Strona główna > Bez kategorii > Na miejscu śmierci Leppera odkryto ślady innych osób! Prokuratura zignorowała ten fakt…

Na miejscu śmierci Leppera odkryto ślady innych osób! Prokuratura zignorowała ten fakt…

Źródło: http://www.naszapolska.pl/index.php/component/content/article/39-polska/3544-na-miejscu-mierci-leppera-odkryto-lady-innych-osob-prokuratura-zignorowaa-ten-fakt

Data publikacji: 18.01.2013

lepper1

 

Choć formalnie śledczy uznali, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo i umorzyli postępowanie, to okoliczności śmierci lidera Samoobrony wciąż budzą wątpliwości – czytamy w „Super Expressie”. Okazuje się, że podczas oględzin pomieszczenia, w którym znaleziono zwłoki polityka, odkryto aż siedem tajemniczych śladów obuwia.

Gazeta dotarła do prokuratorskich akt sprawy. Jak czytamy w nich, „w czasie oględzin pomieszczenia łazienki, na wprost drzwi przed umywalką oraz na lewo od drzwi przed stojącą tam szafą, ujawniono łącznie siedem śladów traseologicznych (ślady obuwia – przyp. red.)”. W toku postępowania nie ustalono obuwia, od którego pochodzą ślady. Podobno nie było też możliwe określenie jego typu.

Jak podaje dziennik, według śledczych argumentem, by nie uznawać odkrytych tajemniczych śladów za kluczowe dowody, jest fakt, że znaleziono je w łazience. – Czyli w pewnym oddaleniu od zwłok Andrzeja Leppera, a nadto zostały one ujawnione poza drogą dojścia z pokoju prywatnego do worka treningowego, na którym zamontowana była pętla wisielcza – uzasadnia prokuratura cytowana przez gazetę.

Tymczasem zdaniem policjantów odciski butów mogłyby pomóc w wyjaśnieniu przyczyn śmierci polityka.

Są ślady obuwia, a prokuratura najzwyczajniej w świecie olewa ten fakt. W jakim kraju żyjemy?

Fronda.pl/AM/Super Express/Wp.pl/RWW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.