Strona główna > Polska > Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę

Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę

Program „katolicki” TVP dla dzieci pt. “Ziarno” indoktrynuje syjonistycznie polskie dzieci. Posłuchajcie w nagraniu dostępnym TUTAJ słów od czasu 2:30.

Jak opowiedział dzieciom Piotr Kowalik, pracownik działu edukacji Muzeum Polin w Warszawie, gdy Żydzi przybyli na tereny, które nazywają się Polska, porośnięte były one gęstymi lasami. Według jego słów Żydzi pomodlili się do Boga, czy będą mogli się tutaj osiedlić, a z nieba rozległy się dwa słowa “po lin”, co oznacza “tutaj odpoczniesz” i Żydzi osiedlili się.

Opowiedziana legenda o tym, że Żydzi pierwsi zasiedlili tereny obecnej Polski, zakładając tutaj państwo, jest ewidentnym kłamstwem, gdyż w tamtych czasach Żydzi nie osiedlali się na naszych terenach, a jedynie pojawiali się jako żydowscy kupcy, którzy handlowali towarem i wywozili (a czasami porywali) niewolników, by sprzedać ich np. Arabom (o tym dzieci w muzeum pewnie się nie dowiedziały).

Ani słowem przewodnik po muzeum nie sprostował tej legendy i nie wspomniał o państwie polskim istniejącym na tym terenie, ani o istnieniu tubylczej ludności. Wygląda na to, że według Żydów były tu tylko gęste, bezludne lasy, które zostały przez nich skolonizowane.

Takich rzeczy naucza turystów z całego świata Muzeum Polin dotowane przez polskie państwo. I taką opowieść (a nie legendę o Lechu, Czechu i Rusie) wywożą z Polski. A teraz do syjonistycznej propagandy dołączyła Telewizja Polska indoktrynując polskie dzieci, by czuły się gośćmi w kraju Żydów.

Sprawą fałszowania historii powinna zająć się Reduta Dobrego Imienia, a sprawą propagandy “Ziarna” Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Ktoś powinien też skontrolować Muzeum Polin pod kątem szerzenia antypolskiej propagandy.

Opracowanie: Maurycy Hawranek

Na podstawie: TVP.pl, NEon24.pl

Źródło: WolneMedia.net

7 thoughts on “Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę

  1. Dzieciom nie są przekazywane żadne wartości a młodzież licealna to już śmietnik mózgowy.
   Można im wszystko wmówić.Ostatnio tłumaczyłem licealiście co zrobili Niemcy w czasie
   II wojny światowej itp.Nie wiedział nic o historii Polski o husarii o powstaniach.Kompletna pustka za to wiedział że Tusk jest fajny i trzeba głosować na PO.99% młodzieży ma śmietnik zamiast mózgu.Dramat lata propagandy i prania mózgu zrobiły swoje.Oni nawet nie wiedzą co to jest Polin.Kto im to powiedzieć qebnieci rodzice,fałszywy kler czy nauczyciele którzy nie umieją uczyć i uczą z niemieckich podręczników.

 1. To tylko przygotowanie Polaków na bycie niewolnikami w swoim kraju. I indoktrynacja dzieci od najmłodszych lat poprzez zakłamywanie historii.

 2. Ponieważ Żydzi polscy – poza chlubnymi wyjątkami – odmówili wspólnej ojczyźnie krwi i majątku, gdy w dniu zwycięstwa 1918 roku przyszło do dokładnych obliczeń, stanęli przed Polakami z pustymi rękoma. Nie pomogły żadne tłumaczenia. Polacy – zgodnie z nakazem logiki prostych faktów – stwierdzili, że zamieszkujący od bez mała tysiąclecia ich ziemie naród żydowski nie zasługuje na zaufanie, pełnię praw, szacunek i solidarność odbudowanego Państwa Polskiego; stwierdzili, że Żydzi polscy generalnie są jednak cudzoziemcami na polskiej ziemi. dziadkowie wiedzieli i wiedzę mieli dlatego też to utrwalili w Konstytucji 1935 roku która mimo knowań żydowskich Rothschilda i Morgana przetrwała nienaruszona dla nas i obowiązuje rządy PO i PIS są więc niekonstytucyjne,tak jak i całe prawo,partie nieprawnie są finansowane z podatku obywateli a Wojsko,Policja,Sądownictwo,Administracja składa Niekonstytucyjną przysięgę na nieistniejąca konstytucje Kwaśniewskiego!,to w sejmach i senacie żydzi chyba w całości,ale czy Wy oficerowie Wojska Polskiego jesteście Polakami i możecie żyć niezgodnie z Konstytucja z 1935 roku?,macie Honor w sobie? co zaś do historii,zapomnieli lania jakim im Słowianie sprawili i spalili Chazarię?,ja pamiętam działo się to roku 651 jak po:Chazarowie ulegli rozbiciu w 965 roku przez kniazia kijowskiego Światosława[12]. Zburzył on ich główne miasta: Itil i Sarkel. Ostatecznie podbici zostali przez Włodzimierza Wielkiego, który nałożył na nich daninę[14]. Większość Chazarów przeniosła się do księstwa tmutorakańskiego, a po opanowaniu tego księstwa przez Połowców w końcu XI wieku, na Ruś. Kaganat szarpany przez różnych sąsiadów nie odzyskał już dawnej potęgi. Ostatni władca Chazarów znalazł schronienie w Gruzji. Ostatnie wzmianki historyczne pochodzą z XIII wieku z opisu wojsk władcy mongolskiego Batu-chana, stanęło w cerkwi Świętej w zamku w Przemyślu 3 żydów chazarski i prosili Przemysława o przyjecie ich ludu spod topora Kijowa,przyjęto ich na 2 warunkach daninę w złocie płaconej corocznie i że są oni poddanymi naszymi,ani jedno ani drugie nie wypełniają dziś a nie wykupili się i bajki nam dziś swoje opowiadają,a licznik tyka,złota ziemi zabraknie ale spłaci będą to zmuszeni,nic u Pana nie przepada .

 3. Ponieważ Żydzi polscy – poza chlubnymi wyjątkami – odmówili wspólnej ojczyźnie krwi i majątku, gdy w dniu zwycięstwa 1918 roku przyszło do dokładnych obliczeń, stanęli przed Polakami z pustymi rękoma. Nie pomogły żadne tłumaczenia. Polacy – zgodnie z nakazem logiki prostych faktów – stwierdzili, że zamieszkujący od bez mała tysiąclecia ich ziemie naród żydowski nie zasługuje na zaufanie, pełnię praw, szacunek i solidarność odbudowanego Państwa Polskiego; stwierdzili, że Żydzi polscy generalnie są jednak cudzoziemcami na polskiej ziemi. dziadkowie wiedzieli i wiedzę mieli dlatego też to utrwalili w Konstytucji 1935 roku która mimo knowań żydowskich Rothschilda i Morgana przetrwała nienaruszona dla nas i obowiązuje rządy PO i PIS są więc niekonstytucyjne,tak jak i całe prawo,partie nieprawnie są finansowane z podatku obywateli a Wojsko,Policja,Sądownictwo,Administracja składa Niekonstytucyjną przysięgę na nieistniejąca konstytucje Kwaśniewskiego!,to w sejmach i senacie żydzi chyba w całości,ale czy Wy oficerowie Wojska Polskiego jesteście Polakami i możecie żyć niezgodnie z Konstytucja z 1935 roku?,macie Honor w sobie? co zaś do historii,zapomnieli lania jakim im Słowianie sprawili i spalili Chazarię?,ja pamiętam działo się to roku 651 jak po:Chazarowie ulegli rozbiciu w 965 roku przez kniazia kijowskiego Świętosława[12]. Zburzył on ich główne miasta: Itil i Sarkel. Ostatecznie podbici zostali przez Włodzimierza Wielkiego, który nałożył na nich daninę[14]. Większość Chazarów przeniosła się do księstwa tmutorakańskiego, a po opanowaniu tego księstwa przez Połowców w końcu XI wieku, na Ruś. Kaganat szarpany przez różnych sąsiadów nie odzyskał już dawnej potęgi. Ostatni władca Chazarów znalazł schronienie w Gruzji. Ostatnie wzmianki historyczne pochodzą z XIII wieku z opisu wojsk władcy mongolskiego Batu-chana, stanęło w cerkwi Świętej w zamku w Przemyślu 3 żydów chazarski i prosili Przemysława o przyjecie ich ludu spod topora Kijowa,przyjęto ich na 2 warunkach daninę w złocie płaconej corocznie i że są oni poddanymi naszymi,ani jedno ani drugie nie wypełniają dziś a nie wykupili się i bajki nam dziś swoje opowiadają,a licznik tyka,złota ziemi zabraknie ale spłaci będą to zmuszeni,nic u Pana nie przepada .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.