Strona główna > NWO > Apokalipsa > Nadchodzi masowa inwazja demonów-„kosmitów”…

Nadchodzi masowa inwazja demonów-„kosmitów”…

Ważne! Nadchodzi masowa inwazja demonów-„kosmitów”. Nie daj się oszukać! Rozpoznaj ich prawdziwą istotę!

aa

Ostatnim doświadczeniem dla ludzkości w końcu czasów  będzie inwazja „kosmitów”. O tym wydarzeniu mówili i ostrzegali prawosławni starcy, którzy wyraźnie wskazywali na to, że tzw. „kosmici” to demony, wprowadzające ludzkość w błąd. Nadciąga gigantyczne oszustwo. Znani działacze polityczni, naukowcy, wojskowi, już nie ukrywają swojej wiedzy o istnieniu „kosmitów” a my zbliżamy się do tej chwili, kiedy rozpoczyna się masowe ujawnianie tych informacji.

Dlaczego w światowych mediach głównego nurtu zaczęło pojawiać się coraz więcej artykułów i filmów o UFO i niebezpieczeństwie inwazji „kosmitów” na Ziemię? Dlaczego w internecie pojawiło się tak wiele świadectw znanych polityków, kosmonautów, naukowców, wojskowych, w których oni otwarcie dzielą się z nami tajną informacją o pozaziemskich cywilizacjach? Jeżeli przyjmujemy, że UFO istnieje to przyjmujemy, że „kosmici” także istnieją. Kwestia nie leży w tym czy oni istnieją czy nie ale w tym kim oni są?

Czas kontaktu z nimi jest bardzo bliski. Kiedy oni wreszcie nadejdą to nie będzie to laserowe przedstawienie „Blue Beam”, jak wielu myśli, ale będzie się to działo w rzeczywistości i ci „kosmici” będą całkowicie realni i dlatego będzie dużo trudniej wyperswadować ludziom, że ci, tak zwani, „kosmici” absolutnie nie przylecieli z innych planet a żyją już od wieków obok nas i są to biesy, demony, upadłe anioły, nefilimy, co bardzo dobrze jest wyjaśnione w Księdze Świętego Proroka Enocha.

Biblia jasno mówi, że:

1-Anioły, które zgrzeszyły przed Potopem zostały wtrącone w otchłań, w podziemne więzienie (Św. Piotra Apostoła List Drugi 2:4; Św. Piotra Apostoła List Pierwszy 3:18,19; Św. Judy Apostoła List Powszechny 1:6; Św. Pawła Apostoła List do Filipian 2:10).

2-Tam pod ziemią znajdują się także demony (Ewangelia Św. Łukasza Apostoła 8:31).

3-Te demony i upadłe anioły będą uwolnione kiedy zabrzmi piąta trąba i otworzy się czeluść (Apokalipsa św. Jana Apostoła 9:2,3).

4-Po tym jak zabrzmi szósta trąba upadłe anioły i demony rozpętają wojnę światową i będą aktywnie w niej brać udział (Apokalipsa św. Jana Apostoła 9:14; 9:17-19; Proroctwo Joela 2:2-10).

5-Po Drugim Przyjściu Jezusa Chrystusa oni razem z Szatanem zostaną wrzuceni w otchłań (Proroctwo Izajasza 24:22; Proroctwo Ezechiela 31:16).

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

Patrz także:

Wszystko jest przygotowane do kolonizacji przez obcych

Za: http://protivkart.org/main/11434-vazhno-gryadet-massovoe-vtorzhenie-besov-inoplanetyan-ne-obmanis-raspoznay-ih-istinnuyu-suschnost-video.html

Data publikacji: 14.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.