Największa ironia

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że jest jakaś nierozpoznana choroba nałogowa, o charakterze globalnym, na którą choruje prawie każdy wybitny ‚lider’ tego państwa i prawdopodobnie świata?

a

Nie pozwalamy znanym narkomanom ani alkoholikom sprawować stanowisk politycznych, tak jak nie pozwalamy gwałcicielom czy mordercom sprawować stanowisk władzy i kontroli: to dlatego wyjęliśmy te zachowania spod prawa – nie tylko pozwalamy zajmować wysokie stanowiska Psychicznie Uzależnionym od Pieniędzy i Władzy; ale są to praktycznie podstawowe kwalifikacje.

Uzależnieni psychicznie są z pewnością w mniejszości pośród znających się we wszystkich kręgach prawdziwej władzy; na szczeblu lokalnym, krajowym i globalnym. Ale ta choroba może i rutynowo zakaża każdego bez względu na płeć, rasę czy religię. Są to ci, którzy są uzależnieni psychicznie od gromadzenia pieniędzy i władzy, z wyłączeniem wszystkiego innego (w ten sam sposób uzależnieni od narkotyków są uzależnieni od swoich leków, są po prostu psychicznymi lekomanami nieznacznie innego typu), a jednak nigdy nie zostało to uznane za chorobę psychiczną, która tak zrujnowała społeczeństwa, a obecnie niszczy stabilność całej planety!

a

Dlaczego psychiatrii nie interesowało by zbadać, a tym bardziej zidentyfikować tę chorobę psychiczną, w taki sam sposób jak zadali sobie tak wiele trudu w rozpoznaniu wszystkich rodzajów innych ściganych chorób, fizycznych i psychicznych, z których nie wszystkie można nawet udowodnić medycznie? Czy to możliwe, że jest to choroba psychiczna, naprawdę fobia, którą ten naród chce wspierać i chronić; prawie jak sakrament, czy jakiś rodzaj świętej i bardzo pożądanej pasji?

W końcu wielu uważa „Biznesem Ameryki jest biznes” – prawda? A jeśli prawdą jest, że pieniądze i władza są źródłem i celem większości firm; to czy nie należy rozumieć, że dewaluacja pieniądza i władzy do statusu uzależnienia powinna być nie tylko możliwa, ale powinna być naruszeniem kodeksu cywilnego i karnego. I czy to nie dałoby nam sposobu na usunięcie tych kreatur, które utraciły całe człowieczeństwo w pogoni za lekiem z własnego wyboru, który można uzyskać tylko poprzez ich psychiczne uzależnienie od pieniędzy i władzy?

Może to nie ma znaczenia dla wielkiego planu kontroli politycznej; biorąc pod uwagę, że obecnie prawie każdy „kto się liczy” już jest psychicznie uzależniony od pieniędzy i władzy (to dlatego prawdopodobnie ta globalna pandemia nigdy nie została zidentyfikowana przez tych, którzy chcą kryminalizować wszystkie nasze inne uzależnienia), oczywiście dla swoich korzyści osobistych. Co sądzisz i jak mogłoby to dzisiaj wpłynąć na obecną populację więzienną w USA?

Co za ironia!

The Ultimate Irony

Źródło: http://www.rense.com/general92/irony.htm

Jim Kirwan, tłumaczenie Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *