Strona główna > Bez kategorii > Najnowsza żydowska hucpa

Najnowsza żydowska hucpa

źródło: http://johnfriendsblog.blogspot.com/2012/10/latest-jewish-chutzpah.html

To jest zupełnie nieprawdopodobne, jak zorganizowane interesy żydowskie zdolne są przedstawiać swój wizerunek w roli „ofiar”, aby zdobyć sympatię publiczną albo przechwycić kontrolę nad historyczną narracją w praktycznie każdej sytuacji. Mistrzowie oszustwa i PR, żydzi, bezustannie przekręcają fakty po swojemu i wypaczają historię, aby pasowała do ich agendy.

Żydzi i ich marionetki popełniając niewiarygodne zbrodnie wojenne i inne okrucieństwa przeciw Niemcom, Japończykom i narodom wschodniej Europy, oskarżyli Niemców o „holocau$t” żydów podczas II WŚ. Izrael i kryminaliści żydowscy w mediach, rządzie i w sektorze prywatnym zaplanowali, wykonali, zamaskowali i skorzystali z wydarzeń 9/11, a oskarżyli o to „muzułmańskich ekstremistów” po to, żeby wywołać swoją żydowską Wojnę z Terrorem przeciw narodom na Bliskim Wschodzie.

Dokonując projekcji swych własnych zbrodni i perfidii na swych wrogów, używają oni kontroli nad mainstreamowymi mediami i Hollywood w roli dodatku do bezustannego manewrowania i wykonywania ćwiczeń z zakresu przebiegłości zorganizowanych żydowskich organizacji lobbystycznych oraz grup interesów, przez co żydzi na pewno spełniają wszelkie kryteria ponadczasowej charakteryzacji przedstawionej przez Adolf Hitlera, który określił ich zdolności jako „niewyczerpane pokłady fałszu i zakłamania”.

Sądzę zatem, że nie powinna być dla nas zaskoczeniem wiadomość, że żydzi ostatnio rozpoczęli kampanię sportretowania siebie jako „ofiar” utworzonego izraela. The Christian Science Monitor donosi:

“Ponad 60 lat po tym, jak utworzono izrael i nawiedziła go dwukrotnie pospieszna fala uchodźców z Bliskiego Wschodu, rząd izraelski wszczął kampanię w celu wperswadowania ludziom na świecie, że nie tylko Palestyńczycy cierpią w obecnym izraelu.

Wskutek napotkania potężnych sił, jakie ukształtowały się na Bliskim Wschodzie, w tym rosnący antysemityzm, nacjonalizm rodowitych Arabów, a także rosnący w siłę ruch syjonizmu, około 856 tysięcy żydów od Maroka aż po Iran zostało zmuszonych do opuszczenia tych państw. Większość z nich osiadła w izraelu.

Stało się tak częściowo z powodu drakońskich praw arabskich wydanych po tym, jak izrael ogłosił niepodległość w 1948 r. Ci arabscy żydzi zostawili po sobie majątek szacowany na ok. 700 mln $ (ok. 6 mld $ wart obecnie). Wg jednego z wyliczeń, to tyle, co podwójna wartość majątku utraconego przez Palestyńczyków”.

A zatem teraz izrael domaga się uznania tych strat i zrekompensowania ich w jakiś sposób. Porywając sie na ten krok, kampania dotyka głęboko jedną z najwrażliwszych Palestyńskich ran, skwapliwie ukrywaną od założenia izraela w 1948 r.: posiadania przez Palestyńczyków prawa do zwrotu ich ziem i domów z lat 1948-49, gdy co najmniej 750 tysięcy z nich albo uciekła na tułaczkę albo została przez izrael wyrzucona.

Mniejsza o to, że żydowskie grupy terrorystyczne zbombardowały i sterroryzowały brytyjskie siły zbrojne zmuszając je do opuszczenia Palestyny w 1948 r., pozwalając żydowskim frakcjom politycznych kryminalistów działać swobodnie w Palestynie i ogłosić niezależność państwa izrael na terytorium Palestyny.

Mniejsza o czystki etniczne i prowadzenie brutalnej polityki ludobójstwa przez żydowskie państwo, mającej na celu zniszczenie i eliminację rodowitych nacji Palestyńskich chrześcijan i muzułmanów.

Mniejsza o setki tysięcy uchodźców I pozbawionych miejsca zamieszkania Palestyńczyków, nielegalne wykorzystanie Palestyńskiej własności oraz ogólne postawienie życia tych ludzi do góry nogami wskutek nielegalnej uzurpacji dokonanej przez żydowskie państwo.

Mniejsza nawet o niezliczone wojny i barbarzyńskie kampanie zbrojne wszczynane i realizowane przez nielegalny reżim żydowski okupujący Palestynę.

Dla żydowskich suprematów i innych przekonanych o swej nadzwyczajności, a także pozbawionych mózgu gojowskich popleczników, to żydzi stali się prawdziwymi ofiarami utworzenia fałszywego państwa izrael, a teraz domagają się zadośćuczynienia.

Czy można uwierzyć w stek łajna?

Żydzi ograbili Niemcy i inne rządy krajów ze wschodniej Europy za tzw. „reparcje z tytułu holocau$tu”, a także inne pieniężne świadczenia za „utracone aktywa, ziemie i inne składniki majątkowe” europejskich żydów w czasie II WŚ. Należy zadać pytanie – kiedy Niemcy, Rosjanie, Japończycy, Ukraińcy, Palestyńczycy oraz wszystkie inne ofiary żydowskich zbrodni i złodziejstwa otrzymają od nich rekompensaty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.