Strona główna > Świat > Nadchodzi wojna nuklearna z Rosją

Nadchodzi wojna nuklearna z Rosją

Proamerykański rząd Litwy prześladuje mieszkańców kraju, którzy nie zgadzają się na antyrosyjską propagandę popychającą „natowskie marionetki Waszyngtonu” do wojny z Rosją, pisze na swojej stronie publicysta Paul Craig Roberts.

a102

Autor artykułu zauważa, że w odróżnieniu od swojego rządu, Litwini rozumieją, że wojna z Rosją doprowadzi do całkowitego zniszczenia ich kraju.

„Ale to nie obchodzi Waszyngtonu…Co to takiego Litwa? Dla Waszyngtonu to jest „nic”” – pisze autor artykułu. W odróżnieniu od mieszkańców Litwy, Amerykanie niczego nie rozumieją.

„Oni są najbardziej nieświadomymi ludźmi na planecie” – pisze Roberts zauważając, że Amerykanie nie są świadomi, że rząd USA coraz aktywniej próbuje rozpętać wojnę z Rosją.

A dzięki skorumpowanym mediom politykom amerykańskim udaje się wzbudzić w umysłach Europejczyków strach przed inwazją Rosji. Autor zauważa, że ten strach pozwala rządom krajów europejskich prosić USA o rozmieszczenie na ich terytorium wojsk i dokonywać zakupów od Ameryki czołgów i rakiet.

„A kompleks wojskowo-przemysłowy USA, podliczając zyski, jest jedynie rad aby zaspokoić ich prośby” – pisze Roberts. Zauważa on, że Rosja odnosi się do tego zupełnie inaczej niż do możliwości zarabiania pieniędzy. Władze rosyjskie widzą zagrożenie i teraz sytuacja stała się bardzo niebezpieczna.

Pomimo licznych porażek w wojnach przez ostatnie 70 lat, Amerykanie i ich „szaleni władcy z Waszyngtonu” do tej pory uważają USA za jedyne supermocarstwo z którym nie da sobie rady ani jeden kraj.

Jednakże jest to absolutnie nie tak. Wojska USA już od dawna nie są zdolne do walki bez stosowania broni masowego rażenia. Łatwo je zwyciężą i Chiny i Rosja a nawet Europa. Jednakże „ignorancja i arogancja popychają polityków amerykańskich do wojny z Rosją”.

Ale jeżeli pomimo wszystko zdecydują się na nią napaść to będą tutaj pokonani, przekonany jest Roberts. Tym niemniej Waszyngton nie zdoła pogodzić się z klęską i rozpęta wojnę jądrową, która doprowadzi do unicestwienia całego życia na Ziemi.

Dlatego USA są „największym zagrożeniem życia na Ziemi”, pisze autor artykułu. Nie globalne ocieplenie i nie wyczerpanie surowców naturalnych a właśnie Stany Zjednoczone.

Jeżeli gospodarka USA nie dozna katastrofy i jeżeli „natowskie marionetki” nie odwrócą się od tego kraju to Waszyngton zetrze życie z powierzchni Ziemi, przekonany jest Roberts.

„Waszyngton jest najstraszniejszym złem z którym świat miał kiedykolwiek do czynienia. W Waszyngtonie nie ma niczego dobrego. Jedynie zło” – mówi autor artykułu.

Za: http://3mv.ru/publ/pol_krejg_roberts_grjadet_jadernaja_vojna/1-1-0-40617

Data publikacji: 27.03.2015

Przekład: RX

P.S. Suplement:

Political censorship in Lithuania. Kristoferis Voishka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *