Strona główna > NWO > Muammar Kaddafi – tyran TelAwizji

Muammar Kaddafi – tyran TelAwizji

Poniższy zestaw faktów jest przypomnieniem o zaszlachtowanej przez ogłupionych najmitów NWO wykrwawiającej się dziś Libii. Jednym Muammar Kaddafi kojarzy się z tzw. „tyranem”, „despotą” (co jest wpływem żydomediów), natomiast innym, zamordowany przywódca Libii kojarzy się z ostatnim bastionem fizycznego starcia z natowskimi siłami NWO (nie wspominając o Syrii, gdyż al-Assad jest masonem a cała syryjska zawierucha to szopka NWO). Naturalnie, M. Kaddafi był osobowością kontrowersyjną a jego droga życiowa wiodła od włoskiej loży masońskiej P-2 po samotną walkę z najpotężniejszą machiną wojenną jaką znała ludzkość, będąc zdradzonym przez wszystkich, i rzucony na pastwę losu nawet przez takich „bojowników” z NWO jak reżim żyda Putina, czy żydomasonerię rządzącą Iranem. Nikt nie twierdzi, że M. Kaddafi był bez grzechu bo nie ma takich ludzi. Natomiast poniższy prosty zestaw faktów o autentycznych dokonaniach M. Kaddafiego odsłania nam oblicze przywódcy tego pustynnego kraju jaki jest całkowicie przemilczany przez żydo-mainstream. Wnioski każdy wyciągnie sam. A303.

Media masowe przedstawiają Mu’ammara al-Kaddafi jako bezwzględnego tyrana, który terroryzował swój naród, za co ten zwrócił się przeciwko niemu. Mało kto zadał sobie trud by sprawdzić, jak naprawdę wyglądała sytuacja rdzennego Libijczyka. Jej poznanie zmusza do zadania sobie pytania: czy Libijczycy rzeczywiście zwrócili się przeciwko swojemu liderowi, posiadając takie przywileje? Nie wszyscy obywatele cieszyli się tymi samymi swobodami – Libia jako państwo wieloplemienne posiada złożoną strukturę społeczną – niemniej jednak Libijczycy za panowania Kadafiego byli jednym z najbardziej docenianych przez własny rząd społeczeństw świata.

1. Brak rachunków za prąd; elektryczność była darmowa dla wszystkich obywateli.

2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii były państwowe, a bezprocentowe pożyczki były prawnie zagwarantowane dla wszystkich.

3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane było za prawo człowieka.

4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymywali 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.

5. Edukacja i opieka zdrowotna były bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.

6. Jeśli Libijczycy chcieli zostać rolnikami – otrzymywali od państwa ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona i żywy inwentarz.

7. Jeśli Libijczyk nie mógł znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje – rząd fundował mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc na pokrycie kosztów mieszkania i wynajęcia samochodu.

8. Gdy Libijczyk kupował samochód, rząd dopłacał mu połowę ceny auta.

9. Cena benzyny w Libii wynosiła 14 centów amerykańskich/litr.

10. Libia nie miała zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.

11. Jeśli Libijczyk, absolwent uczelni, nie mógł znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to w przypadku znalezienia innej pracy wśród gorzej opłacanych zawodów, państwo płaciło mu średnią pensję w wyuczonej profesji.

12. Część sprzedanej libijskiej ropy bezpośrednio zasilała konta bankowe Libijczyków.

13. Becikowe wynosiło 5000 dolarów amerykańskich.

14. Czterdzieści bochenków chleba kosztowało w Libii 15 centów amerykańskich.

15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

16. Kadafi zorganizował największy na świecie projekt irygacji – Great Manmade River (Wielką Sztuczną Rzekę) – w celu zapewnienia dostaw wody w pustynne rejony, na których żyje kilka milionów ludzi. W trakcie działań wojennych NATO zniszczyło ten projekt, celowo pozbawiając wody cywilną, kilkumilionową populację, mając przez to nadzieję na złamanie ducha Libijczyków, i osłabienie poparcia dla Kadafiego.

a

a

b

Ale jeśli nawet przyjmiemy oficjalną wersję, iż posiadając te wszystkie przywileje, libijski naród zwrócił się przeciwko rządzącemu, to DLACZEGO MY, BĘDĄC PRZEZ WŁASNYCH WŁODARZY JAWNIE OKRADANI, NIE ZWRACAMY SIĘ PRZECIWKO NIM??

Tłumaczenie: Rafał Jędrasik

Źródło polskie: https://www.facebook.com/notes/rafal-jedrasik/tyrani-telewizji/615719251782528

Źródło: http://www.globalresearch.ca/sixteen-things-libya-will-never-see-again/27280

a
Muammar al- Kaddafi, ur. 13 września lub 7 czerwca 1942 w Syrcie, zm. 20 października 2011 w okolicach Syrty. Torturowany i zamordowany przez tzw. „szczury” – pomioty żydowskiego NWO

a

Col. Moammar Gadhafi.

a
Muammar Kaddafi miał otrzymać Nagrodę Praw Człowieka ONZ: http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/16session/A-HRC-16-15.pdf

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.