Strona główna > NWO > My jesteśmy „władcami losu” – przemówienie rabina na praskim cmentarzu

My jesteśmy „władcami losu” – przemówienie rabina na praskim cmentarzu

„Będziemy odpychać chrześcijan i niszczyć ich wpływ. Będziemy dyktować światu w co ma wierzyć, co ma czcić a co przeklinać”.

a

Po raz pierwszy w internecie, wykład rabina Reichorna z 1869 do żydowskich liderów w Pradze, opisujący tajną żydowska wojnę z cywilizacją chrześcijańską, łącznie z racjonalnością małżeństw mieszanych, opanowaniem prasy, zniszczeniem wartości rodzinnych i fałszywą troską o robotników. Ostateczny cel: „panowanie nad całym światem, jak obiecano naszemu ojcu Abrahamowi”.

Część 1:    Plan żydowskiej dominacji świata z 1869 roku

2.12.2015

a

Społeczeństwo jest opętane przez szatana.

Gojom tak wyprano mózgi, żeby uważali, że są nieracjonalnymi bigotami zauważającymi iż zorganizowane żydostwo angażowało się od wieków w satanistyczny, pełen nienawiści spisek przeciwko cywilizacji chrześcijańskiej. Ten spisek tłumaczy codzienne nagłówki: niekończąca się wojna, sponsorowany przez państwo terror, konfiskata broni i masowa inwigilacja, multikulti i migracja, homoseksualizm i wojna z genderem, małżeństwem i rodziną.

Ten spisek potwierdza dewastacja jakiej doznają żydzi i chrześcijanie.

Większość żydów nie jest wtajemniczona w ten spisek, zaś wielu Gojów (masoni, nasi „liderzy”] chętnie doń dołączają. Poniżej tłumiony dokument z 1869 „Na żydowskim cmentarzu w Pradze” [In the Jewish Cemetary of Prague], który ujawnia, że żydowskie przywództwo nienawidziło chrześcijaństwa za uniemożliwianie mu „panowania nad całym światem”, co Bóg rzekomo obiecał Abrahamowi.

Zobacz: Makow – Żydowska kontrola – fakt dokonany 125 lat temu [Jewish Control- A „Fait Accompli” 125 Years Ago]

Komentarz Makowa: Trudno pojąć grupę zdecydowaną na nienawidzenie i zniszczenie ich bliźnich, łącznie z innymi żydami, bez żadnego innego powodu poza samowywyższaniem się. Ale musimy owinąć nasz umysł wokół tej koncepcji by zrozumieć rationale za obecnymi wydarzeniami.

‚Żydowski plan dominacji świata’ i mówi się o nim jako „Kluczu do tajemnicy” [The Key to the Mystery].

Opublikowany 1 lipca 1880 roku w paryskim Le Contemperain, zatytułowany ‚Relacja Johna Readcliffe’a o polityczno-historycznych wydarzeniach zarejestrowanych w ostatnich 10 latach’ [An Account by John Readcliffe of the Politico Historical Events Registered in the Last 10 Years] jako rzekomy wykład wielkiego rabina Reichorna na drugim spotkaniu wtajemniczonego kręgu żydowskich liderów w Pradze w 1869 nad grobem wielkiego rabina Simeona-ben-Jehudy. Teraz trudno jest znaleźć ten dokument.

Jak zwykle, żydowscy apologeci szybko dyskredytowali ten dokument, który, jak się mówi, był prototypem Protokołów Syjonu, mimo że nieco się różni. W Roli teorii spiskowej w kształtowaniu nowoczesnej historii [The Role of Conspiracy Theory in Shaping Modern History, 2009], David Aronowitch twierdzi, że John Retcliffe to pseudonim literacki Hermanna Goedsche, którego powieść „Biarritz” zawiera rozdział „Na żydowskim cmentarzu w Pradze” stanowi podstawę późniejszej relacji. Jest to podobne do ich fałszywych Protokołów z udziałem Maurice Joly [The Protocols involving Maurice Joly. ]

W nr 214  La Via France napisano, że Readcliff został zabity wkrótce po publikacji debaty. Żyd Lisal, który mu o tym powiedział, zmarł w pojedynku. Poniżej fragmenty tego tekstu zredagowanego przez Britons, 40 Great Ormond Street, Londyn, Anglia, ludzi którzy wydali Protokoły.

Cytat:

„Nasi ojcowie przekazali wybranym liderom Judy obowiązek spotykania się przynajmniej raz w każdym stuleciu wokół grobu wielkiego mistrza Caleb, świętego rabina Simeona-ben-Jehudy, którego wiedza przechodzi na wybranego w każdym pokoleniu, władza nad całym światem i władza nad wszystkimi potomkami Judy.

Już przez 18 wieków trwa wojna narodu Judy z tą władzą którą obiecano Abrahamowi, ale którą skradł mu ‚Krzyż’, deptanemu, poniżanemu przez naszych wrogów, ciągle w strachu przed śmiercią albo prześladowaniem, rabunkiem i wszelkiego rodzaju przemocą. Ale naród Judy w żaden sposób nie uległ. I jeśli jesteśmy rozproszeni po całym świecie, to dlatego, że cały świat powinien należeć do nas. Od kilku wieków nasi mądrzy ludzie odważnie walczyli z uporem którego nie może nic pokonać jak tylko ‚Krzyż’.

a

Nasz naród stopniowo dochodzi do szczytu i nasza siła codziennie się zwiększa. Do nas należy bóg dnia dzisiejszego, którego Aaron wyniósł dla nas na pustyni, ten złoty cielec, który jest uniwersalnym bogiem dnia dzisiejszego. Od tej chwili kiedy uczynimy się jedynymi posiadaczami całego złota świata, realna władza przejdzie w nasze ręce, a wtedy zrealizują się obietnice dane Abrahamowi. Złoto jest największą potęgą na świecie. Złoto, które jest siłą, nagrodą, i środkiem do wszelkiej przyjemności, wszystkim czego człowiek się boi i co ukrywa, tam macie tajemnicę, głęboką wiedzę o duchu rządzącym światem, tam macie przyszłość. Osiemnaście wieków należało do naszych wrogów, ale obecny wiek i przyszłe wieki muszą należeć do nas, narodu Judy, i na pewno będą do nas należeć.

To jest dziesiąta okazja w czasie 1.000 lat nieustannej i zażartej walki z naszymi wrogami, że spotykamy się na cmentarzu przy grobie naszego wielkiego mistrza Caleb, świętego rabina Simeona-ben-Jehudy.

Wybrani liderzy Judy wymyślają sposoby odwrócenia na naszą korzyść poważnych błędów i grzechów, które nasi wrogowie, chrześcijanie, zawsze popełniają. Przy każdej okazji nowy Sanhedryn deklarował i głosił walkę bez litości z tymi wrogami. Ale w żadnym z minionych wieków naszym przodkom nie udało się skupić w naszych rękach tak dużo złota, a zatem tak dużej władzy jak w XIX, co było w latach 1800, które właśnie minęły. Dlatego możemy schlebiać sobie bez obawy o oszukiwanie się, że zrealizowaliśmy nasz cel i możemy z pewnością patrzeć w przyszłość. Czasy prześladowań i poniżania, te mroczne i bolesne czasy, które naród Judy znosił z taką heroiczną cierpliwością, szczęśliwie minęły dla nas, dzięki postępowi cywilizacji wśród chrześcijan. I ten postęp jest najlepszą tarczą za którą możemy się ukryć i działać żeby oczyścić mocnym i szybkim krokiem przestrzeń, która oddziela nas od ostatecznego celu.

Rzućmy tylko okiem na sytuację materialną Europy i zbadajmy zasoby, które żydom udało się zgromadzić od początku obecnego stulecia, tylko poprzez koncentrację w naszych rękach ogromnego kapitału, który teraz kontrolujemy. Dlatego w Paryżu, Londynie, Wiedniu, Berlinie, Amsterdamie, Hamburgu, Rzymie, Neapolu itd. i pośród Rotszyldów wszędzie, żydzi są mistrzami sytuacji finansowej dzięki posiadaniu kilku tysięcy milionów. To, bez liczenia, że w każdym miejscu o drugo- czy trzeciorzędnym znaczeniu, są ci, którzy trzymają w obiegu fundusze i nigdzie bez synów Judy, bez ich bezpośredniego wpływu, nie można przeprowadzić żadnej transakcji finansowej, żadnej ważnej pracy.

Nasza rasa jest 'rasą panów'. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Tak różnimy się od gorszych ras, jak oni od owadów… inne rasy są bestiami i zwierzętami, w najlepszym przypadku bydłem. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie gorszymi rasami. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy. – Menachem Begin
Nasza rasa jest ‚rasą panów’. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Tak różnimy się od gorszych ras, jak oni od owadów… inne rasy są bestiami i zwierzętami, w najlepszym przypadku bydłem. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie gorszymi rasami. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy. – Menachem Begin

Dzisiaj wszystkich cesarzy, królów i panujących książąt wyniszczają długi zaciągniete na utrzymanie ogromnych stałych armii by podtrzymać swoje walące się trony. Rynek pieniężny liczy i reguluje te długi, i my jesteśmy, w znacznym stopniu, władcami rynku pieniężnego wszędzie. Dlatego musimy badać, coraz bardziej zachęcać do tych pożyczek, żebyśmy uczynili się jedynymi kontrolerami wszystkich rynków, i jak to możliwe, przejąć dla siebie jako zabezpieczenie za dostarczony przez nas krajom kapitał wykorzystywanie ich kolei, ich kopalni, ich lasów, ich hut, ich fabryk, jak również nieruchomości, a nawet kontrolować podatki.

Rolnictwo we wszystkich krajach zawsze będzie wielkim źródłem bogactwa. Posiadanie wielkich posiadłości nosi ze sobą honor i wpływy dla ich właścicieli. Z tego wynika, że nasze wysiłki powinno się skierować na uczynienie żydów magnatami wielkich obszarów. Dlatego musimy przyspieszyć rozpadanie się tych wielkich posiadłości, by przyspieszyć i ułatwić nasze ich przejmowanie. Pod pozorem pomocy klasie pracującej, musimy nałożyć wszystkie podatki na właścicieli dużych posiadłości. A kiedy już wszystkie posiadłości wpadną w nasze ręce, wszyscy robotnicy i chrześcijański proletariat staną się dla nas źródłem ogromnych zysków.

Nędza to niewolnictwo, powiedział poeta. Proletariat to bardzo pokorny sługa spekulacji. Ale opresja i wpływy są bardzo pokornymi sługami umysłu, który inspiruje i nakłania do oszustwa. Kto wtedy odmówi synom Judy inteligencji, roztropności i bystrości? Nasz naród jest ambitny, dumny i chciwy na przyjemności. Tam gdzie jest światło, jest też cień. I nie bez powodu nasz bóg dał swojemu wybranemu ludowi żywotność węża, spryt lisa, wzrok sokoła, pamięć psa, solidarność i instynkt grupowy borsuka. Dorastaliśmy w niewolnictwie w Babilonie i staliśmy się potężni. Nasze świątynie zniszczono i wybudowaliśmy tysiące świątyń w ich miejsce. Podczas 18 stuleci byliśmy niewolnikami i w obecnym stuleciu wynieśliśmy się ponad wszystkie inne narody.

a

Mówi się, że wielu naszych braci Judy nawróciło się i są ochrzczonymi chrześcijanami. Czy to ważne? Ochrzczeni staną się dla nas bardzo ważni. Oni staną się naszymi pomocnikami w marszu do nowych horyzontów, które jeszcze są dla nas nieznane. Bo ci nawróceni nadal należą do nas i pomimo chrztu ich ciał, ich duch i ich dusza zawsze będą wierne Judzie. Za 100 lat to nie dzieci Judy będą chcieć stawać się chrześcijanami, a raczej chrześcijanie będą stadami chcieć być w naszej wierze. Nad kościołem chrześcijańskim, naszym najbardziej niebezpiecznym wrogiem, musimy wytrwale pracować by osłabić jego wpływy. Musimy zaszczepić tak dużo jak możliwe w inteligencji tych, którzy wyznają chrześcijańską religię, idee wolnej myśli, zwątpienia, schizmy, i prowokować  religijne spory. Więc naturalnie wierne podziały na sekty chrześcijaństwa, naturalnie musimy rozpocząć dyskredytując pastorów ich religii. Wypowiedzmy im otwarta wojnę, sugerujmy podejrzenia co do ich pobożności, o ich życiu prywatnym, wyśmiewajmy ich i szydźmy. Pokonamy znaczenie wiążące się z ich stanem i sutanną.

Naturalnym wrogiem kościoła jest światło pochodzące z nauki i jest nieuchronnym skutkiem mnóstwa szkół. Postanówmy sobie zdobyć wpływ na młodych uczniów. Idea postępu niesie ze sobą równość wszystkich religii, co z kolei prowadzi do tłumienia szkolnego nauczania religii chrześcijańskiej. Żydzi, dzięki subtelności i wiedzy, bez trudności zdobędą stanowiska jako profesorowie w chrześcijańskich szkołach. Tym sposobem edukacja religijna zostanie w kręgu rodzinnym, i jak w większości rodzin, nie ma czasu na udzielanie tego rodzaju nauki. Duch religijny po trochu będzie słabł, aż całkowicie zniknie.

a

JUDAIZM (lepiej znany jako komunizm) jest nie tylko religią, jest największym kultem śmierci na świecie.

„Niektórzy nazywają to marksizmem (komunizmem), ja nazywam to judaizmem” – rabin Stephen Wise (Judaizm to tylko przebrany, zakamuflowany komunizm)!!!

„Syjonizm to judaizm, a judaizm jest nie do pomyślenia bez syjonizmu”. (Harper’s Encyclopedia of United States History, t. X, „Syjoiniści”).

„Bolszewizm i komunizm były wykreowane przez żydów,  zaproponowane przez żydów, sfinansowane przez żydów, kierowane przez żydów i przeprowadzone przez żydów. Najbardziej morderczy reżim jaki widziała ta planeta, był całkowicie żydowski” – Maurice Penay.

„Żyd to urodzony komunista”! – Otto Weininger, żyd, Seks i charakter [Sex & Character], s. 311!

Każda wojna, każda rewolucja, każdy szok polityczny albo religijny, który miał miejsce w chrześcijańskim świecie, bliżej sprowadza moment, kiedy zrealizujemy cel do którego dążymy. Handel i spekulacja, dwa czynniki owocujące ogromnym zyskiem, nigdy nie mogą wyjść z rąk żydów. I przede wszystkim, musimy stworzyć monopol na alkohol, masło, chleb i wino. Bo dzięki temu, zrobimy z siebie absolutnych władców rolnictwa i całej gospodarki rolniczej. Będziemy  wszystkim rozdzielać kukurydzę. Ale jeśli pojawi się pewna ilość niezadowolenia na skutek nędzy proletariatu, to łatwo będzie odpowiedzialność przerzucić na rząd.

Wszystkie urzędy publiczne muszą być otwarte dla żydów, a po zainstalowaniu nas, będziemy wiedzieć jak przeniknąć prosto do fundamentów prawdziwych wpływów i władzy. To dzięki aktywności i przebiegłości naszych lizusów i totumfackich. To należy  rozumieć, że to wszystko odnosi się tylko do pozycji czci, władzy i przywilejów, bo odnośnie tych urzędów, które wymagają wiedzy, pracy i problemów, należy je pozostawić chrześcijanom. Sądownictwo jest dla nas, instytucja największego znaczenia.

Kariera adwokata, prawnika, bardziej niż jakakolwiek inna, rozwija fakultet cywilizacji i daje kontakt z działalnością naszych naturalnych wrogów, chrześcijan. I to tymi środkami jesteśmy w stanie trzymać ich na naszej łasce. Dlaczego żydzi nie mają stać się ministrami edukacji publicznej, gdy zajmowali tzw. urząd finansów? Żydzi muszą także aspirować do rangi ustawodawców, by mogli pracować nad zniszczeniem praw uchwalonych przez Gojów, niewiernych grzeszników, przeciwko synom Judy, którzy są jedynymi wiernymi dzięki stałemu posłuszeństwu prawom Abrahama. Jeśli chodzi o resztę w tej sprawie, nasz plan jest w trakcie pełnego sukcesu, bo postęp prawie wszędzie uznał i nadał nam takie same prawa do obywatelstwa, jak chrześcijanom. Ale co jest ważne do uzyskania, i co musi być przedmiotem naszego stałego przedsięwzięcia, to prawo łagodniejsze wobec upadłości. Powinniśmy zrobić z tego kopalnię złota, znacznie bogatszą niż wcześniej były kopalnie w Kalifornii.

Swoje ambicje naród Judy musi skierować na wysokie szczeble władzy, skąd przepływ awansu i honorów. Najskuteczniejszym sposobem dostania się tam jest mocna ręka na wszystkie stowarzyszenia przemysłowe, finansowe i handlowe. Wystrzegajcie się przez cały czas każdej pułapki czy pokusy które mogą narazić nas na proces sądowy. Dlatego musimy się dobrze prowadzić w tych rodzajach spekulacji, z ostrożnością i taktem cechującymi nasze szczególne uzdolnienia biznesowe.

Musimy robić wszystko by zdobyć stanowiska dające wyróżnienie w społeczeństwie, filozofii, medycynie, prawie, muzyce, polityce i gospodarce. Krótko mówiąc, wszystkie dziedziny nauki, sztuki i literatury są ogromnymi dziedzinami, gdzie sukces musi uczynić nas wielkimi i pokazać nasze zdolności. Tych stanowisk nie da się oddzielić od spekulacji. Dlatego kompozycja muzyczna, nieważne jak bardzo przeciętna, da nam wymówkę dla ustawienia piedestału i otoczenia z aureolą dla żyda, który był jej autorem. Co do nauki, medycyny i filozofii, one mogą również stanowić część naszej domeny intelektualnej. Lekarz jest wtajemniczony w najbardziej intymne tajemnice rodzinne, i jako taki ma w rękach zdrowie i życie naszych śmiertelnych wrogów, chrześcijan.

http://henrymakow.com/2015/12/Flashback-The-Plan-for-Jewish-World-Domination.html#sthash.3LjgDu5m.dpuf

Część 2

Musimy zachęcać do małżeństw żydów z chrześcijanami. Bo lud Judy, nie ryzykując strat przez kontakt, przez te sojusze może  tylko zyskać. Wprowadzenie małej kropli nieczystej krwi  do naszego narodu, wybranego przez Boga, w żaden sposób go nie zepsuje, a nasi synowie i córki zawiążą sojusze przez te małżeństwa z rodzinami chrześcijańskimi posiadającymi pewne pozycje społeczne i władzę.

W zamian za pieniądze które my będziemy dawać, powinniśmy zdobyć równowartość we wpływach na tych wokół nas. To rodzicielstwo z chrześcijanami nie tylko nie spowoduje żadnego odejścia od wybranego przez nas kursu. Wręcz przeciwnie, dzięki drobnej dyplomacji to uczyni nas, pewnego rodzaju władcami ich losu. Pożądane jest by żydzi powstrzymywali się od posiadania kobiet z naszej świętej religii jako kochanki, i że oni wybiorą do tej roli chrześcijańskie dziewice. Żeby zastąpić sakrament małżeństwa w Kościele prostym kontraktem przed jakąś władzą cywilną będzie dla nas sprawą bardzo ważną, bo wtedy chrześcijańskie kobiety będą przybywać do naszego obozu.

Jeśli złoto jest pierwszą potęgą na tym świecie, to niewątpliwie drugą jest prasa. Ale czym może być druga bez pierwszej? Skoro nie możemy realizować wszystkiego co powiedziano i planowano bez pomocy prasy, to nasi ludzie muszą kierować wszystkimi dziennikami w każdym kraju. Posiadanie złota i spryt w wykorzystywaniu go do smarowania rąk tych otwartych na łapówki uczyni nas arbitrami opinii publicznej, i da nam władzę nad masami.

a
„Chcę wam powiedzieć coś bardzo jasno: nie martwcie się amerykańską presją na Izrael. My naród żydowski rządzimy Ameryką, i Amerykanie to wiedzą” – Ariel Sharon 3.10.2001

Robiąc postęp w ten sposób, krok po kroku w tym kierunku, i z wytrwałością która jest naszą wielką cnotą, odepchniemy chrześcijan i zniszczymy ich wpływ. Będziemy dyktować światu w co ma wierzyć, co ma szanować i co przeklinać. Być może niektóre osoby będą przeciwko nam i potępią nas i przeklną, ale potulne i nieświadome masy będą nas słuchać i staną po naszej stronie.

Kiedy już będziemy absolutnymi władcami prasy, będziemy mogli zmieniać według naszych upodobań wszystkie idee honoru, cnoty, prawości charakteru, i dokonać pierwszego ataku i zadać pierwszy cios tej instytucji, dotychczas tajnej, a mianowicie, życiu rodzinnemu, a tym samym doprowadzić do jego zniszczenia. Będziemy mogli wyplenić przekonania i wiarę w to wszystko co nasi wrogowie, chrześcijanie, dotychczas czcili. Następnie kując dla siebie jako broń kulturę namiętności, wypowiemy otwartą wojnę ze wszystkim co nadal jest szanowane i czczone.

Niech wszystko powyższe będzie zrozumiane i odpowiednio zauważone. I niech każde dziecko Judy wchłonie te zasady. Wtedy nasza siła wzrośnie jak gigantyczne drzewo, którego gałęzie przyniesie owoc, który nazywa się bogactwem, przyjemnością, szczęściem, władzą w ramach rekompensaty za ohydne położenie, w jakim przez wieki był naród Judy.

Gdy jeden z naszych ludzi zrobi krok do przodu, niech następny blisko za nim idzie. Jeśli Żyd zostanie wezwany przed krajowy sąd, niech jego brat Żyd przyjdzie mu z pomocą, ale tylko wtedy, gdy pierwszy działał zgodnie z prawami, których Juda ściśle przestrzegał przez tyle stuleci.

a

Nasi ludzie są konserwatywni, wierni ceremoniom religijnym i zwyczajom przekazanym  przez naszych przodków. Nasz interes wymaga byśmy przynajmniej udawali zapał do kwestii społecznych, które są na porządku dnia, tymi które są ponad wszystkim i dotyczą poprawy sytuacji robotników. Ale w rzeczywistości, nasze wysiłki trzeba skierować na przejęcie w posiadanie tego ruchu opinii publicznej (czyli wyzwolenie klasy robotniczej, Ruch Robotniczy) i wykorzystywać go do manipulowania polityki społecznej. Zaślepienie mas, łatwość z jaką dają na siebie wpływać elokwencją, która jest tak pusta jak dobrze brzmi… uczyniły ich oswojonymi narzędziami i łatwą zdobyczą dla bzdur. Będziemy mogli znaleźć wśród naszych ludzi tych, którzy mogą fałszować sentyment i opanować tyle elokwencji ile szczerzy chrześcijanie mają w swoim entuzjazmie.

W miarę możliwości musimy odwrócić proletariat i oddać go rządcom pieniędzy. W ten sposób sprawimy, że masy powstaną kiedy będziemy chcieli. Wepchniemy ich w powstania i rewolucje, a każda z tych katastrof służy naszym tajnym interesom i szybko sprowadza nas coraz bliżej do naszego wielkiego celu, a mianowicie panowania nad całym światem, tak jak obiecano naszemu ojcu Abrahamowi.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/12/rulers-of-their-destiny.html#sthash.hKvYp5EU.dpuf

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *