Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Msza posoborowa nie jest katolicka [wideo]

Msza posoborowa nie jest katolicka [wideo]


Msza posoborowa – Nowy Porządek Mszy (łac. Novus Ordo Missae) wprowadzona w 1969 roku nie jest Mszą katolicką, wszystkie zmiany zostały wprowadzone pod dyktando masonerii i protestantów zgodnie z zapiskami Lutra.

Kard. Annibale Bugnini twórca obecnego rytu Mszy był członkiem włoskiej masonerii, zachowały się jego korespondencje z lożą w której przedstawia relacje z powieżonego mu zadania reformy liturgicznej. Z korespondecji jasno wynika, że wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone były dokonane zgodnie z wytycznymi loży masońskiej.

Błogosławiony JP2 wchodząc do synagogi deptał Krzyż Chrystusowy, który był umieszczony przy wejściu, podobnie całując Koran dokonywał bałwochwalstwa, czy papież mógł być takim ignorantem, czy było to celowe działanie?

Więcej informacji o Mszy i soborze w wideo Anna Wiszniowska: „Wystarczy wpuścić liberalizm, a wszystkie inne ideologie wepchają się za nim”:

Michał KK


2 thoughts on “Msza posoborowa nie jest katolicka [wideo]

  1. w latach 1980-90 czyli podczas tego długiego pontyfikatu w amerykanskich gazetach Tradycji Katolickiej pisano o „gestapo liturgicznym”, czyli posoborowiu niszczacym duchownych odprawiajacych Msze Trydencka. Okazuje sie ze to jest dalej aktualne w Poznaniu w odniesieniu do Salezjanina ks. Michała Woźnickiego:
    https://www.youtube.com/watch?v=CxxpghgyS5k
    Ten odwazny kapłan potrzebuje modlitwy i wsparcia, czy prof. Guz z KUL-u im. JPii co ładnie mowi i elokwetnie – moze wziac w obrone ksiedza Michala?
    Bo to co mowi prof.Guz to brzmi troche jak Tradycja ale gdzie sa jego czyny?

  2. To bylaby wielka NIESPODZIANKA gdyby np. Radio Maryja broniło ksiedza Michała, lecz to radio ma inny cel — propagowanie kultu tego co całuje koran i ktory nigdy publicznie jako papiez NIE odprawił Mszy Trydenckiej, a chyba on zanim został biskupem/papiezem składał obowiazkowa przysiege antymodernistyczna , czyz nie?
    Czy jest to jego złamana przysiega?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *