Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy Nagasaki było zemstą za wyrzucenie masonów?

Czy Nagasaki było zemstą za wyrzucenie masonów?

Recenzja książki Davida Dionisi „Tajemnice bomby atomowej” [Atomic Bomb Secrets].

Bombę "Grubego" z "Bock's Car" zdetonowano prosto nad Katedrą Urakami, największą  katedrą na całym Wschodzie. To było wszystko co pozostało.
Bombę „Grubego” z „Bock’s Car” zdetonowano prosto nad Katedrą Urakami, największą katedrą na całym Wschodzie. To było wszystko co pozostało.

Zrzucenie bomb atomowych na Japonię w 1945 było zupełnie niepotrzebne, bo Japonia już zaproponowała kapitulację na praktycznie takich samych warunkach jakie aprobowała Ameryka w końcu wojny.

Dlaczego kontrolerzy Trumana nakazali atomowe bombardowanie Japonii? Kiedy coraz bardziej stawałem się świadom bezwzględnej talmudycznej psychopatologii sił rządzących, cynicznie zwierzyłem się przyjaciołom: „Uważam, że im się to podobało”. Ale po przeczytaniu tej książki możemy być bardziej konkretni. Jest to dobrze napisany 217-stronicowy klejnot, z 496 przypisami, i demaskuje ten podły epizod.

a

Kiedy chrześcijaństwo dotarło do Japonii w XVI wieku, stanęło w nasilających się bólach, łącznie z okresami ostrych prześladowań, ale stopniowo je ustanowiono, z ośrodkiem w Nagasaki, które nazwano „japońskim Watykanem”. W 1945 około 50.000 mieszkańców Nagasaki to chrześcijanie.

Kiedy Enola Gay zrzucił bombę „małego chłopca” [„Little Boy”] na Hiroszimę 6 sierpnia, samolot nazwany Bock’s Car (albo bockscar) niósł 9 sierpnia bombę „grubego faceta” [„Fat Man”] do Nagasaki. Większość 12-osobowej załogi uważała, że ich celem była Kokura, a drugi cel miał zostać wybrany jeśli pogorszy się pogoda. Dionisi wiele robi żeby obalić mit o „słabej widoczności” wykorzystany do uzasadnienia zmiany kursu samolotu na Nagasaki.

a

Bomba „Fat Man” z Bock’s Car detonowała dokładnie nad Katedrą Urakami [powyżej], największą katedrą na całym Wschodzie. W Nagasaki (250.000 mieszkańców), 73.844 zginęło, 74.909 było rannych, i ponad 120.000 skażonych promieniowaniem.

Truman wraz z innymi amerykańskimi oficjelami twierdzili, że mieli cel militarny: stocznię

Mitsubishi. Ale załoga Bock’s Car przeleciała 4.5 km za stocznią zanim zrzuciła ładunek. Katedrę zrównano z ziemią, stoczni praktycznie nie tknięto. Jej słynny młotkowy żuraw, zbudowany w 1909, stoi nadal.

Nie powinniśmy pominąć tego, że Nagasaki wypędziło masonów w 1926, w latach 1930 Japonia zakazała ich całkowicie. Czy bomba na Nagasaki była zemstą?

Dionisi wnikliwie zauważa: kiedy sataniści składają ludzką ofiarę, uważają że przez śmierć ofiary ściągają na siebie moc. W Nagasaki na satanistycznym ołtarzu spalono ponad 70.000 ludzi.

(Rytuał zbombardowania Nagasaki przekonująco przypomina nam, że wydarzenia takie jak 11 IX niekoniecznie są czysto geopolityczną fałszywą flagą, a często mają też wymiary duchowe. Czy może Nagasaki jest podpowiedzią o tym, dlaczego geo-inżynierowane katastrofy uderzają w amerykański Bible Belt [strefa biblijna], a nie w „establiszmentowy” północny- wschód? Dionisi napisał książkę o 11 IX – Religia okultu sprawców ataku 11 IX [The Occult Religion of the 9/11 Attackers], której jeszcze nie czytałem ale zamówiłem.)

Kiedy się rozważa atomowe bombardowanie Japonii, większość myśli „Hiroszima”. Dionisi uważa to za taktykę psychologiczną rządzących (których nazywa „Bractwem Śmierci”). Pierwszy atak został zapamiętany przez ludzki umysł, natomiast główny cel (chrześcijańskie Nagasaki) w większości się pomija.

W innym makabrycznym oszustwie, katolickiego księdza i protestanckiego pastora przekonano żeby pobłogosławili Bock’s Car przed odlotem na swoją misję. Później obaj bardzo tego żałowali.

INNE ODKRYCIA

Innym przełomowym szczegółem jaki poznałem z książki Dionisi jest  rola bomby atomowej w podziale Korei na Północną i Południową. Omówiłem sztuczne uzasadnienie tego podziału w innym miejscu, ale Dionosi pisze, że japońscy naukowcy pracowali nad własną bombą atomową. Po badaniu wstępnym w Japonii, projekt przeniesiono do regionu Konan w północnej Korei (wtedy japoński protektorat). Wybrano go z wielu powodów: dostępu do uranu, moc jaką zapory Chosin mogły generować, i (może najważniejsze) – trzymanie się daleko od amerykańskich bombowców.

Biorąc pod uwagę powojenną kontrolę Korei Północnej przez Związek Sowiecki (rzekomo nagroda za ledwie 5-dniowe uczestnictwo w wojnie na Pacyfiku) teraz robi dużo więcej sensu. Nie tylko kabała przekazywała Stalinowi plany i materiały dla bomby atomowej (co udokumentował w 1952 ekspedytor Lend Lease – George Racey Jordan – w książce Z pamiętników mjr Jordana [From Major Jordan’s Diaries], dawali mu japońskie instalacje żeby ją wyprodukował.

Kolejny istotny fakt o jakim dowiedziałem się od Dionisi: przerażająco krwawa bitwa o Okinawę (ponad 1.500 ofiar) była zupełnie niepotrzebna dla wygrania wojny, toczono ją żeby przekonać Amerykanów, że bomby atomowe były potrzebne. Książka Dionisi ma wiele innych informacji których nigdy wcześniej nie znałem o np. Stalinie, Leninie i masonerii.

Z tej książki dowiesz się dlaczego Pyongyang został stolicą komunistycznej Korei Północnej, i dlaczego wysunięto zarzuty szpiegowskie wobec dr. J. Roberta Oppenheimera (lider naukowy Manhattan Project). Oppenheimer i inni, cytując Dionisi: „zostali wprowadzeni w błąd, żeby myśleli iż bomby atomowe będą detonowane nad celami wojskowymi, tym samym ograniczając ofiary cywilne… Rozmawiając z prezydentem Trumanem po zniszczeniu Nagasaki, Oppenheimer powiedział mu: ‚Mr Prezydent, czuję iż mam krew na rękach’. Bractwo Śmierci nienawidziło Oppenheimera za późniejszy sprzeciw wobec bomby wodorowej i zniszczyli mu karierę organizując oskarżenie go o szpiegostwo dla Związku Sowieckiego”.

Dowiecie się też o amerykańskich jeńcach wojennych którzy zmarli w Nagasaki. I przeczy-tajcie przypisy końcowe. Odwrotnie do większości przypisów końcowych, które są nudną recytacją nazw wydawców i dat, jego są pełne dodatkowych informacji, one stanowią „książkę w książce”.

Tajemnice bomby atomowej to ideał dla biblioteczki każdego poszukiwacza prawdy. Dziękuję, David J Dionisi.

James Perloff

Tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/2017/08/Book-Exposes-Masonic-Dimension-to-Nagasaki-Nuke.html

Za: https://www.nwo.report/nwo/nagasaki-bylo-zemsta-wyrzucenie-masonow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.