Strona główna > Świat > Ukraina > NA UKRAINIE NOWA CHAZARIA… Ulica w Nikołajewie została przemianowana na cześć chabadskiego rabina Schneersona

NA UKRAINIE NOWA CHAZARIA… Ulica w Nikołajewie została przemianowana na cześć chabadskiego rabina Schneersona

Kierownik administracji ukraińskiego miasta Nikołajew Aleksandr Sienkiewicz zgodnie z ustawą o dekomunizacji zarządził zmianę nazw ponad 120 ulic miasta.

a

W ramach tej decyzji ulica Karla Liebknechta została przemianowana na ulicę Schneersona, poinformował w piątek portal „Interfax-Religia”, powołując się na informację Agencji Nowości Żydowskich.

Według słów burmistrza rozpatrywany był również wariant historyczny nazwy ulicy – Czernihowska. Wywołało to spór między szefem a członkami komisji.

Jednak Aleksander Sienkiewicz stwierdził, że trzeba było wyjść naprzeciw jednej z gmin żydowskich (uwaga redakcji – chabadzistom satanistom), która znajduje się w Nikołajewie i która prosiła, aby uwiecznić imię rabina w nazwie ulicy.

Na byłej ulicy Karla Liebknechta w Nikołajewie znajduje się obecnie synagoga.

Tak oto w mieście o imieniu Świętego Mikołaja pojawiła się ulica przywódcy wrogów Chrystusa! Niechaj zabroni im Pan!

Źródło:

Portal Moskwa – Trzeci Rzym

http://3rm.info/main/61682-na-ukraine-nyu-hazariya-ulicu-v-nikolaeve-pereimenovali-v-chest-habadskogo-rebe-shneersona.html

26.2.2016 r.

***

 

Od tłumacza:

Warto polskiemu czytelnikowi przypomnieć krótko o tym, kim był rabin Schneerson i jakie są jego zasługi dla Słowian, w tym dla narodu ukraińskiego, przez które został uhonorowany nazwą ulicy…

16.2.2013 r. na stronie Nowego Ekranu ukazał się artykuł pt. „Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska” z podtytułem: „Porażający tekst i słynny potępiony list Rosjan”.

Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska

http://xx.nowyekran.pl/post/88059,rosja-rewolucja-bolszewicka-i-rola-zydowska

Natomiast pod nim w nawiasie dodano następujące dwa zdania:

(Jest to prawdopodobnie jeden z najstraszniejszych tekstów, jakie można przeczytać. Nawet Adolf Hitler w porównaniu z tym wygląda na świętego).

Z tą świętością Hitlera to przesada, ale tekst jest faktycznie porażający!

Zastanawia niezwykła bezczelność, arogancja i zarazem szczerość piszącego Rabina Menachema Mendla Schneersona. Gdyby podobny tekst napisał jakiś goj, to w całym świecie byłby hałas nie do opisania. A tu nic. Tekst był zamieszczony w rosyjskiej gazecie „Słowianin” w 2001 roku (wypowiedź Rabina Schneersona pochodzi z 1994 r.) i dopiero teraz pisze się, że jest to jeden z najstraszniejszych tekstów, jakie można przeczytać. Minęło 15 lat od czasu jego ukazania się i oto Polacy mogą poczytać o planach „starszych braci” w stosunku do Słowian. Rabin Schneerson zmarł w roku 1994.

Oryginalny tekst z gazety „Славянин”, N-4(32), 2001 rok jest na portalu „Moskwa – Trzeci Rzym”:

«А СЛАВЯНСКОЕ БЫДЛО МЫ ИЗГОНИМ ДАЛЕКО НА СЕВЕР…».

http://3rm.info/3374-a-slavyanskoe-bydlo-my-izgonim-daleko-na-sever.html

Redakcja Nowego Ekranu zmieniła tytuł artykułu w języku rosyjskim (patrz wyżej) z: „A bydło słowiańskie wypędzimy daleko na północ”… na: „Rosja, rewolucja bolszewicka i rola żydowska”

W związku ze zmianą tytułu Redakcja nie zamieściła wypowiedzi Rabina Schneersona, dotyczących najnowszych planów „starszych braci” – zawładnięcia bogactw naturalnych i postępowania z

tubylcami w związku z globalnym ociepleniem, które były wymienione w dwóch punktach rosyjskiego tekstu pt. „Co zrobimy”. Tekst zajmuje około pół strony, ale właśnie w nim są zawarte te słowa, stanowiące tytuł artykułu w języku rosyjskim w „Słowianinie”. Tłumaczenie opuszczonego wątku z wypowiedzi Schneersona podaję niżej. Jest on w treści artykułów pod obydwoma linkami:

http://3rm.info/3374-a-slavyanskoe-bydlo-my-izgonim-daleko-na-sever.html

http://3rm.info/23983-sionizm-plany-i-sredstva-slova-ravvina-sinedriona-rebe-menahem-mendel-shneersona-habadskogo-rukovoditelya.html

Co zrobimy

  1. Światowe zapasy surowców przemysłowych są na wyczerpaniu i już na początku następnego tysiąclecia „zachodnie społeczeństwo” nie będzie w stanie utrzymać swój obecny poziom konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych – krwiodawców. Dlatego nasze dążenia są skierowane teraz na Rosję i mają tylko dwa cele: po pierwsze – likwidacja najpotężniejszego i niezależnego imperium, zajmującego jedną szóstą część ziemi. Po drugie – zawładnięcie jego bogactw, które stanowią 60-70% wszystkich światowych zasobów surowcowych i 75-80% odkrytych światowych zapasów ropy i gazu, skupionych na Syberii i na szelfie Północnego Oceanu Lodowatego.
  1. Na planecie zachodzi intensywne ocieplenie klimatu. Pustynia posuwa się na północ z prędkością 10 km/rok, odwodnienie ziemi – 25 metrów na rok. Już obecnie starożytne ośrodki świata – Ateny, Rzym, a co najważniejsze, Jerozolima (Izrael) trafiają do strefy tylko sztucznego nawadniania. Za 20 – 30 lat trzeba będzie myśleć o przesiedleniu ogromnej masy narodów cywilizowanych bardziej na północ w stosunku do ich obecnego miejsca zamieszkania. Do tego czasu na Kubaniu, w regionie Rostowa, na Ukrainie będzie zdumiewający klimat podzwrotnikowy, a na Czarnoziemiu i na północy Ukrainy – klimat dzisiejszego Przedkaukazia. Jeżeli przypomnimy historię, to trzeba przyznać, że ziemie te – to są pradawne ziemie starożytnej – żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, które zostały zagarnięte przez Kijowską Ruś w X wieku. Słowianie są tutaj tymczasowymi gośćmi i podlegają wysiedleniu. Zabierzemy ten teren i stworzymy na tych żyznych ziemiach Wielką Chazarię – państwo żydowskie, tak jak 50 lat temu utworzono Izrael, wypierając Palestyńczyków. Tutaj przesiedli się część Izraelczyków, a bydło słowiańskie przepędzimy daleko na północ, poza granice Moskwy. Będzie tam maleńkie północne terytorium – rezerwat o zwartej populacji, rezerwat, podobny jak dla Indian w Ameryce” (gazeta „Słowianin”, N-4 (32), 2001).

Robert Grunholz, autor artykułu w Nowym Ekranie apeluje: „Potraktujcie te dwa teksty nie tylko jako ostrzeżenie i prowokację do dyskusji na temat przyszłości Polski, ale również do rozważań nad sensem utrzymywania dalszej rusofobii w środowisku narodowym”.

Racja, ja też myślę, że tak trzeba. Naród rosyjski wycierpiał dużo więcej niż Polacy. U nas nie było żydowsko – bolszewickiej rewolucji, w Rosji trwała ona ponad 70 lat, przez 3 pokolenia. Od Lenina do dziś rządzili w Rosji „starsi bracia”. Również obecnie, zarówno władza świecka (prezydent, premier…), jak i cerkiewna, kolejni Patriarchowie Rosyjskiej Cerkwi i wielu biskupów pochodzi z narodu „wybranego przez Boga”.

Jakże szczere są wyznania Rabina Schneersona, kiedy pełen pychy mówi prawdę, o której Polacy nie tylko, że nie słyszeli, ale nie chcą w ogóle słyszeć. Nie dotrą do większości Polaków słowa Rabina, że:

… „Stadu dostarczymy nasz własny osąd historii, i pokażemy, że cała historia ludzkości prowadziła do uznania wybranej przez Boga rasy jako panów całego świata. … Bydłu damy takie spojrzenie na historię, żeby pokazać mu, iż cała ewolucja ludzka szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów, by byli panami całego świata. Zamiast wartości narodowych damy im bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy”…

Zachęcam do przeczytania tych artykułów. Na koniec zamieszczam tłumaczenie apelu o modlitwę z tekstu rosyjskiego, również pominiętego przez Nowy Ekran.

Tłumaczenie:

Więc dlaczegoż my, Rosjanie, dotąd nie zdajemy sobie sprawy, że nasz naród znajduje się w okrutnej okupacji czcicieli diabła? Dlaczego nie zwracamy się do Boga i nie prosimy Go o przebaczenie za naszą apostazję? Nam, Rosjanom, potrzebny jest Pomazaniec Boży – Prawosławny Car! Nam potrzebna jest nasza Święta niezmieniona Wiara Prawosławna i Cerkiew! Więc zacznijmy, drodzy bracia i siostry, modlić się o to do Pana Boga, a On, jako kochający Ojciec da nam to, o co prosimy. Chwała Bogu za wszystko! Amen. Car nadchodzi!

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

29.2.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *