Strona główna > Felietony > Dlaczego najlepszych Gojów powinno się zabijać

Dlaczego najlepszych Gojów powinno się zabijać

aOj, ci irytujący patrioci i ci okropni biali nacjonaliści, którzy zawsze starają się bronić swojego narodu i swojego państwa przed żydowskim i komunistycznym przewrotem! Oni wszyscy używają tego samego słynnego cytatu z żydowskiej literatury. Ten cytat brzmi: „Nawet najlepszych Gojów powinno się zabijać”.

Jest to cytat zaczerpnięty z pism rabinicznych i filozofii, która jest podstawową nauką we wszystkich szkołach talmudycznych. Uczy się jej w każdej jesziwie i szkole żydowskiej, gdzie małych Żydków uczy się, jak stać się wielkim, paskudnym żydowskim gadem.

Ale głupi Goje nie wiedzą, co ta nauka oznacza. Tak więc opiszę wam to, byście nie musieli słuchać kłamiących rabinów, którzy są członkami waszego lokalnego Sin-O-Goga [parafraza synagogi z wyrazem sin = grzech, – przyp. tłum.], ale którzy nie są członkami żadnego mojego Wspaniałego i Miłosiernego Zgromadzenia Ludzkości (główna świątynia znajduje się w Kookamonga w Kalifornii. Prosimy o przysyłanie dotacji).

Oczywiście, w języku żydowskim, znanym jako święty bełkot żydowski, „Goj” lub kilku „Gojów” oznacza, „nie-Żyd” lub kilku „nie-Żydów”. Tak więc, wszyscy nie-Żydzi, którzy czytają to, bądźcie pewni, że jeśli jesteś półgłówkiem lub kretynem, albo jesteś głupi, to jesteś całkowicie bezpieczny. Żydzi lubią głupich Gojów, bo to od nich dostają swoje pieniądze.

Ale jeśli jesteś inteligentny i reprezentujesz wspaniały przykład człowieka, to Żydzi planują wyeliminować cię z puli genetycznej, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych potomków, którzy byliby mądrzejsi czy lepsi od nich. Żydzi nienawidzą każdego, kto jest lepszy od nich, i dlatego nienawidzą całej ludzkości. Dlatego starają się wyeliminować konkurencję, poprzez niszczenie ras i mordy.

Teraz rozumiesz? Oj, gewałt! Oczywiście, że rozumiesz, bo jesteś głupim Gojem. Postaram się wyjaśnić to lepiej.

Jest takie stare powiedzenie, powstałe w latach 1800 w Anglii i Ameryce, gdzie zauważono, że najlepsze i najzdolniejsze dzieci czołowych ludzi, umierały w młodym wieku. Panowała prawdziwa pandemia, nie taka, żeby wywołała identyfikowalny schemat zdarzeń, ale wystarczająco często, aby zauważyli to ludzie biorący udział w pogrzebach. „To był taki dobry chłopak! O, umrzeć tak młodo! Była takim pięknym i utalentowanym dzieckiem! I również umarła tak młodo!” Takie uczucia były tak powszechne, że na przestrzeni wieków stały się akceptowaną częścią życia. Ale w rzeczywistości, ponieważ narody europejskie i amerykańskie były wierzące i bogobojne, naturalnie przyjmowało się, że ta inteligentna i dobra młodzież była szczególnie powoływana przez Boga do nieba, tylko dlatego, że była tak anielska.

Co za głupi Goje! Zrobili fatalny błąd nie wierząc w to co o Żydach powiedział im Jezus, więc pozwalali żydowskim lekarzom opiekować się swoimi chorymi dziećmi! Ci łatwowierni głupcy wierzyli, że wszyscy lekarze składają przysięgę Hipokratesa „by nie szkodzić”. Ale nie wiedzieli tego, że nawet jeśli lekarz składa przysięgę Hipokratesa raz w życiu, to żydowscy lekarze przysięgają co roku, i automatycznie negują przysięgę Hipokratesa. Wszyscy Żydzi, co roku w Jom Kipur, składają przysięgę Kol Nidre. To wtedy zobowiązują się do kłamania, do popełniania krzywoprzysięstwa i niedotrzymywania wszystkich innych przysiąg przez cały rok z góry. Każdego roku żydowscy lekarze przysięgają, że będą kłamać w kwestii przestrzegania przysięgi Hipokratesa i nie zwracać na nią uwagi. Dlatego, zgodnie z prawem żydowskim, żadnego żydowskiego lekarza nie wiąże przysięga Hipokratesa, oraz to, by „nie szkodzić”. Jednakże, poprzez swoje przysięgi, żydowski lekarz faktycznie zaprzysiągł zabijać i krzywdzić każdego Goja, kiedy tylko będzie mógł.

I tak, przy pomocy powolnych trucizn i szkodliwych leków, żydowscy lekarze starannie wybierali swoje ofiary. Jako pobożni Żydzi, stosowali się do rabinicznych nauk, a do zabijania wybierali najlepsze, najbardziej inteligentne i najbardziej chrześcijańskie dzieci. Dzieci czołowych członków społeczeństwa, które pewnego dnia wyrosłyby na konkurencję dla dzieci Żydów na kierownicze stanowiska w społeczeństwie, tajemniczo umierały młodo. A w święto Paschy, najstarszy syn był szczególnie popularną ofiarą. Tak, w latach 1800 powstało nowe, mądre powiedzenie, ale powstało z niewłaściwych powodów. „Dobrzy umierają młodo”, stało się żałosnym lamentem, a nie oskarżeniem o mord.

Ale dość tych smutnych rzeczy! Zajmijmy się czymś zabawnym. Żydzi są najśmieszniejsi na ziemi. A mają pewne dość zabawne powiedzonka, które opowiadają między sobą. „Nawet najlepszych Gojów powinno się zabijać”, jest znaną talmudyczną żydowską nauką. I śmieją się z tego na różne sposoby w swoich żydowskich szkołach, gdzie wszyscy mówią świętym bełkotem żydowskim, podskakują z babilońskim Talmudem, radują się jak żydowscy molestanci kóz.

I Żydzi używają tego słynnego powiedzenia na jeszcze sprytniejsze sposoby. Używają go nie tylko do mordowania najlepszych małych dzieci, ale także do mordowania najlepszych dorosłych. W wojnach, najlepsi i najbardziej patriotyczni biegną do walki, aby ocalić to, co uważają za swój kraj, swój naród i swoje domy. Tak więc, wiernych patriotów się oszukuje, ponieważ celem Żydów jest zabijanie najlepszych i najbardziej patriotycznych, i zastąpienie ich głupszymi i najbardziej plastycznymi i ugodowymi. Podczas gdy najlepsi z lojalnych patriotów biegną do walki ze swoimi rzekomymi wrogami, najlepsi Żydzi uchylają się od służby wojskowej i uciekają na tylne linie, by jej uniknąć. „Niech się Goje zabijają”, skomlą, „bo Żydzi muszą żyć, zdobywać wszystko niższym kosztem”.

I dlatego, zgodnie z żydowską strategią, zadaniem naszych żołnierzy w Iraku jest ochrona Izraela i zarabianie pieniędzy dla żydowskich bankierów, oni również mają tam umierać, dać się okaleczać na całe życie, i popełniać samobójstwa. W ten sposób ich miejsca w kraju mogą przejmować meksykańscy, chińscy i pakistańscy imigranci, którym przewodzą Żydzi, oraz przez Żydów kontrolowani lewicowi politycy.

„Najlepszych Gojów powinno się zabijać”, bez żadnej konkurencji, a to umożliwi Żydom stać się królami i przywódcami najgorszych Gojów. Nie, to nie jest naturalna selekcja, w której przetrwają tylko najsilniejsi. Jest to sztuczny twór rabiniczny, w którym Żydzi zbierają się i zdradzają jednostki lepsze i sprytniejsze od nich, poprzez swoją przebiegłość i oszustwa. Zabijając najlepszych Gojów, te same żydowskie karły mogą stać się władcami ziemskich szumowin. Dlatego Żydzi zabijają najlepszych Gojów.

Źródło: http://www.bamboo-delight.com/raxbiljo/Kill_Best_of_Goyim.txt

Banjo_Billy tłumaczenie Ola Gordon

One thought on “Dlaczego najlepszych Gojów powinno się zabijać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

80 + = 90