Muzułmanie w Arabii Saudyjskiej płacą 100 tysięcy dolarów za krew chrześcijan

Wkrótce na ulicach europejskich miast. Judeomasoński konflikt cywilizacji i realizacja planów które przed wielu laty zdradził satanista Albert Pike. Czyli sadystyczna rzeź na postchrześcijańskiej zachodniej cywilizacji. Gotowi?

https://www.youtube.com/watch?v=YExdX6Lr21o

To co dla zateizowanych europejskich lemingów jest „incydentem”, dla islamistów jest sacrum, wojną religijną, w której wręcz pragną ginąć, poświęcić swe życie. Oni nie boją się śmierci (ich wizja raju to wieczny burdel w którym będą zaspokajać swe seksualne żądze z 72 dziewicami, oczywiście pod warunkiem walki z „niewiernymi”), w przeciwieństwie do Europejczyków, i plwają na własne i cudze życie.

https://www.youtube.com/watch?v=j_bk6hkq3Oc

Muzułmanie nie zrealizowali się w niczym innym poza dżihadem, czyli szerzeniem islamu, przez 1400 lat.

Biały człowiek, z natury odkrywca i budowniczy, przez ostatnie dwa wieki wyciąga ich z cywilizacyjnego regresu (w XIX wieku zastaliśmy u nich rozwój z XII wieku, do którego czerpali z cywilizacyjnych osiągnięć podbitych ludów. Kto dał im kolej, telegraf, lampę naftową, naukę i odkrycia współczesnego świata: od praw fizyki po mapy globu itd., a w końcu przekazał XX’wieczną myśl techniczną i czyi inżynierowie oraz architekci projektowali i wybudowali każdy jeden wieżowiec np we współczesnym Dubaju, kompletnie nowym mieście? Ich granice wyznaczano w znacznej części od linijki ponieważ oni do połowy XX wieku żyli w plemionach i nie znali takiego pojęcia jak „naród”). Dlatego nie ma się co dziwić, że islam w Europie realizuje się w tym, w czym się realizuje, ponieważ do niczego innego nie został wymyślony – tak prymitywna to ideologia (co nie przeszkadza lewackim pomyleńcom twierdzić, że oni nas ubogacają kulturowo). I to wszystko podczas gdy europejscy sąsiedzi muzułmanów, euro-lewactwo, pragnie bawić się, nie myśleć, konsumować, i żyć za wszelką cenę, za cenę wszelkich ustępstw. I jedyne czego te euro-ssaki się obawiają, te mentalne i duchowe trupy, niezliczone i nieświadome ofiary międzynarodowego żydostwa, to utraty swego materialnego dobrobytu.

W tej konfrontacji, nie mają szans.

Przeczytaj koniecznie:

Holokaust chrześcijan. Artykuł tylko dla ludzi dorosłych (+21). Reedycja

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *