Strona główna > Polska > Na drodze do społecznego olśnienia w III RP

Na drodze do społecznego olśnienia w III RP

Sporo rozgłosu, zarówno w III RP, jak i na świecie  spowodowało aresztowanie[i]Mateusza Piskorskiego, przywódcy opozycyjnej partii Zmiana, pod absurdalnymi zarzutami szpiegostwa dla Rosji i Chin.

Trafną tego analizę, z globalnej perspektywy, przynosi artykuł Jafe Arnolda[ii] pt. „Geopolityka represji-atak na Zmianę jest atakiem na Europę.”  Autor obiektywnie i precyzyjnie kreśli geopolityczny szkic Europy, ze szczególnym uwzględnieniem III RP i pozostałych wschodnioeuropejskich kolonii Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.  Jak sam niedawno pisałem[iii], również Arnold zauważa „subtelny” moment transformacji „miękkiej” okupacji III RP, na jej „twardą” wersję.  Aby jednak prawidłowo ocenić ten zwrotny moment w historii III RP, trzeba być Polakiem i dobrze znać mentalność swoich współobywateli.

a22

Zawsze naiwnemu „Polakowi-Katolikowi”, można łatwo wmówić, że co prawda żydowska żona „prezydenta” III RP, jak i cała reszta marionetkowego reżimu, być może nie tak zupełnie służy polskim interesom,  ale najważniejsze jest to że ta „pierwsza dama IIIRP” prawidłowo zachowuje się podczas przyjmowania Komunii Świętej.   Można wmówić, że w obecnej sytuacji nie ma ważniejszego zadania dla Polski i Polaków ponad wojnę z Rosją i „pogonienie kacapa za Ural”.  Nie można jednak na nim stosować fizycznego przymusu.  Lekcję tego otrzymał zarówno niemiecki okupant w Generalnej Guberni, jak i komunistyczny w „Polsce Ludowej”.

Moment, w którym okupacyjne „elity” III RP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.  Oczywiście naiwnością byłoby przypuszczenie, że obywatele III RP będą w stanie pozbyć się okupanta za pomocą fizycznego oporu.  Polskojęzyczni zdrajcy, którzy od ćwierćwiecza wdrażają zachodnią okupację Polski, zmuszeni jednak będą wesprzeć się na siłach zewnętrznych, takich jak amerykańskie, czy niemieckie wojska NATO. Otworzy to oczy nawet najgłupszym mieszkańcom IIIRP, ostatecznie kompromitując zarówno „polskie elity”, jak i spełniającą  w tej zbrodni  przeciw Narodowi Polskiemu rolę „anestezjologa”, hierarchię kościelną.  „Król jest nagi!”  stanie się to oczywiste, nawet dla najgłupszego z głupich.

Jaki będzie ostateczny rezultat owego „społecznego olśnienia”, zależeć będzie od tego czy waszyngtońskim zbrodniarzom uda się wystarczająco szybko pchnąć Polaków i innych wschodnich Europejczyków do otwartego konfliktu z Rosją.

Ignacy Nowopolski


[i] http://katehon.com/article/polish-regime-turning-piskorski-martyr

[ii] http://katehon.com/article/geopolitics-repression-attack-zmiana-attack-europe

[iii] http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131465,dzien-dzisiejszy-w-patriotycznej-iii-rp

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/713865,na-drodze-do-spolecznego-olsnienia-w-iii-rp

Data publikacji: 21.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *