Strona główna > Bez kategorii > NAJEMNICY SPOZA NASZEGO KRAJU?

NAJEMNICY SPOZA NASZEGO KRAJU?

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8163&Itemid=56

Data publikacji: 30.01.2013

naj1

 

Wirtualna Polonia w dniu 2013-01-28

 z odniesieniem do strony

 

 

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/Projekty/7-020-524-2013/$file/7-020-524-2013.pdf

jak również

http://kefir2010.wordpress.com/2013/01/25/od-28-stycznia-2013-bedzie-legalna-sprzedaz-nasion-gmo-de-facto-oznacza-to-ze-na-wiosne-setki-tysiecy-hektarow-ziemi-w-polsce-bedzie-obsiana-tymi-nasionami/

 

==================================

 

Analityk powiedział/a

2013-01-28 @ 23:54

Szanowni Przedmówcy,

Proszę obserwujcie cały czas logikę wydarzeń.

Niedawno PO i PSL wniosły projekt ustawy aby do Polski leganie sprowadzić najemników, którzy będą mogli bić, skazywać a nawet mordować Polaków. Takimi najemnikami będą różni z niemieckiej Antify, różni „faszyści”, żydobolszewia, potomkowie żydowskich morderców Polaków z Izraela i inni żydowscy syjoniści, wrogowie chrześcijaństwa i polskości, etc.

Teraz GW poprzednio nazywała Polaków mordercami Żydów budujących dla nich obozy koncentracyjne siejąc nienawiść do Narodu Polskiego pośród innych narodów świata. Dziś już bez ogródek nazywa Polaków walczących o swoją wolność i niepodległość TERRORYSTAMI co wpisuje się doskonale we współczesny trend „walki z terroryzmem”. Innymi słowy zachęca inne narody do rozprawy z Narodem Polski, szczuje na Nas Polaków innych aby Nas zlikwidować!

Tych barbarzyńców, zdrajców i złodziei należy jak najszybciej zlikwidować, gdyż to co czynią to jest jawna ZDRADA i bezczelne „granie na nosie” – że NIC im nie zrobimy.

Chyba już najwyższy czas aby zacząć ich likwidować pojedynczo –jak powiedział jeden ze spotkanych na ulicy Warszawy Polaków.

—————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.