Strona główna > Polska > MUZEUM ŻYDÓW W WARSZAWIE ZBUDOWANO NA MIEJSCU KREMATORIUM KL WARCHAU !

MUZEUM ŻYDÓW W WARSZAWIE ZBUDOWANO NA MIEJSCU KREMATORIUM KL WARCHAU !

Za: http://rafzen.wordpress.com/2013/04/19/muzeum-zydow-w-warszawie-zbudowano-na-miejscu-krematorium-kl-warchau/

Data publikacji:  19.04.2013

ra1

 

Masy Polaków nieobecne na otwarciu muzeum garstki mniejszości w Polsce.

ra1

Tak wygląda Polska jako kraj okupowany przez judeo-satanistów i ich media reżimowe robiące z wielu Polaków przytakujących cwaniaków za miesięczna pensję i fałszywą obietnice wcześniejszej emerytury.

ra3

W 70. rocznicę powstania w warszawskim getcie uzurpator otworzył placówkę kulturalną poświęconą zwykłym żydom ale także bezkarnym mordercom Polaków. Dziś na Muranowie rozpoczęła swoją działalność Muzeum Historii Żydów Polskich.

ra4

Już sama nazwa jest fałszywa ponieważ żydzi nigdy nie byli Polakami, a Polacy nigdy nie byli żydami, co nie oznacza, że przez wiele stuleci Polacy tolerowali na terenie swej państwowości różne mniejszości wyznaniowe w tym żydów. Prawidłowa nazwa powinna brzmieć, jeżeli już: Muzeum Historii Żydów w Polsce.

IMG_0473

 

Polacy są wspaniali, że nie interesują się mniejszościami propagującymi w świecie fałszywy wizerunek Polaków. Budynek muzeum wznoszony był od 2009 roku i kosztował Polaków już przeszło 340 milionów złotych. To rzekome dzieło architektury zaprojektowali architekci z Finlandii, Rainer Mahlamaki i Ilmari Lahdelma.

IMG_0453

 

Budynek muzeum historii żydów w Polsce stanął u zbiegu ulic Zamenhofa i Anielewicza i stoi na miejscu krematorium KL Warschau gdzie masowo gazowano i palono Polaków. To największy skandal, a zarazem wielki dramat między Polakami i żydami od czasu pojawienia się tej mniejszości na ziemiach Słowian.

 

Wzywamy żydów aby zaprzestali niszczenia pamięci o Polakach i urządzali koncerty połączone z różnymi imprezami jak np.: potańcówkami w innych miejscach, a nie na terenie KL Warschau i jego krematorium; miejscu kaźni Polaków.

 

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.