Mucha będzie bronić Polski przed Putinem

Posłanka Mucha chce się wybrać niebawem na szkolenie wojskowe aby bronić Polskę od Putina. Joanna Mucha stwierdziła iż zna się na walkach wschodnich i może pomóc wojsku polskiemu zwyciężyć cara rosyjskiego Putina, który, a propos, zna się też na walkach wschodnich, jeszcze z czasów pracy w KGB.

Silni, zwarci i gotowi pod wodzą Muchy
Silni, zwarci i gotowi pod wodzą Muchy

Ale Mucha potrafi zwyciężyć Putina razem z braćmi PO, którzy zniszczą czołgi rosyjskie jednym tylko widokiem swej nędzy politycznej i umysłowej. Zwłaszcza kobiety polskie bardziej od mężczyzn tracą rozum, czy raczej jego resztki, gdy sprawy zaczynają dotyczyć Ukrainy i Rosji. Polska Much i Ogórków – to straszne zjawisko, bo to już więcej niż paranoja.

To mur głupoty i niekompetencji prostackich posłanek i posłów, którym dosyć często słoma wyłazi z butów. Patrzę od paru lat na ten cyrk polskiej areny politycznej i nie poznaję swojej Ojczyzny, która kiedyś była krajem ludzi szlachetnych, mądrych i inteligentnych.

Boże! Co z Polską?!

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2425:lubaski-mucha-bdzie-broni-polski-przed-putinem

Data publikacji: 11.03.2015

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *