Strona główna > Świat > Ukraina > Czy na Ukrainie narodził się Antychryst ?

Czy na Ukrainie narodził się Antychryst ?

Moje dotkliwie cierpiące kresy Rusi coraz bardziej porażają smutną statystyką. To są potworne i już, w niektórych miejscach, nieodwracalne procesy degradacji moralnej, nędzy i ludobójstwa. A teraz już ten problem pojawił się na poziomie państwowym – prostytucja i sadyzm w szkołach! Ukraina to getto Antychrysta, rezerwat faszyzmu.

aaa

Według tej smutnej statystyki moja Ukraina zajmuje 1 miejsce w dziecięcej prostytucji, w pornografii, w alkoholizmie. To są oficjalne dane Funduszu Dziecięcego ONZ, UNICEF. 1 miejsce, po krwawym przewrocie, pod względem wymierania ludności, jak o tym powiedział Sekretarz Generalny ONZ, Ban Ki-moon, na spotkaniu w stolicy Libanu, Bejrucie.

Również 1 miejsce pod względem umieralności z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego, 1 miejsce pod względem ilości samobójstw, zarówno wśród cywilnej ludności jak i w armii ukraińskiej.

W Europie 1 miejsce pod względem likwidowanych państwowych i prywatnych przedsiębiorstw w ciągu ostatnich 2 lat, 1 miejsce pod względem ilości więźniów politycznych.

Pierwsze…, pierwsze…, pierwsze…, itd. I to wszystko jest niezauważane przez naszych „swidomych”, „patriotów”, nie tylko z powodu mentalności „moja chata z kraja” ale i z powodu agresywnej, propagandowej sieczki medialnej, dzięki ktorej utrzymuje się faszystowski reżim, ten reżim Antychrysta.

I o tym zupełnie nie głośno, a nawet zupełnie cicho, tak ze strony tradycyjnych cerkwi jak i ze strony lokalnych sekt, na tle krzyków o „agresorze”, dlatego, że o czym innym krzyczeć nie wolno.

Można mówić o nie mniej smutnej statystyce w innych dziedzinach, no chociażby o aborcjach w sąsiedniej Rosji. Ale dla mnie czyjeś nieszczęście nie jest powodem do narodowej dumy albo do poczucia wyższości.

Na przykład ostatnio na Ukrainie zostały uzupełnione biblioteki szkolne książkami zawierającymi i propagującymi zboczenia seksualne, sadyzm, samobójstwa: Mo Yan – „Kraj wojny”, Alan Glynn – „Krwawa ziemia”, Sei Shonagan – „Zapiski na poduszce”, Paolo Pasolini – „Ropa naftowa”, Sophie Oksanen – „Oczyszczenie”, Natalia Tisowskaja – „Dwuksiąg”, Nesbit Yu – „Leopard”, Alieksandr Żowna – „Dojrzewanie”.

Jak się okazało to ta literatura została wydana na zamówienie Państwowego Komitetu Telewizji i Radiofonii Ukrainy, z państwowym finansowaniem na podstawie programu „Ukraińska książka 2015”, przy współpracy Narodowej Akademii Nauk Ukrainy, Instytutu Literatury im. T.G. Szewczenko. Program został zatwierdzony postanowieniem Państwowego Komitetu Telewizji i Radiofonii z dnia 8.04.2015, nr 12. Te skandaliczne „dzieła” zostały wpisane na listę wydań książkowych przewidzianych dodatkowo do wydania w ramach programu „Ukraińska książka 2015”. Ich wydanie uzgodniono oddzielnie z rekomendacji Rady Ekspertów i Wydawców.

Zgodnie z ogłoszeniem Państwowego Komitetu Telewizji i Radiofonii Ukrainy, datowanym na lipiec 2015 roku, przetarg na zakup książek nie został przeprowadzony, została uruchomiona „negocjacyjna procedura zakupu”. Ogółem, według tego dokumentu, w wydawnictwie „Folio” zostały dodatkowo zakupione 42 partie towaru.

W ich liczbie są następujące książki: „Ropa naftowa” Pasoliniego – 2 tys. egzemplarzy, „Oczyszczenie” Oksanen – 2 tys. egzemplarzy, „Leopard” Nesbita – 1,5 tys. egzemplarzy, „Kraj wojny” – Yana – 2 tys. egzemplarzy i Glynna „Krwawa ziemia” – 2 tys. egzemplarzy. Wydanie książki Żowny „Dojrzewanie” zakupiono w ilości 1,5 tys. egzemplarzy a dwie prace, nie wykazane w tym dokumencie, były zakupione w ogólnej liczbie 4 ty. egzemplarzy. Razem 16 tys. egzemplarzy.

Jeżeli wziąć pod uwagę to, że na Ukrainie jest około 19 tys. szkół to zdecydowana większość szkół otrzymała chociaż jedną książkę z tych wymienionych powyżej.

Początkowo chciałem przytoczyć, dla przykładu, kilka cytatów z tych „dzieł”, dla jasności, ale są one na tyle amoralne i obrzydliwe, że ograniczę się tylko do ich charakterystyki.

Treść tych książek wypełniona jest scenami gwałtu, „wyszukanego” sadyzmu, perwersji. Ich promocja jest przekazywana z pewnym rodzajem „estetycznego” smaku, wyrafinowane sposoby zabójstw i samobójstw przekazywane są z piękną emocjonalną rozkoszą, zapraszającą i kuszącą. To właśnie wszczepia się w dusze naszych dzieci.

Treść tych książek mówi i o ich autorach, zwolennikach LGBT, zboczeńcach, psychopatycznych maniakach, sadystach, pedofilach. Informacje o nich są łatwo dostępne w Internecie, tym bardziej, że oni o sobie mówią bez skrępowania.

Pierwszymi, którzy otwarcie i odważnie, o tym problemie zaczęli mówić to byli nauczyciele miasta i okręgu Nikołajew. Odkryli oni, że te książki wprowadzane są z nakazu państwowego a szkoła nie może odmówić ich przyjęcia. Dlatego są one chowane przed uczniami.

Ale tutaj jest także nie bez znaczenia i kwestia finansowa dla szkół Ukrainy gdzie realnie nie wystarcza podręczników dla klas 4 i 7 a pieniądze są marnowane na duchowo-moralne zabójstwa uczniów. Wyobraźcie sobie, że przy obecnym kryzysie tylko w okręgu nikołajewskim na te książki zostało zmarnowanych 167642  hrywien!

Oczywiście, że ani ukraińskie media ani media lokalnych wyznań ani partii politycznych ani „swidomych patriotów”, niestety, na ten temat nie wypowiedziały się. Jedynie strony internetowe społecznych komitetów rodzicielskich poruszyły ten temat w aspekcie moralnym.

Jeżeli nawet wziąć pod uwagę „bojowników” z nurtów radykalno-prawicowych to ich publiczne akcje przeciwko LGBT są niczym innym jak politycznym PR (pijarem) i „spuszczaniem pary z kotła” społecznego, po których to akcjach nie ma żadnych rezultatów.

Przecież ustawy o prawach LGBT, pod egidą eurowyboru, wprowadzane są w kraju. I to jawne wprowadzanie zboczeń na poziomie państwowym było poprzedzone zdradą Chrystusa przez rządzące „elity”, przez lokalne „kościoły” i przez społeczeństwo. Eurowybór podarował Ukrainie euro-sodomę i nędzę.

Chcę zwrócić uwagę na następujące kamienie milowe we współczesnej historii Ukrainy, które wyjaśniają legitymizację władzy o duchu Antychrysta.

Przed rozpoczęciem majdanu w Kijowie, w centrum miasta, został spiłowany krzyż przez stowarzyszenie „Femen” i to rozpoczęło składanie ofiar diabłu.

Sama technologia majdanu przewidywała zawezwanie demonicznych sił z piekielnej otchłani i za taki języczek spustowy posłużyła sakralna ofiara złożona diabłu, tak zwana „Niebiańska sotnia”. Nie jest przecież żadną tajemnicą, że to sami radykałowie-snajperzy zastrzelili ich w celu większego zaognienia sytuacji. Istotą tej ofiary była legitymizacja bratobójstwa, inaczej myślących, a w aspekcie duchowym dla diabła to limit na władzę i działanie.

Po „rewolucji godności” którą „my zdobuli” był po raz pierwszy oficjalnie zalegalizowany i zarejestrowany „kościół Szatana”, o czym media się rozpisywały. No a dalej ustawy o prawach dla zboczeńców i bratobójcza wojna.

Pewna pobożna mateczka (prosiła mnie o zachowanie jej anonimowości) opowiedziała mi o swoim widzeniu. Było to na początku majdanowych wydarzeń. We śnie widzi, jak gdyby z tyłu, że stoi trzech przy studni, Jaceniuk, Turczynow, Tiahnybok. Odbierają oni poród, słychać wściekły ryk i wrzask. Rwie się pępowina ze studni. Rodzi się przerażająco potworne niemowlę, całe we krwi. Możliwe, że narodził się Antychryst, jak to ona zasugerowała, a wy po czynach oceniajcie…

Teraz, kiedy Ukraina jest w szponach diabła to nie istnieją w ogóle już żadne przeszkody ażeby grzech i nieprawość zostały postawione na poziomie państwowego procesu ich wcielania. To właśnie teraz widzimy.

Protojerej Olieg Trofimow

Za: http://www.odigitria.by/2016/05/23/na-ukraine-rodilsya-antixrist/#more-28830

Data publikacji: 23.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 11 = 19