Strona główna > Rosja > Najdłużej trwająca nienawiść – część VII. Komunizm jest żydowski

Najdłużej trwająca nienawiść – część VII. Komunizm jest żydowski

Komunizm jest żydowski. Część VII opracowania THE LONGEST HATRED – Najdłużej trwająca nienawiść

An Examination of Anti-Gentilism – Badanie anty-goizmu

Inter-City Researchers – Londyn, lipiec 1991 [wyd. Inter-City Research Centre]

http://jewise.wordpress.com/the-longest-hatred/

Tłumaczenie Ola Gordon

We wszystkich nas wykształcono pogląd, byśmy wierzyli, że komuniści są największymi wrogami kapitalistów, zwłaszcza tych super-bogatych, i dążą do ograbienia ich z fortuny. Prawda jest zupełnie inna. W książce Zionism Rules the World [Światem rządzi syjonizm] Henry Klein, nowojorski prawnik żydowski, napisał: „W 1917 roku Schiff, Warburg i ich kompani (super-bogaci żydowscy bankierzy z Nowego Jorku), finansowali Trockiego [Bronstein] i Lenina [Uljanow], którzy obalili rosyjski rząd. Ich rewolucyjni zwolennicy zamordowali cara i jego rodzinę, oraz miliony ludzi na Ukrainie … Komunizm nie jest zagrożeniem dla kontrolujących pieniądz – a jest narzędziem władzy pieniądza”.

Oficjalny raport amerykańskiego wywiadu z czasów „rosyjskiej” rewolucji ujawnia: „W lutym 1916 roku, dowiedzieliśmy się po raz pierwszy, że w Rosji podżega się do rewolucji. Odkryliśmy, że w to dzieło zniszczenia zaangażowane były następujące osoby: Jacob Schiff, Felix Warburg, Otto Kahn, Mortimer Schiff, Jerome Hanauer, Charles Guggenheim i Max Breitung – żydowscy dyrektorzy Kuhn Loeb & Co (Żydowski Bank, spółka zależna Rothschildów, Nowy Jork). Nie ma żadnej wątpliwości, że rewolucja rosyjska, która wybuchła rok po dotarciu do nas powyższej informacji, została opracowana i wszczęta przez wyraźne wpływy żydowskie”.

Raport wymienił wszystkich, którzy osiągnęli stanowiska władzy w pierwszym sowieckim rządzie od Zinowiewa [prawdziwe nazwisko Apfelbaum] do Zibara [prawdziwe nazwisko Martinow]. Od „A” do „Z”, wszyscy byli Żydami. (Pełny tekst raportu znajduje się w książce Plans of the Synagogue of Satan [Plany z synagogi szatana.)

Rosyjski generał Arsen de Gulewicz w Czarism and Revolution [Carat i rewolucja] potwierdza, że to ​​żydowscy bankierzy finansowali rewolucję. Później (jak pisze F J Irsigler w Who Makes Our Money? [Kto robi ​​nasze pieniądze?]) finansowanie odbywało się przez międzynarodowe konsorcjum bankowe, w tym J P Morgana, Rockefellera i Lorda Rothschilda. Rothschild „wydał ponad 21 mln rubli na finansowanie „rosyjskiej” (sic) rewolucji.

Udział finansistów w komunistycznym przejęciu Rosji był znany alianckim służbom wywiadowczym, ale nie ruszono palcem by ich zatrzymać, ponieważ są prawdziwymi panami świata”.

W liście opublikowanym w The Times 14.11.1919 r., oficer armii brytyjskiej w południowej Rosji -naoczny świadek rewolucji bolszewickiej napisał: „Bolszewicy stanowią około 5% populacji Rosji – Żydów. (80-90% komisarzy to Żydzi). W miastach przejętych przez bolszewików jedynymi nienaruszonymi świętymi budynkami były synagogi, a kościoły są wykorzystywane do wszystkiego od sal kinowych do rzeźni. Jeśli komisarz, umoczony w morderstwo i gwałt, z okaleczeniem, okaże się być Żydem, co dotyczy większości z nich, czy powinien być traktowany wyjątkowo?” Jego list dalej opisuje w przerażających szczegółach bestialskie tortury i masowe zbrodnie zadawane Rosjanom przez żydowskich bolszewików.

Bankierzy kontrolują kapitalizm i komunizm

Były dyrektor brytyjskiego wywiadu morskiego, adm. Barry Domville, napisał w swoich wspomnieniach From Admiral to Cabin-Boy [Od admirała do chłopca kabinowego], że parlamentem kontrolowała zza kulis „kombinacja judeo-masońska”. Kmdr Guy Carr z Brytyjskiej Marynarki w książce Pawns in the Game  [Pionki w grze] zacytował Domville’a mówiącego, że „międzynarodowe żydostwo, dowodzone przez żydowskich bankierów, było tajemniczą siłą stojącą za światowym ruchem rewolucyjnym”.

(Według Carra, tajemniczą siłą, o której mówił Domville, była w rzeczywistości masońska sekta znana pod nazwą Iluminaci. Wielu studentów z tajnych stowarzyszeń i kultów wywrotowych twierdzi, że Iluminaci byli żydowscy w intelektualnej inspiracji – i prawdopodobnie także w wiodącym personelu. Wiele z ich przekonań pochodziło z kabały i innych ezoterycznych tekstów żydowskich. Z pewnością opinie i techniki proponowane przez Iluminatów przypominają treści zawarte w Protokołach Mędrców Syjonu. Więc w pewnym sensie rację mieli zarówno Domville jak i Carr.)

Gangsterscy bankierzy wykreowali i finansowali komunizm i utrzymywali go przez lata z wielką infuzją zachodniej pomocy. Stworzyli go i go kontrolują. Konfrontacja między komunizmem a kapitalizmem jest pretekstem. Bankierzy, jak pisze Douglas Reed w Far and Wide [Wszędzie], „planują zrealizować swoje cele poprzez zderzenie tych mas”. Dopiero niedawno konsorcjum banków ‚brytyjskich’, przyznało Chinom pożyczkę w wysokości £3 mld, oraz około £2 mld Rosji. Oznacza to, że dali £5 mld kredytu (stworzonego z niczego) komunistom na zakup brytyjskich towarów, przede wszystkim produktów high-tech, które mogłyby być wykorzystane przeciwko nam w kolejnej wojnie. Pomyśl, co można zrobić z £5 mld, by pomóc naszym niedofinansowanym szpitalom, ludziom starszym i niepełnosprawnym.

Kapitalistyczny Zachód i komunistyczny Wschód są kontrolowane dokładnie przez tych samych ludzi. „Dopiero niedawno nasza rasa dała światu nowego proroka, ale on ma dwie twarze i nosi dwa imiona: z jednej strony, jego nazwisko jest Rothschild, przywódca wszystkich kapitalistów, z drugiej strony, Karol Marks, apostoł tych, którzy chcą zniszczyć tych. pierwszych”Blumenthal, Judisk Tidskrift, 1929, Szwecja.

Oszustwo ‚zimnej wojny’

Przez prawie pół wieku Zachód wydawał niezliczone miliardy funtów / biliony dolarów na obronę przed wrogiem, którego sam stworzył i którego nadal utrzymuje. Komunizm w Rosji, załamałby się lata temu, gdyby nie stały napływ zachodniej pomocy. A dlaczego? Ponieważ Żydzi, którzy kontrolują oba obozy rabowali Zachód by budować swój system komunistyczny, którym grożą reszcie świata.

Sowiecka machina wojenna jest niemal w całości tworem Zachodu, i nie ma czegoś takiego jak „sowiecka technologia” – tylko zachodnia technologia na sowieckiej ziemi. Od 1917 roku, 90-95% ‚sowieckiej’ technologii pochodzi z USA i Europy zachodniej. Zbudowaliśmy dla – lub sprzedaliśmy, lub wymieniliśmy, lub wręcz daliśmy komunistom wszystko, od hut do fabryk opon, od drutu miedzianego do aut, od sprzętu rakietowego do komputerów. Major Jordan w Diaries [Pamiętniki] (New York, 1951) wykazał, że Ameryka dostarczyła Sowietom „tony materiałów do produkcji bomb atomowych”.

Kmdr Baillie Grohman stwierdził w brytyjskim biuletynie informacyjnym Candour, że Rosja miała pełny dostęp do wszystkich brytyjskich technologii. Prof. Antony Sutton przeprowadził ogromne dogłębne badania handlu Wschód – Zachód i swoje odkrycia opublikował w National Suicide: Military Aid to the Soviet Union [Narodowe samobójstwo: pomoc wojskowa dla ZSRR]. Dostarczył masę danych na to, by udowodnić i potwierdzić, że „Rosja powstała w Ameryce”.

John Stockwell z amerykańskiej CIA złamał przysięgę dochowania tajemnicy i ujawnił w swojej książce In search of Enemies  [W poszukiwaniu wrogów], że Ameryka i Rosja nie są wrogami, ale lojalnymi sojusznikami realizującymi ten sam cel: Światową Dyktaturę Socjalistyczno-komunistyczną. (Patrz: Henry KissingerSoviet Agent [Henry Kissinger – sowiecki agent] Frank Capell).

Louis Marszalko, na s. 227 książki World Conquerors [Zdobywcy świata], zacytował Chaima Weizmanna (finansowanego przez Rothschilda przywódcę syjonistycznego żydostwa w pierwszej połowie XX wieku), który powiedział:

„Jesteśmy jednym narodem, pomimo pozornych szczelin, pęknięć i różnic między demokracjami amerykańską i sowiecką. Jesteśmy jednym narodem i nie jest w naszym interesie to, by Zachód wyzwalał Wschód, gdyż robiąc to i wyzwalając zniewolone narody, Zachód nieuchronnie pozbawi żydostwa wschodniej części jego światowego imperium”.

Amerykański wywiad ujawnia Żydów wspierających komunizm

Płk John Beaty z amerykańskiego wywiadu stwierdził w swojej książce Iron Curtain Over America  [Żelazna kurtyna nad Ameryką], że komunizm narzucili Rosji Żydzi, że członkowie tego samego plemienia zinfiltrowali amerykański rząd i administrację i byli prawdziwymi reżyserami amerykańskiej polityki zagranicznej. Ponadto, to oni kontrolowali amerykańskie media, prali mózgi społeczeństwu, osłabiali Konstytucję i niszczyli Amerykę od wewnątrz.

Maj. Robert Williams z amerykańskiego wywiadu, w książce The Ultimate World Order [Ostateczny porządek świata] ujawnił, że istniał ” ruch Żydowska Potęga Świata ukryty wewnątrz ruchu komunistycznego” oraz że „to Anglosasi są tymi, których należy osłabić, zmiękczyć, wyprać mózgi, zmusić do współżycia z ciemnymi rasami, jeśli mają wygrać syjoniści”. On przewidział, że mistrzowie stratedzy doprowadzą do III wojny światowej między syjonistycznym państwem Izrael – wspieranym przez USA i Zachód – i światem arabsko-muzułmańskim, rzekomo wspieranym przez Sowietów, ale celem rzeczywistym było zniszczenie przemysłu i możliwości militarnych Zachodu i komunizmu. Komunizm uważał jedynie za tymczasowe narzędzie żydowskich ambicji, i przewidział, że Super-Światowe Państwo Żydowskie zostanie zbudowane na ruinach spowodowanych tą wojną. Stwierdził: „Jeśli Amerykanie nie odzyskają swojego rządu i nie zniszczą syjonistycznej machiny, szalone elementy tej machiny będą mogły zniszczyć ludzkość”.

Syjonizm i komunizm: żydowscy bliźniacy

Douglas Reed stwierdził, że zarówno komunizm, jak i syjonizm, wyszły z żydowskich gett Europy wschodniej – jeden miał osłabiać rząd od góry, a drugi od dołu, oraz że ostateczny cel obu tych ruchów jest taki sam: Żydowski Rząd Światowy…

Nieżyjący król Fajzal z Arabii Saudyjskiej, który, jak zapewne pamiętacie, został zamordowany, ujawnił prawdę o komunizmie, kiedy opisał syjonizm jako „matkę komunizmu”, w wywiadzie opublikowanym w Newsweeku z 2lst grudnia 1970 roku. Dodał: „syjonizm przyczynił się do szerzenia komunizmu na całym świecie. Teraz próbuje osłabić USA, a jeśli plan się powiedzie, oni posiądą świat … to wszystko to wielki spiskek. Oni [Rosja i Izrael] tylko udają, że działają przeciwko sobie na Bliskim Wschodzie … Syjoniści oszukują USA .. Komuniści oszukują Arabów, ale faktycznie są w jednej lidze z syjonistami … syjonizm i komunizm działają ręka w rękę w celu blokowania wszelkich porozumień [na Bliskim Wschodzie], które przywróciłyby pokój”.

Dlaczego te zmiany w Europie wschodniej?

Obecne ruchy w Rosji i gdzie indziej za tzw. „żelazną kurtyną”,, których celem jest danie komunizmowi bardziej ludzką twarz, są niczym więcej niż ćwiczeniem propagandowym, by wprowadzić w błąd i zmiękczyć ludzi na Zachodzie. Należy jednak pamiętać przewidywania Davida Ben Guriona, pierwszego premiera Izraela, opublikowane w magazynie Look z dnia 16 stycznia 1962 roku:

„Obraz świata w 1987 roku .. zimna wojna przejdzie do przeszłości. Międzynarodowy nacisk ze strony stale rosnącej inteligencji w Rosji o większą wolność, i ze strony mas o podniesienie ich poziomu życia, może prowadzić do stopniowej demokratyzacji Związku Radzieckiego.

Ale z drugiej strony, coraz większy wpływ robotników i rolników, i wzrost znaczenia politycznego ludzi nauki, może przekształcić Stany Zjednoczone w państwo opiekuńcze z planową gospodarką. Europa zachodnia i wschodnia stanie się federacją autonomicznych państw o systemie socjalistycznym i demokratycznym – z wyjątkiem ZSRR – jako państw Federacji Eurazji. Wszystkie inne kontynenty zjednoczą się w Sojusz Światowy, do którego dyspozycji będą międzynarodowe siły policyjne … Jerozolima będzie siedzibą Sądu Najwyższego Ludzkości”.

Innymi słowy, zjednoczona Europa wschodnia i zachodnia będzie preludium do Żydowskiego Rządu Światowego.

Kraje bloku wschodniego muszą wydawać się bardziej liberalne i demokratyczne, przygotowane do wchłonięcia ich przez Stany Zjednoczone Europy. Dyskutuje się nad wielo-miliardową „pożyczką” dla Polski od Wspólnoty Europejskiej, żeby podtrzymać nieefektywną gospodarkę. Oznacza to, że aktywa brytyjskie przeleją się do Polski zamiast pomagać Brytyjczykom. Polacy są pracowici i ich obecny bałagan gospodarczy jest spowodowany skorumpowanym sojuszem między międzynarodowymi bankierami i poprzednim rządem komunistycznym.

Niedawno ogłoszono, że kraje uprzemysłowione, w tym W Brytania, wyraziły zgodę na plan pomocy w wysokości £36 mld, by „pomóc w rozwoju nowych demokracji europejskich”. Równolegle z tym tworzy się Europejski Bank Centralny, dla krajów bloku wschodniego wymagających kredytów. Spowoduje to nowe problemy, kiedy po raz kolejny pieniądze stworzy się z niczego, jako zadłużenie oprocentowane.

Ile kosztuje twierdzenie naszego rządu, że wzrost płac brytyjskich pracowników napędza inflację?

Nowo utworzony Europejski Bank Centralny musi więc być etapem ewentualnego ustanowienia żydowskiego Światowego Banku Centralnego z jedną walutą. Już dokonywane są pewne ruchy w celu ustanowienia wspólnej waluty europejskiej.

Znamienne jest to, że wielu liderów „nowych partii demokratycznych” pojawiających się w bloku wschodnim jest Żydami. Jednak polski elektorat zajął stanowisko przeciwko „Żydom”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *