Strona główna > Bez kategorii > Muzułmańscy rebelianci w Syrii plądrują chrześcijańskie kościoły

Muzułmańscy rebelianci w Syrii plądrują chrześcijańskie kościoły

źródło: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl

Paul Joseph Watson, Prison Planet.com

Ostatnio pojawiły się szokujące zdjęcia splądrowanych kościołów chrześcijańskich, zdewastowanych przez wspieranych przez NATO syryjskich rebeliantów. Ilustruje to raz jeszcze, że mocarstwa zachodnie wspierają ekstremistów muzułmańskich w dążeniu do obalenia prawowitej władzy dobrze odnoszącego się do Chrześcijan prezydenta Baszar al-Assada.
Zdjęcia dostarczyła nam chrześcijanka zamieszkała w Homs, które to miasto jest miejscem jednych z najkrwawszych starć. Zdjęcie przedstawia, członka Wolnej Syryjskiej Armii pozującego z zagrabionym krzyżem w jednej ręce i bronią w drugiej, ubranego w szatę kapłana (zdjęcie 1)

“Wszyscy wiedzą, że usuwanie tych szat z kościoła jest grzechem. Kapłan jest jedyną osobą, która je nosi. Oni nawet modlą się przed założeniem ich na siebie. Pozowanie przy samochodzie pogrzebowym napawa obrzydzeniem”, powiedziała.

“Oni zniszczyli kościół i udali się tam by to nagrać. Wiem to na pewno.”

“Szaty mogą być noszone przez diakonów i kapłanów, a chrześcijanin nie będzie stawał trzymając krzyż w jednej ręce i broń w drugiej,” kobieta dodaje

Inny obraz przedstawia splądrowany kościół w Bustan al-Diwan (Stare Homs). (zdjęcie 2)

Podczas gdy syryjscy rebelianci zajęci są plądrowaniem kościołów chrześcijańskich, również jednoczą się wokół flag Al-Kaidy podobnie jak to miało miejsce w Libii.

Trzecie zdjęcie przesłane przez nasze źródło pokazuje inne miejsce kultu, Kościół Um Al Zinar, bez części dachu. (zdjęcie 3)

Wszystko dzięki syryjskim rebeliantom, którzy zostali przedstawieni przez międzynarodowe media jako świętych, mimo swojego zaangażowania w zamachy terrorystyczne i masakry.

Ostatni atak terroru przeprowadzony przez rebeliantów miał miejsce dziś rano, gdy napastnicy zaatakowali prorządową stację telewizyjną, bombardując budynki i zabijając trzech pracowników.

Widok wspieranych przez NATO rebeliantów, bezczeszczących chrześcijańskie miejsca kultu staje się powracającym tematem.

W marcu pisaliśmy o szokującym nagraniu, które pokazało libijskich rebeliantów bezczeszczących chrześcijańskie i żydowskie groby na cmentarzu. Klip pokazuje libijskich buntowników łamiących nagrobki krzycząc “Allahu Akbar”. Mężczyźni następnie próbowali rozbić duży chrześcijański krzyż młotami.

Na podstawie: http://www.prisonplanet.pl/polityka/syryjscy_rebelianci,p1664566909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.