Strona główna > Świat > Myślozbrodnia Dianne Reidy

Myślozbrodnia Dianne Reidy

Dianne Reidy w Kongresie

dianne-reidyDianne Reidy, wieloletni pracownik biura Izby Reprezentantów, został usunięty z Sali posiedzeń podczas krytycznego głosowania w sprawie podniesienia limitu zadłużenia w środę w nocy.

Według Ileany Ros-Lehtinen, która przewodniczyła głosowaniu, Reidy „podeszła do podium i zapytała mnie, czy mikrofony są włączone. Powiedziałam, że nie wiem. Sądziłam, że może mówię za głośno do parlamentarzystów wokół mnie. Potem nagle ona weszła na podium i zaczęła mówić: „Tak mówił Pan”, „To nie jest dzieło Pana”, powiedziała Ros-Lehtinen w wywiadzie dla Fox News.

Ros-Lehtinen waliła młotkiem i wzywała „porządku” kilka razy, ale to nie powstrzymało Reidy od kontynuowania swej wypowiedzi.

Mówiła coś na temat diabła. To było nagłe, kłopotliwe i bolesne. Ona jest zwykle łagodnym człowiekiem„.

Kobieta, zidentyfikowana jako Dianne Reidy, pracownik Biura Sekretarza, oszołomiła członków Izby, gdy zajęła mównicę i zaczęła wypowiedź od: „Chwała niech będzie Bogu, Jezusowi Chrystusowi”.

On nie będzie wyśmiewany. On nie będzie wyśmiewany. Nie dotykajcie mnie. On nie będzie wyśmiewany„, wtedy funkcjonariusze bezpieczeństwa próbowali ją wyprowadzić. „Największe oszustwo jest takie, że jest jeden naród pod Bogiem”. „Tego nigdy nie było. Mógł być, ale go nigdy nie było„.

Potem powiedziała: „Gdyby tak było, to Konstytucja nie zostałaby napisana przez masonów. Oni są przeciwko Bogu. Nie można dwóm panom służyć”.

Spośród 39 mężczyzn, którzy podpisali Konstytucję, uważa się, że 13 było masonami.

Reidy została przesłuchana przez policję na Kapitolu, a potem zabrano ją do lokalnego szpitala celem oceny jej zdrowia psychicznego. Nie jest jasne, czy będą jej postawione jakieś zarzuty.

Na żydo-tube zamieszczono kilka filmów z przebiegu tego zdarzenia, jeden z nich:

Istnieją jednak mocne dowody, że doszło do montażu tego filmu. Natomiast jako zapis pozbawiony działań montażowych, publikowany jest ten materiał:

http://video.suntimes.com?freewheel=58285&sitesection=suntimes&VID=25265194

Głos Boga? Stenografistka mówi w Kongresie prawdę

na podstawie m.in.:

http://investmentwatchblog.com/fox-news-ids-reports-new-details-on-stenographer-who-went-on-bizarre-rant-on-house-floor/

http://investmentwatchblog.com/must-see-house-stenographer-exposes-the-truth-and-gets-escorted-out-during-house-vote-full/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.