Strona główna > Świat > Na progu wojny. Paul Craig Roberts

Na progu wojny. Paul Craig Roberts

Nie ma już żadnych wątpliwości, że kryminalnie oszalały rząd w Waszyngtonie wpędza świat w ostatnią wojnę.

https://www.rt.com/news/423634-unsc-security-threats-syria-chemical/

https://www.rt.com/news/423627-russian-military-checks-chemical-douma/

Jako Amerykanie musimy zmierzyć się z tym, że mamy w Waszyngtonie rząd, który prowadzi świat do zagłady.

Komunikat prasowy rosyjskiego rządu:

Podaje się fałszywe informacje o rzekomym użyciu chloru i innych substancji toksycznych przez syryjskie siły rządowe. Najnowsze fałszywe informacje o chemicznym ataku na Doumę opublikowano wczoraj. Raporty te są ponownie przypisuje się notorycznym Białym Hełmom, którym niejednokrotnie udowodniono, że pracują ręka w rękę z terrorystami, a także z innymi pseudo-humanitarnymi organizacjami z siedzibą w Brytanii i USA.

Ostrzegaliśmy ostatnio przed możliwością takich niebezpiecznych prowokacji. Celem tych absolutnie nieuzasadnionych kłamstw jest ochrona terrorystów i nieprzejednanej radykalnej opozycji, która odrzuciła polityczne porozumienie, a także usprawiedliwienie możliwego użycia siły przez podmioty zewnętrzne.

Musimy jeszcze raz powiedzieć, że w Syrii, gdzie siły rosyjskie zostały rozmieszczone na wniosek prawowitego rządu, interwencja wojskowa pod fałszywymi pretekstami jest całkowicie nie do przyjęcia i może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.

http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/3155552?p_p_id=101_INSTANCE_cKNonkJE02Bw&_101_INSTANCE_cKNonkJE02Bw_languageId=en_GB

Poniżej interpretacja ostrzeżenia autorstwa Johna Helmera:

„GDY ZASADA PRAWA ZOSTAŁA ZNISZCZONA W SALISBURY, LONDYNIE I HADZE, A W WASZYNGTONIE PRZEDSTAWIONO ZASADĘ OSZUSTWA, TO NA ŚWIECIE POZOSTAJE TYLKO ZASADA SIŁY. STAVKA [dowództwo rosyjskich sił zbrojnych] SPOTKAŁO SIĘ W MOSKWIE W WIELKI PIĄTEK I JEST GOTOWA. MSZ ZAPOWIEDZIAŁO W NIEDZIELĘ „NAJPOWAŻNIEJSZE KONSEKWENCJE”. TO OZNACZA JEDEN AMERYKAŃSKI STRZAŁ W ROSYJSKIEGO ŻOŁNIERZA, I WTEDY JESTEŚMY NA WOJNIE. NIE INFOWAR, NIE CYBERWAR, NIE GOSPODARCZA, NIE PROXY WAR. WOJNA ŚWIATOWA”.

http://johnhelmer.org/?p=17680

Mam nadzieję, że sytuacja nie jest tak poważna.

On The Threshold of War

Paul Craig Roberts – 10.04.2018 

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.