Strona główna > NWO > „Msza w wodzie”, czyli dalszy ciąg jawnych kpin z wiary katolickiej i Kościoła katolickiego

„Msza w wodzie”, czyli dalszy ciąg jawnych kpin z wiary katolickiej i Kościoła katolickiego

Znajomy przysłał nam to wideo (kliknij), w którym widzimy niezidentyfikowanego włoskiego księdza, odprawiającego  „Mszę w wodzie”, przed grupą nastolatków w strojach kąpielowych.


Tzw. 'Msze na plaży” widzieliśmy już na liście nadużyć, których dokonują kapłani Vaticanum II, aby „przystosować Liturgię do współczesnego świata”, jak nakazał im Sobór Watykański 2 (tu, tutaj, tutaj i tutaj).

 Jednak do tego czasu nie słyszeliśmy o Mszach  odprawianych rzeczywiście  w wodzie.

Tutaj kapłan używa, jako ołtarza, prostego kamienia zanurzonego w wodzie morskiej – to absolutnie nie jest ważny ołtarz używany na Mszy – i stoi w wodzie zanurzony po kolana, z częściowo podwiniętymi szatami .

Co więcej, czas, w którym pojawiły się wymagania dotyczące ubierania się podczas Mszy Świętej, już dawno minął! Jak można sobie wyobrazić Mszę świętą dla młodych kobiet ubranych w bikini i mężczyzn w spodenkach kąpielowych świecących  nagimi torsami?

Dziś jednak nadużycia takie jak te stały się coraz bardziej powszechne po ekscesach dozwolonych na  Światowych Dniach Młodzieży, ustanowionych przez Jasia Pawełka II,  i ciepło zatwierdzonych przez dwóch niby papieży, którzy nadeszli po nim.

Czy to nadal jest Kościół katolicki?

Jak to możliwe, że kobieta, która ujawnia prawie całe swoje ciało, w celu wywołania pożądania u mężczyzn, jest uważana za bycie godną do przystąpienia do Komunii Świętej ?

W jaki sposób kapłan, który odprawia ten rodzaj ekstrawaganckiej Mszy i udziela komunii młodym, może być uważany za „alter Christusa” (czyli  zastępce Chrystusa)?

Są to pytania z oczywistymi odpowiedziami, które wyjaśniają, dlaczego Matka Boża i Nasz Pan wiele razy występowali z prośbą o zadośćuczynienie za popełnione wobec nich przestępstwa.

Ojcowie Traditio

Tłum. Renata

Źródło: https://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A791-Beach.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.