Strona główna > Polska > MSZ III żydo-RP dla dzieci Polonii

MSZ III żydo-RP dla dzieci Polonii

Do satysfakcji ze zwycięstwa nad polskim gojem potrzebny jest jęk bólu ofiary – wtedy być może żydo-reżim i jego syjonistyczni dysponenci z Waszyngtonu osiągną pełnię szczęścia, doznają upragnionego orgazmu.

Marsz Równoœci

Być może żydo-reżimowe władze swoją inicjatywą chciały godnie uczcić kolejną rocznicę powstania w żydowskim getcie w Warszawie przypadającą 19 kwietnia. Wszak resentyment to istota syjonistycznej mentalności.

 Aplikacja „Polska Inspiruje” została przygotowana na zlecenie MSZ dla polskich dzieci mieszkających za granicą. Program ma umożliwić poznanie dokonań znanych Polaków. W jednej z minigier postać Władysława Reymonta zachęca do zabawy w słowa, wśród których znajdują się zwroty „pierdząca baba” i „śmierdzący chłop”.

a

„Polska Inspiruje” to aplikacja edukacyjna przygotowana przez fundacje Rodzice Przyszłości z Łodzi i jej bezpośredniego autor fundację Enabling Environments z Londynu, przeznaczona dla polskich dzieci mieszkających za granicą. – warto byłoby poznać sponsorów tych antypolskich fundacji – D.Kosiur

MSZ na aplikację przeznaczyło w ramach „Współpracy z Polonią i Polakami za granicą w 2014 roku” 42 tys. złotych.  –z naszych podatków – D.Kosiur

Przedstawiciele obydwu fundacji współpracujących z MEN ws. aplikacji wydali wspólne oświadczenie. „Projektując aplikację zdawaliśmy sobie sprawę, iż może ona wywołać skrajne emocje w kręgach edukacyjnych mieszkających za granicą, gdyż dobrze znamy panujące tam nastroje i podejście do Edukacji Patriotycznej.”

„Znamy również wrażliwe podejście Polaków do wszystkiego, co dotyczy naszego kraju. Krytyka jest zawsze pierwszą rzeczą, której należy się spodziewać niezależnie od jakości oferowanych produktów i usług. Stąd reakcja na ‚pierdząca babę’ i ‚śmierdzącego chłopa’ nie zaskakuje, lecz bawi i potwierdza powyższą regułę.”

„Pracując nad scenariuszem konsultowaliśmy dobór słownictwa właśnie z dziećmi – to one były zaangażowane w jej produkcję.” – perfidne, syjonistyczne kreatury boją się wziąć na siebie odpowiedzialności i zrzucają ją na dzieci – D.Kosiur
na podst:  http://www.tvn24.pl/aplikacja-polska-inspiruje-pierdzaca-baba-i-smierdzacy-chlop,533778,s.html
_____________________________

Widać wszystko to mało dla żydo-reżimowych władz, że zrujnowały polską gospodarkę, że uczyniły z Polaków, w ich własnym kraju, obywateli drugiej kategorii – mało, bo odbywało się to bez większych protestów, jakby za naszym, Polaków, przyzwoleniem. A tu do satysfakcji ze zwycięstwa nad polskim gojem potrzebny jest jęk bólu ofiary – wtedy być może żydo-reżim i jego syjonistyczni dysponenci z Waszyngtonu osiągną pełnię szczęścia, doznają upragnionego orgazmu.

a

Na początku XX wieku na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie Żydzi nosili hasła „precz z Krzyżem”, „precz z biała gęsią”. Dzisiaj uczą nasze dzieci, że „Polska to smród, Polska to – gówno„, a jedyne co miała dobrego to „wybitnych Żydów„.

_________________________

a

Chyba mniejsze szkody wyczynia żydowskie MSZ, gdy promuje kucharskie książki żydowskich żon swoich szefów.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/18/msz-iii-zydo-rp-dla-dzieci-polonii/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *