Strona główna > NWO > Najpierw paraliż, rozwiązanie się znajdzie

Najpierw paraliż, rozwiązanie się znajdzie

Twórca paraliżu budżetowego

cantorNajpierw stwórz problem, a potem stań się jego rozwiązaniem.

Ogromna burza wisi w powietrzu, przygotowywany jest stan wojenny.

To wszystko jest zaplanowaną operacją dokonania destabilizacji państwa i stworzenia stanu powszechnych niepokojów społecznych, prowadzących wprost do wojny domowej, co z kolei doprowadzi do ogłoszenia stanu wojennego. Uruchomionych zostanie wiele setek obozów FEMA, kraj zostanie zamknięty na cztery spusty, a New World Order przejmie w nim władzę, narzucając rozwiązanie problemu i stając się tym rozwiązaniem.

Jest to klasyczny schemat: problem, reakcja, rozwiązanie…

Na temat rzekomych skutków paraliżu budżetowego w dziedzinie „bezpieczeństwa narodowego” oraz „obronności kraju” lamenty wznoszą marionetki żydowskiego NWO. Okazuje się, że mimo shutdownu prac rządu prawdopodobnie żaden projekt militarny ani szpiegowski USraela nie dozna uszczerbku. Mimo to chamska propaganda ma się w najlepsze.

Paraliż budżetowy jako forma false flag

Urzędnicy wywiadu i wojska: Shutdown rządu już wyrządza szkody dla bezpieczeństwa narodowego

James Clapper, dyrektor wywiadu, oraz Ray Odierno, szef sztabu armii USA, wypowiedzieli się na temat szkód wyrządzonych przez zamknięcie działań rządu. Clapper nazwał pracowników wysłanych na bezpłatne urlopy potencjalnymi rekrutami zagranicznych agencji szpiegowskich.

Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Moim zdaniem ta zbiorowa sekwestracja poważnie szkodzi bezpieczeństwu narodu„, powiedział na przesłuchaniu senackiej komisji, która ma zajmować się omówieniem uprawnień NSA w sprawie nadzoru.

Urzędnicy twierdzą, że około 70 % wszystkich pracowników wywiadu zostanie zmuszonych do bezpłatnego urlopu, w tym 4.000 komputerowych specjalistów.

Urzędnik powiedział, że agencje wywiadowcze tworzą formy doradztwa finansowego dla pracowników w tych niezwykłych okolicznościach.

To jest wymarzona sytuacja dla zagranicznych służb wywiadowczych dla rekrutacji, szczególnie wśród naszych pracowników, z których wielu ma wylądować na bruku, i to może być jeszcze większe wyzwanie niż problemy finansowe„, powiedział Clapper.

General Ray Odierno powiedział, że to pierwsze zamknięcie prac rządu od 1996 r., „wpływa znacznie na stan codziennych operacji” armii amerykańskiej.

Im dłużej to trwa, tym gorzej. Każdego dnia tracimy siły bojowe wśród żołnierzy, tracimy zdolności”, powiedział oddziałowi Reutersa z Niemiec.

Armia jest obecnie zmniejszana o „mniej istotny” personel – w szczególności ten, który nie uczestniczy w bieżących operacjach za granicą.

Shutdown, który zmusił 800.000 rządowych pracowników do pozostania w domach, rozpoczął się we wtorek 1 października, gdy Kongres nie zgodził się na kształt przyszłorocznego budżetu. Główną kością niezgody jest finansowanie Obamacare, systemu ubezpieczeń zdrowotnych w USA.

Senator Ted Cruz, jeden z najbardziej zażartych przeciwników Obamacare powiedział, że Kongres powinien przyjąć specjalną poprawkę, która wyjmie sprawy wojska i służb bezpieczeństwa spod jurysdykcji zasad shutdownu.

Jeśli nie daj Boże, będziemy mieć atak na Stany Zjednoczone, ponieważ służby wywiadowcze nie zostaną odpowiednio sfinansowane, każdy członek tej komisji powinien być przerażony„, powiedział Cruz przed senacką komisją sądownictwa.

Podjęte próby przeforsowania różnych fragmentarycznych przepisów zmniejszających skutki zamknięcia prac rządu nie uzyskały wystarczającej liczby głosów.

Tzw. liderem „opozycji republikańskiej” jest żyd, Eric Cantor.

Czy Cantor prowadzi izrahellski zamach stanu przeciw USA?

Czy to nie jest po prostu cholerny zbieg okoliczności, że popieracz interesów izrahella, Eric Cantor (Likud, Virginia), zaprojektował kampanię zamknięcia rządu USA w związku z rzekomymi kontrowersjami na tle Obamacare, gdy jednocześnie co chwila lata do izrahella i z powrotem?

Przypomnijmy sobie małą perełkę, jaka wypadła z ust Cantora. A było to niespełna rok temu.

Eric Cantor (Rep-Va.) powiedział we środę premierowi Netanjahu, podczas spotkania w Nowym Jorku, że nowa większość republikańska w Izbie będzie „służyć jako mechanizm nadzoru” nad administracją Obamy. Takie oświadczenie jest czymś niezwykłym ze względu na jawną sprzeczność w szeregach polityki amerykańskiej, a co zostało bezpośrednio zaoferowane zagranicznemu przywódcy jako propozycja„.

http://www.huffingtonpost.com/2010/11/12/eric-cantor-benjamin-netanyahu-israel_n_782738.html

Cantor podkreślił, że nowa republikańska większość będzie służyć jako mechanizm kontrolny wobec administracji i wobec tego, co było do tej pory, czymś w rodzaju jednostronnej władzy partyjnej w Waszyngtonie„, czytamy w oświadczeniu biura Cantora na temat spotkania jeden na jednego. „Wyjaśnił, że republikańska większość rozumie szczególne znaczenie stosunków między izrahellem a USA, i że bezpieczeństwo każdego z tych państw uzależnione jest wzajemnie„.

Mniej niż rok po tej obietnicy, że partia republikańska będzie pracować na rzecz izrahella przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi, Cantor następnie leci do izrahella z ponad 30 innymi republikanami, chcącymi sprzedać się izrahellowi.

Na tle Obamy, który na razie wyraźnie nie chce wojny z Iranem, a zamiast tego stara się ustanowić jakąś formę normalnej komunikacji z tym państwem, w połączeniu ze śmiesznymi i skromnymi próbami pozornego wymuszenia przez Obamę na Netanyahu jakiejś formy pokoju z Palestyńczykami, jednocześnie AIPAC i różni obłąkańcy, jak Cantor, chcą przeistoczyć sytuację w Syrii w coś, co może doprowadzić do wojny światowej, i ten popieracz izrahella Cantor jedzie do izrahella i robi wszystko, aby spieprzyć, ile się tylko da w interesie izrahella.

I to, co się teraz dzieje, to nie przypadek. To izrahellski zamach na Amerykę.

źródła:

http://rt.com/usa/usa-government-shutdown-security-647/

Is Cantor Leading an Israeli Coup Against the United States?

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.