Strona główna > Bez kategorii > Muzyczne prostytutki NWO

Muzyczne prostytutki NWO

Materiał Piotra, któremu serdecznie dziękujemy za zwięzłe przedstawienie tej okultystyczno-satanistycznej tematyki, jaka wielokrotnie była już opisywana na łamach portalu.

przygotował: PiotrekXldz

lady_gaga1

W mediach mainstreamowych uważani są za celebrytów. Miliony nastolatków są w nich zapatrzone jak w obraz. Dla wielu stanowią formę pewnego rodzaju autorytetu. O kim mówię? O piosenkarzach i piosenkarkach, którzy od lat demoralizują młodzież swoim zachowaniem,postrzeganiem świata oraz jakże mało wyrafinowanymi teledyskami. Myślę ,że temat jest znany wśród użytkowników więc obędzie się bez mojego komentarza.

Postanowiłem przedstawić kilka/u z nich, a kolejność będzie przypadkowa :

1. Rihanna – Jedna z seksi gwiazdeczek z talii kart Illuminati.

2. Lady Gaga – znana głównie z bluźnierczych teledysków.

3. Beyoncé

4. Azealia Banks, w przeszłości znana jako Miss Bank$ (ur. 31 maja 1991) w nowojorskim Harlemie; amerykańska raperka, wokalistka i autorka tekstów.

5. Kesha Rose Sebert, ps. Kesha, Ke$ha (ur. 1 marca 1987 w Los Angeles, Kalifornia[2]) – amerykańska piosenkarka popowa i autorka tekstów.

6. Madonna

7. Jay-Z

8. Lil Wayne

Trudno wymienić ich wszystkich, tym bardziej , że lista ta ciągle się powiększa.

Najlepiej takie kanały jak Viva, MTV czy 4 fun tv, omijać szerokim łukiem, gdyż naprawdę rzadko zdarza się spotkać tam coś wartościowego , a z reguły emitują tam wyżej wymienione “gwiazdy”.

Polecam na youtube, film pt “Illuminati Przemysł Muzyczny” (Jeśli jest ktoś zainteresowany tą tematyką, a chciałby obejrzeć teledyski).

W filmie przedstawiona jest również druga strona medalu pokazująca co stało się z osobami, które odmówiły tym szarlatanom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.