Strona główna > Polska > Mucha będzie bronić Polski przed Putinem

Mucha będzie bronić Polski przed Putinem

Posłanka Mucha chce się wybrać niebawem na szkolenie wojskowe aby bronić Polskę od Putina. Joanna Mucha stwierdziła iż zna się na walkach wschodnich i może pomóc wojsku polskiemu zwyciężyć cara rosyjskiego Putina, który, a propos, zna się też na walkach wschodnich, jeszcze z czasów pracy w KGB.

Silni, zwarci i gotowi pod wodzą Muchy
Silni, zwarci i gotowi pod wodzą Muchy

Ale Mucha potrafi zwyciężyć Putina razem z braćmi PO, którzy zniszczą czołgi rosyjskie jednym tylko widokiem swej nędzy politycznej i umysłowej. Zwłaszcza kobiety polskie bardziej od mężczyzn tracą rozum, czy raczej jego resztki, gdy sprawy zaczynają dotyczyć Ukrainy i Rosji. Polska Much i Ogórków – to straszne zjawisko, bo to już więcej niż paranoja.

To mur głupoty i niekompetencji prostackich posłanek i posłów, którym dosyć często słoma wyłazi z butów. Patrzę od paru lat na ten cyrk polskiej areny politycznej i nie poznaję swojej Ojczyzny, która kiedyś była krajem ludzi szlachetnych, mądrych i inteligentnych.

Boże! Co z Polską?!

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2425:lubaski-mucha-bdzie-broni-polski-przed-putinem

Data publikacji: 11.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.