Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > N.W.O.-wy „słowianin” – szatan lepszy od Boga !

5 thoughts on “N.W.O.-wy „słowianin” – szatan lepszy od Boga !

 1. Co jest złego w Słowiaństwie? To że Pol Lechicki w tym temacie zbłądził nie oznacza że w innych sprawach nie robi dobrej roboty.w odpowiednim czasie na pewno zostanie sprawiedliwie osądzony.

  1. Tu nie chodzi o rodzimowierstwo. Ci prawdziwi rodzimowiercy zajmują się zresztą swoimi sprawami, obrzędami, bez rozgłosu i nikomu nie przeszkadzają (http://www.slowianskawiara.pl/), natomiast internety są pełne wojowniczych turbosłowiańskich debili i idzie to zaobserwować od lat. Kiedyś głośno szczekał niejaki Andrzej Szubert, który siedzi na socjalu w Niemczech, wsuwa psychotropy, a gdy trzeźwieje to zieje jadem i udaje wielkiego Słowianina, choć podobnie jak i Pol Lechicki to z fizjonomii bliżej mu raczej do koczowniczych przybłęd. Siedzą tacy w internetach, pyski czarne, włosy kruczoczarne, zakrywają się rodzimowierstwem i prowadzą obłąkane krucjaty przeciwko chrześcijanom i chrześcijaństwu w ogóle, a czynią to ramię w ramię z żydostwem. I na to nie ma zgody.

   https://www.youtube.com/watch?v=n0b6bZODB5I

  2. Pytanie do Stanisława. Co to znaczy „turbo Słowianin” termin pojawia się co jakiś czas w internecie ale bez definicji. Kto to Słowianin to wiem, ale turbo Słowianin to nie.

 2. No widze ze pan Stanislaw jak zyd broni chrzescijanstwa
  niczym lew nie baczac na to ze kk walnie przyczinil sie
  do zaglady Polakow.
  Panie Stanislawie – niech juz pan zamknie swojego ryja.

  Dożywotni ban. Stanisław

 3. Noe dziwcie sie ze większość wyznawcow wiary przodków jest tak nastawiona do kościoła do tej pory kosciul zabiera nam ziemie . Ilu innowiercow zabił kosciul na przestrzeni 1000 lat? Niestety katolicko kościół sie nas boi bo my nie jestesmy natarczywi z naszymi wierzeniami ludzie sami przychodza a to oznacza och porażkę podczas chrztu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.