno się usunąć ze stanowisk władzy i zmarginalizować. Ich dzieci – szczególnie z grup ultra-ortodoksyjnych – trzeba usunąć z tak toksycznego środowiska, które jest tylko wykorzystywaniem dzieci. Nic dziwnego w tym, że te grupy mają najwyższy wskaźnik chorób psychicznych na świecie. Kazirodztwo, wykorzystywanie dzieci i współmałżonków kwitną w tych zamkniętych wspólnotach.

To tylko „sprawa kryminalna”, nic więcej.

„Ja” nie muszę czuć się źle poprzez reagowanie na żydowskie deluzje psychotyczne głównego nurtu i czyny jakie wywołuje. To „oni” muszą poczuć się źle, a potem skorygować problem. To „ich” problem, a nie mój.

Za ujawnianie zwykłym ludziom ich psychotycznych deluzji spędziłem 3 lata w więzieniu. Państwo Zachodniej Australii twierdziło, że miałem „nieracjonalną nienawiść” do Żydów. JEDYNYM powodem tego że mówiłem i robiłem te rzeczy było „podżeganie” innych do „nienawiści” wobec Żydów. Taka jest psychotyczna deluzja Gojów – żydowskich niewolników. Czy może być coś gorszego? Niewolnik który broni psychozy swojego „pana”?

Właśnie niedawno IZRAELSKI MINISTER OBRONY (Moshe Ya’alon) usiadł z pewnym NAJGORSZYM z NAJGORSZYCH na świecie żydowskim suprematystą rasowym i religijnym – Chabad’em Lubawicz’em. Przeprowadzał z nimi rytuał ochronny wojsk IDF. Mógł równie dobrze zasiąść z Adolfem Hitlerem. Faktycznie, to mogłoby być lepsze dla jego wizerunku. Pamiętajmy, to nie był „dozorca”, to jest izraelski minister obrony, tulący rasistowskich, psychotycznych lunatyków.

a

a
http://mauricepinay.blogspot.com.au/2014/07/israeli-defense-minister-joins-chabad.html

Ale staje się jeszcze lepiej. Izraelskie społeczeństwo jest tak zainfekowane tą mentalnością, że nawet rzekomo „świeccy” naukowcy maja dosyć judejskiej psychozy. Tutaj izraelski akademik mówi, że wymagany tu jest „gwałt” palestyńskich kobiet – (Haaretz) — “Jedyne co może powstrzymać terrorystów, takich jak ci którzy porwali dzieci i je zabili, jest wiedza iż ich siostra albo matka zostanie zgwałcona”. To twierdzenie wyszło z ust bliskowschodniego naukowca dr Mordechai Kedara z Bar-Ilan University w programie w Israel Radio. “To brzmi bardzo źle, ale taki jest Bliski Wschód” – dodał Kedar z wydziału arabistyki w Bar-Ilan.

„Terrorystów takich jak ci którzy porwali dzieci i je zamordowali – jedynym co ich powstrzyma to wiedza, że ich siostra albo matka zostanie zgwałcona jeśli zostaną złapani. Co można zrobić, taka jest kultura w której żyjemy”.

„Jedyną rzeczą która powstrzyma zamachowca samobójcę jest wiedza, że jeśli pociągnie za cyngiel albo wysadzi się w powietrze, to zgwałcona zostanie jego siostra. To wszystko. jest jedyną rzeczą która przywróci mu rozsądek, żeby zachować honor swojej siostry”.

a
Mordechai Kedar z Bar-Ilan University

http://revisionistreview.blogspot.com.au/2014/07/israeli-professor-to-deter-palestinian.html

NIE! Nie wymyślamy tego! To jest NORMALNE dla Izraela! Proszę, zrozumcie. . . to jest NORMALNE.

Michael Hoffman dobrze przedstawia sposób myślenia szkoły rabinicznej na temat dozwolonego gwałtu. Myśli tego izraelskiego akademika nie biorą się z próżni są ISTOTĄ judaizmu.

Zwykli ludzie mają prawo zapytać: co słyszę z jakiegoś nędznego portalu internetowego? Gdzie są media głównego nurtu? To dobre pytanie. Wyraźnie już się zużyły. Musimy zrobić to sami.

Zastanawiam się czy mnie aresztują po tym wpisie na blogu?

Czy jedynym powodem tego wpisu będzie to, że mam „nieracjonalną nienawiść” do Żydów?

Jeśli troszczymy się o „Żydów” to zganimy ich i dokształcimy, tak jak w przypadku nieposłusznego dziecka. Najgorszych z nich zamkniemy dla bezpieczeństwa społeczności, i rozerwiemy cykl wykorzystywania dzieci, gdzie w głowę dziecka wbija się niepokój od urodzenia do śmierci bajkami o „holokauście” i nadchodzącym gniewie Gojów.

Jeśli ich nienawidzimy, to pozwolimy im odejść i nie powiemy nic. Potem będziemy czekać na kryzys gospodarczy i pozwolimy by „tłum” wymierzył im sprawiedliwość. Ale ja ich kocham, więc ich ostrzegę. Myślę, że wy też ich ostrzeżecie.

UWOLNIĆ PALESTYNĘ, UWOLNIĆ ŚWIAT
—————————————————————————————————————–

PONIŻEJ CYTATY ZE STAREGO TESTAMENTU – STĄD RABIN OVADIA YOSEF CZERPIE POMYSŁY DLA GOJOWSKICH „NIEWOLNIKÓW”

Izajasz 61:5-6

Staną obcokrajowcy, by paść waszą trzodę, cudzoziemcy będą u was orać i uprawiać winnice.  Wy zaś będziecie nazywani kapłanami Pana, mienić was będą sługami Boga naszego.  Zużyjecie bogactwo narodów, dobrobyt ich sobie przywłaszczycie.

Jozue 9:24-27

Wtedy dali Jozuemu taką odpowiedź: „Słudzy twoi dokładnie się dowiedzieli o tym, co rozkazał Pan, Bóg twój, swemu słudze, Mojżeszowi: oddanie wam całej tej ziemi i wygładzenie wszystkich mieszkańców kraju przed wami. Obawiając się więc bardzo o nasze życie, postąpiliśmy w ten właśnie sposób. Jesteśmy teraz w twoim ręku: uczyń z nami to, co wydaje ci się dobre i słuszne”. I Jozue tak postąpił z nimi. Wybawił ich z ręki Izraelitów, żeby ich nie pozbawili życia. Wówczas uczynił ich [Gibeonitów] Jozue drwalami i noszącymi wodę dla całej społeczności i dla ołtarza Pańskiego, aż po dzień dzisiejszy, na każdym miejscu, które [Pan] wybierze.

Jozue 16:10

Ale nie mogli oni wypędzić Kananejczyków, zamieszkujących Gezer, i Kananejczycy pozostali pośród Efraima aż po dzień dzisiejszy, jako robotnicy pracujący przymusowo.

Sędziowie 1:28

Jednakże kiedy Izrael się wzmocnił, poddał wprawdzie Kananejczyków robotom przymusowym, ale ich nie wypędził.

Powtórzonego Prawa 20:10-11

Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, [najpierw] ofiarujesz mu pokój, a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli.

To z powyższego żydowscy bolszewicy zaczerpnęli pomysł wpychania chrześcijan, a nawet swoich, do „gułagów” by zaharowywali się na śmierć.

A TERAZ O MIŁOŚCI DO CAŁKOWITEGO ZNISZCZENIA MĘŻCZYZN, KOBIET I DZIECI

Powtórzonego Prawa 2:34

W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta i klątwą obłożyliśmy każde miasto, mężczyzn, kobiety i dzieci, nie oszczędzając niczego.

Powtórzonego Prawa 3:6

Obłożyliśmy je klątwą [ang. zniszczyliśmy ich zupełnie], jak uczyniliśmy Sichonowi, królowi Cheszbonu; klątwie podlegało [ang. niszcząc każde] miasto, mężczyźni, kobiety i dzieci.

Powtórzonego Prawa 4:38

Na twoich oczach, ze względu na ciebie wydziedziczył obce narody, większe i silniejsze od ciebie, by cię wprowadzić w posiadanie ich ziemi, jak to jest dzisiaj.

Powtórzonego Prawa 7:1-2

Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie.Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz [pokonasz, potem musisz je zniszczyć], obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości

Powtórzonego Prawa 7:16

Wytępisz wszystkie narody, które ci daje Pan, Bóg twój. Nie zlituje się twoje oko nad nimi, abyś nie służył ich bogom. . . [ang. Nie patrz na nich z litością, i nie służ ich bogom]

Powtórzonego Prawa 7:22-24

Z wolna i po trosze wypędzi Pan, Bóg twój, te narody sprzed twoich oczu. Nie będziesz mógł ich prędko wytępić, aby dzikie zwierzęta nie rozmnożyły się dokoła ciebie. Pan, Bóg twój, wyda je tobie, przerazi je ogromnym zamieszaniem, aż wyginą do szczętu. Królów ich wyda w twe ręce, abyś wygubił ich imię spod nieba. Nikt się z nich nie ostoi przed tobą, aż ich wytępisz.

Powtórzonego Prawa 11:23

Wypędzi Pan wszystkie te narody przed wami i usuniecie narody większe i mocniejsze od was. Każde miejsce, po którym będzie chodzić stopa waszej nogi, będzie wasze. Granice wasze sięgać będą od pustyni aż do Libanu, od rzeki Eufrat aż do Morza Zachodniego. Nikt przed wami się nie ostoi, strach przed wami i przerażenie będzie siał Pan, Bóg wasz, po całej ziemi, po której będziecie chodzić, jak wam zapowiedział.

Powtórzonego Prawa 12:29

Gdy Pan, Bóg twój, wytępi przed tobą narody, które ty idziesz wydziedziczyć, gdy je wydziedziczysz i zamieszkasz w ich ziemi.

Powtórzonego Prawa 13:15

Mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. [ang. Będziesz musiał wybić wszystko co żywe w tym mieście. Zniszczysz je zupełnie, ludzi i bydło]

Powtórzonego Prawa 14:21

Nie będziecie spożywać żadnej padliny. Dasz to do spożycia przychodniowi w twej miejscowości albo sprzedasz obcemu.

Powtórzonego Prawa 15:6

Bo Pan, Bóg twój, pobłogosławił ci tak, jak ci to powiedział. Będziesz pożyczał wielu narodom, a sam od nikogo nie będziesz pożyczał; będziesz panował nad wielu narodami, a one nad tobą nie zapanują.

Powtórzonego Prawa 20:12-15

Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce – wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.

Powtórzonego Prawa 20:16-17

Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu. Gdyż klątwą obłożysz [ang. Całkowicie zniszczysz] Chetytę, Amorytę, Kananejczyka, Peryzzytę, Chiwwitę i Jebusytę, jak ci rozkazał Pan, Bóg twój.

Powtórzonego Prawa 26:19 

On cię wtedy wywyższy we czci, sławie i wspaniałości ponad wszystkie narody, które uczynił.

Jozue 6:21

[ang. I poświęcili miasto Panu i zniszczyli. . .] I na mocy klątwy przeznaczyli na [zabicie] ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły.

Jozue 8:24-25

Gdy Izraelici pobili mieszkańców Aj na otwartym polu, na pastwisku, po którym ich ścigano, i gdy wszyscy oni aż do ostatniego polegli od miecza, cały Izrael zwrócił się przeciw [ang. wrócił do] Aj i poraził je ostrzem miecza. Ogółem poległych tego dnia, mężczyzn i kobiet, było dwanaście tysięcy, czyli wszyscy mieszkańcy Aj.

Jozue 10:28

Tego samego dnia Jozue zdobył Makkedę i pobił ją ostrzem miecza, króla zaś jej i wszystkich żywych w mieście obłożył klątwą [ang. zabił mieczem], tak że nikt nie ocalał.

Jozue 10:30

I wydał ją [Makkedę] Pan w ręce Izraela wraz z jej królem; zdobyli ją ostrzem miecza i zabili wszystkich żyjących, tak że nikt nie ocalał.

Jozue 10:32

I wydał Pan również Lakisz w ręce Izraela, który na drugi dzień zdobył je i zabił ostrzem miecza wszystkich żyjących w nim, zupełnie tak, jak uczynił z Libną.

Jozue 10:35

Zdobyli go tego samego dnia i pobili ostrzem miecza. Wszystko, co w nim żyło, tegoż dnia zostało obłożone klątwą [ang. zniszczone], zupełnie tak, jak w Lakisz.

Jozue 10:37

I zdobyli go, i porazili ostrzem miecza jego króla i wszystkich mieszkańców przyległych jego miast, nie pozostawiając nikogo przy życiu, jak uczynił [Jozue] z Eglonem. Miasto i wszystko, co w nim żyło, zostało również obłożone klątwą [ang. zniszczone].

Jozue 10:38

Jozue wraz z całym Izraelem wrócił do Debiru i natarł na niego. I zdobył go wraz z jego królem i wszystkimi przyległymi doń miastami: pobili go ostrzem miecza i obłożyli klątwą [ang. zniszczyli] wszystko, co w nim żyło, nie oszczędzając nikogo. Jak postąpił z Hebronem, tak uczynił z Debirem i jego królem, jak przedtem uczynił z Libną i jej królem.

Jozue 10:40

W ten sposób Jozue podbił cały kraj: wzgórza i Negeb, Szefelę, i stoki górskie i wszystkich ich królów. Nie pozostawił nikogo przy życiu i obłożył klątwą [ang. zniszczył] wszystko, co żyło, jak rozkazał Pan, Bóg Izraela.

Jozue 11:11

Wszystkie jednak miasta, położone na wzgórzach, nie zostały przez Izraelitów spalone, z wyjątkiem Chasoru, spalonego przez Jozuego. [ang. Wszystkich w nich ścięli mieczem. Całkowicie ich zniszczyli, nie oszczędzając nikogo kto oddychał, i spalił sam Chasor.]

Jozue 11:14

Całą zdobycz tych miast i bydło podzielili Izraelici pomiędzy siebie, lecz wszystkich ludzi zgładzili ostrzem miecza doszczętnie, nie zostawiając żadnej żywej duszy.

Jozue 11:20

Taki był zamiar Pana, który uczynił upartymi ich serca, tak że prowadzili wojnę z Izraelem i popadli pod klątwę bez miłosierdzia aż do wyniszczenia, jak rozkazał Pan Mojżeszowi.

Jozue 11:21-23

W owym czasie Jozue w walce zwyciężył Anakitów z gór, z Hebronu, z Debiru, z Anab i ze wszystkich gór judzkich, i ze wszystkich gór izraelskich. Na nich wszystkich wraz z ich miastami Jozue rzucił klątwę [ang. zniszczył ich całkowicie]. Anakici nie pozostali już w kraju Izraelitów, z wyjątkiem Gazy, Gat i Aszdodu. Jozue zawładnął całym krajem według polecenia Pana, danego Mojżeszowi, a następnie oddał go Jozue w posiadanie Izraelowi, dzieląc odpowiednio do ich podziału na pokolenia.

TO WSZYSTKO CO ZADAJĄC SOBIE TRUD POZBIERAŁEM. TERAZ MACIE IDEĘ O CO TU CHODZI.

Źródło: http://isolatebutpreserve.blogspot.com.au/2014/07/rally-for-gaza-sydney-some-basic-truths.html?m=1

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *