Strona główna > NWO > Nadchodząca tyrania

Nadchodząca tyrania


Z raportu brytyjskiego rządu: broń biologiczną można wykorzystać do zwalczania przeludnienia (co to jest?). Raport Ministerstwa Obrony przedstawia koszmarną wersję NWO, czystek etnicznych, wojny klasowej, czipów mózgowych do 2035 roku.

a

Przedstawia koszmarne społeczeństwo przyszłości, w którym ludzkość zmusza się do akceptacji czipów instalowanych w mózgu, kiedy imigracja i urbanizacja dewastuje społeczności, trwa wojna klasowa, a broń biologiczna i neutronowa wykorzystywana jest do walki z przeludnieniem.

Centrum Rozwoju, Koncepcji i Doktryn Ministerstwa Obrony opracowało dokument krystalizujący „ramy przyszłej strategii,” przed którą prawdopodobnie staną siły zbrojne W Brytanii, jak mówi raport opublikowany w dzisiejszym londyńskim The Guardian.

Ponieważ każde umyślne działanie rządu i przemysłu pracuje w celu realizacji tej przyszłości, powinniśmy uważać go za plan strategiczny, a nie ostrzeżenie przed tym co nadejdzie.

Raport przedstawia jaki będzie świat w niespełna 30 lat i stanowi „analizę kluczowych zagrożeń i wstrząsów” stojących przed planetą. Prognozy te obejmują:

– rozwój broni neutronowej, która niszczy organizmy żywe, a nie budynki i „jest idealną bronią służącą do ekstremalnych czystek etnicznych w coraz bardziej zaludnionym świecie.” Taka broń byłaby rozpraszana za pomocą bezzałogowych dronów, i doprowadzi do „zastosowania zabójczej siły, bez ingerencji człowieka, która wywoływałaby ważne kwestie prawne i etyczne.”

– w ciągu 30 lat wszczepiane chipy do mózgu jako standard dla wszystkich obywateli w krajach rozwiniętych

– masowy bunt klasy średniej krajów rozwiniętych, w opozycji do szalonej imigracji, biednej ludności miejskiej i rozpadu porządku społecznego

– odrodzenie marksizmu jako zamiennika dla religii w wieku rosnącego moralnego relatywizmu

– niekontrolowana globalizacja, która skutecznie skończy z państwem narodowym i doprowadzi do wojen między systemami wierzeń terytorialnych, a nie kraju z krajem

– gwałtowny spadek populacji białych Europejczyków, ale 81% wzrost populacji Afryki sub-saharyjskiej i państw na Bliskim Wschodzie o 132%

– endemiczne bezrobocie, niestabilność i zagrożenie dla porządku społecznego, w wyniku wzrostu liczby ludności

– pojawienie się „koalicji terrorystycznej,” sojuszu systemów wierzeń, które sprzeciwiają się państwu, od ekologów do „ultra-nacjonalistów” i pozostałości grup religijnych

Z tego raportu wynika jasno, że każda polityczna lub religijna grupa, która wyrazi sprzeciw wobec dyktatorskiego i ateistycznego programu państwa, będzie kolektywnie demonizowana jako terroryści i przeznaczona do likwidacji i czystek etnicznych.

Jest to ten NWO, który establishment starał się stworzyć, żeby umożliwić szerzącą się imigrację, wykorzystując postęp technologiczny do zniewolenia nas, rozpoczynając niekończącą się wojnę i kształtując kurs historii by zbudować planetę-więzienie.

Elity celowo kierunkują wydarzenia na świecie i angażują się w wojnę psychologiczną, aby osiągnąć tę samospełniającą się apokalipsę. Nie cofną się przed produkcją scenariusza czasów ostatecznych, podobnych do opisanego w Objawieniach, a to czy wierzysz w Biblię, czy nie, nasza przyszłość jest decyzją maniakalnych psychopatów, którzy postanowili zniszczyć ludzkość.

Za każdym razem kiedy badamy rządowe białe księgi i dokumenty strategiczne, czy to RAND, PNAC i innych większych think tanków, spotykamy się z obsesją redukcji populacji poprzez przerażające akty czystek etnicznych. W tym przypadku, plan nie jest nawet ukrywany pod patronatem terroryzmu, jasno sugeruje, że ​​państwa będą wdrażać broń masowego rażenia, aby wymazać olbrzymie skupiska ludzkości, a zwłaszcza tych, którzy wyrażają sprzeciw wobec rządu.

„… zaawansowane formy walki biologicznej, które mogą eliminować ściśle określone genotypy, mogą przekształcić walkę biologiczną ze sfery terroru w narzędzie politycznie użyteczne.”

Kto napisał te słowa we własnym dokumencie strategii? Naziści? Reżim Pol Pota?

Nie, byli to Paul Wolfowitz, Dick Cheney, William Kristol, Donald Rumsfeld i reszta neo-konserwatywnych współpracowników, tworzących projekt dla Nowego Amerykańskiego Wieku – ideologicznych ram administracji Busha.

Armed Forces Journal, tuba kompleksu militarno-przemysłowego, w ubiegłym roku [2006] opublikowała plan strategiczny zupełnie przerysowujący granice Bliskiego Wschodu przez emerytowanego majora Ralpha Petersa.

Dokument mówi o maksymalnej cenie ropy, ekonomicznym krachu w 2008 roku i globalnym ociepleniu, jako przyczynach chaotycznej konwergencji wymagającej trudnych działań w imieniu rządu.

„Aha, i jeszcze jeden mały brudny sekret w 5.000 lat historii,” pisze Peters, „czystki etniczne odnoszą skutek.”

„Nie będzie pokoju. W każdej chwil, przez resztę naszego życia, na całym świecie będzie wiele konfliktów w zmutowanych formach. Gwałtowne konflikty będą dominować pierwsze strony gazet, ale kulturowe i gospodarcze walki będą stabilniejsze i ostatecznie bardziej zdecydowane. De facto rolą sił zbrojnych USA będzie utrzymywanie świata bezpiecznym dla naszej gospodarki i otwartym do ataku na naszą kulturę. W tych celach, będziemy dokonywać sporo zabijania.”

Czystki etniczne są również popularne w środowisku naukowym, które opowiada się za programem eugeniki na masową skalę, „zabijania” ludzkości do liczby łatwej do kierowania. Jednym z takich przykładów jest dr Erik Pianka, który znalazł się w nagłówkach gazet w ubiegłym roku, gdy wygłosił przemówienie do Teksańskiej Akademii Nauk, w którym apelował o eksterminację 90% ludności poprzez przenoszący się drogą powietrzną wirus ebola. Zdecydowana większość słuchaczy, studentów, naukowców i profesorów, zerwali się na nogi i wiwatowali, gdy Pianka nazwał ludzkość bakterią, która musi zostać wyeliminowana.

Podobne opinie powtarzają tacy ludzie jak książę Filip, który w przedmowie do swojej książki z 1986 roku „If I Were an Animal” [Gdybym był zwierzęciem], napisał: „Jeśli zostanę zreinkarnowany, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, by wnieść coś do rozwiązania przeludnienia.”

„Najprostsza odpowiedź jest taka, że ​​populacja świata powinna wynosić około 2 mld, a mamy teraz około 6 mld,” powiedział magnat medialny Ted Turner E Magazine, publikacji dla ekologów.

Turner poszedł nawet dalej w rozmowie z czasopismem Audubon:

„całkowita populacja świata 250-300 mln ludzi, 95% spadek w porównaniu z dzisiejszym, byłaby idealna.”

W wywiadzie z UNESCO Courier, w 1991 roku, Jacques-Yves Cousteau, słynny producent filmowy, laureat nagrody Emmy, który stał się symbolem ruchu ekologicznego powiedział:

„To straszne, ale muszę to powiedzieć. Populacja świata musi być ustabilizowana, a żeby to zrobić, musimy eliminować 350.000 osób dziennie.”

Światowa elita i kompleks militarno-przemysłowy już zdecydowały o dokonywaniu ludobójstwa przez czystki etnicznie populacji świata zredukowanej do poziomu, którą będzie łatwiej kontrolować i zniewolić.

Jest to ostateczna gra finałowa NWO – stworzenie apokalipsy i piekła na ziemi.

Już nie można tego odrzucać jako paranoidalnej teorii spiskowej, gdy architekci tego horroru otwarcie dyskutują o tym regularnie w swoich dokumentach planistycznych.

The coming Tyranny

Źródło: http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/04/coming-near-future-tyranny.html

9.04.2007 tłumaczenie Ola Gordon

a


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *