Strona główna > Polska > Muzeum Historii Nieżydów Polskich

Muzeum Historii Nieżydów Polskich

A ja rozumuję „na opak”… Skupmy się nie na tym, dlaczego Żydzi polscy są tacy silni, ale na tym, dlaczego Nieżydzi polscy, w swej masie, są tacy słabi… zakompleksieni…przestraszeni.

a

a

Specjalnie użyłem określenia Nieżydzi Polscy, bo znam te wszystkie przepychanki o definicję prawdziwych Polaków… Również tu, na Forum Polaków, Neon24. Podpuszczanie i kompromitowanie.

Zakładam, że Żydzi Polscy prowadzą skrupulatną kartotekę swoich członków, więc każdy, kogo w niej nie ma, może składać akces do Nieżydów Polskich.

Lechici, Tatarzy, Romowie, Ormianie, Litwini, Rusini wszystkich kolorów… a także Ślązacy, Kaszubi, Pomorzanie etc.etc. mają szansę zaistnieć ze swoim potencjałem organizacyjnym i zbudować drugą część Muzeum o nazwie Historia Nieżydów Polskich. Szczegóły do uzgodnienia…

Po 10 złotych od każdego Nieżyda Polskiego i mamy budżet 370 milionów złotych…

Hola, hola, już słyszę, nikt nie da tych 10 złotych!  I właśnie otrzymaliśmy odpowiedź, dlaczego Żydzi Polscy mają nadreprezentację w mediach, a Nieżydzi Polscy mają… podatki.

Pozdrawiam wszystkich Nieżydów Polskich, którzy chcą zmienić swój byt numeru w urzędzie skarbowym na osobę z godnością Człowieka. Nie trzeba od razu myśleć, że bez bomby atomowej się nie uda.

a

Źródło: http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2014/10/muzeum-historii-niezydow-polskich.html

Za: http://zbigniew1108.neon24.pl/post/114579,muzeum-historii-niezydow-pols

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.