Strona główna > Rosja > MSZ Federacji Rosyjskiej uznało władzę w Rosji za nielegalną, a prezydenta Jelcyna za protegowanego CIA

MSZ Federacji Rosyjskiej uznało władzę w Rosji za nielegalną, a prezydenta Jelcyna za protegowanego CIA

WSZYSTKO CO TAJNE STAJE SIĘ JAWNE… MSZ Federacji Rosyjskiej uznało władzę w Rosji za nielegalną, a prezydenta Jelcyna za protegowanego CIA.

Bezprecedensowe oświadczenie Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych o nielegalności całego systemu władzy w Federacji Rosyjskiej!

 Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej oficjalnie ogłosiło nielegalność władzy w Federacji Rosyjskiej w ciągu ostatnich 21 lat i uznało Pierwszego Prezydenta Rosji za protegowanego CIA …

aa

Tak, oto ona, brzydka prawda – Jelcyn został powtórnie wybrany za pieniądze CIA, a wcale nie za pieniądze oligarchów, których, jak się okazało, „zgniotła żaba” i właśnie te „krwawe dolce”, a dokładniej ich 1/1000-ną część, próbowano wynieść z Domu Rządu 19 czerwca 1996 r., aby zapłacić  agitatorom, mistrzom rosyjskiej sceny.

Oficjalny przedstawiciel rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa w ramach cotygodniowego spotkania (briefingu) z dziennikarzami weszła w zaoczną polemikę z dyrektorem CIA Michaelem Pompeo, który wielokrotnie oskarżał Kreml o wieloletnie próby podważenia demokracji w Stanach Zjednoczonych.

W odpowiedzi na to Zacharowa przypomniała Waszyngtonowi o 500 milionach dolarów, które zostały przywiezione do Moskwy w przededniu wyborów prezydenckich w 1996 roku …

„Przez kilka nocy pracownicy rezydentury CIA na czele z Michaelem Sulikiem dosłownie spali na workach z gotówką, chroniąc je, dopóki pieniądze były wywożone z misji dyplomatycznej samochodami zagranicznymi, w oddzielnych partiach do pewnych prywatnych osób” – powiedziała Zacharowa” (TASS, 17.08.2017) ..

Michaił Dielagin zauważył: „Opisane przez Panią Zacharową fakty są ogólnie znane, ale wcześniej państwo zasadniczo je ignorowało. Oficjalne ich potwierdzenie stwarza jakościowo nową rzeczywistość prawną, wymagającą zasadniczej i oficjalnej oceny – jako minimum Prokuratury Generalnej i najprawdopodobniej też Trybunału Konstytucyjnego.

… Nielegalność drugiej kadencji Jelcyna obecnie u niewielu specjalistów wywołuje wątpliwości, a nawet niektórzy z bezpośrednich uczestników ówczesnych procesów (takich jak Ziuganow lub Korżakow) pozwalali sobie na dość jednoznaczne wypowiedzi – przy czym, co jest charakterystyczne, jako zupełnie bezkarne. Ta spekulacyjna konstrukcja powinna być ustalona prawnie, zorganizowany przez USA zamach stanu w 1996 roku powinien otrzymać ocenę prawną, a jego beneficjenci muszą być nazwani i potępieni (nie mówiąc o usunięciu ze służby państwowej, jeśli ktoś tam się zawieruszył i o unieważnieniu podjętych przez nich decyzji).”

Wszyscy obywatele powinni zażądać, przy czym w skali masowej, aby Prokuratura Generalna i Komisja Śledcza FR przeprowadziły sprawdzenie na podstawie słów oficjalnego przedstawiciela Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych – a jeśli zostaną one potwierdzone, to podjąć właściwe środki. Jakie środki? Trudno powiedzieć, jakie konsekwencje prawne mogą wynikać z takiego dochodzenia. Oskarżenie o bezprawności całego systemu władzy w Federacji Rosyjskiej jest bezprecedensowe. Ale system prawny w Federacji Rosyjskiej umie na czarne mówić, że jest białe i odwrotnie. Dlatego w związku z bezprawnym finansowaniem anulujemy wyniki wyborów prezydenckich, a także anulujemy, wśród innych dekretów nielegalnego Jelcyna również mianowanie Putina – najpierw szefem FSB (Federalnej Służby Bezpieczeństwa – A.L.), a następnie premierem …

a,a

Źródło TASS: http://tass.ru/politika/4488718

Analityka: http://delyagin.ru

Fragment z briefingu oficjalnego przedstawiciela Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji M. W. Zacharowej w sprawie aktualnych zagadnień polityki zagranicznej, Moskwa, 17 sierpnia 2017 r.

Pełna wersja: https://youtu.be/bx4EIpI2b6A

aaa

Napis na ostatnim zdjęciu: W ciągu lat naszych reform oni stali się prawdziwymi właścicielami ziemi

Uwaga redakcji:  – Bracia i siostry, w ten sposób absolutnie oczywistym jest ten fakt, że Putin, były dyrektor Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej od 1998 do 1999 roku nie mógł nie wiedzieć o tym, że Jelcyn był agentem CIA, która opłaciła jego zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 1996 r. A nam wraz z wami, obywatelom Rosji, bezczelnie i cynicznie kłamano przez te wszystkie 20 lat!

Putin z pewnością wiedział o tym i jest współuczestnikiem tej zdrady kraju przez swego bossa Jelcyna. On nie tylko nie pociągnął go do odpowiedzialności, ale przyjmował od niego wysokie odznaczenia i stanowisko prezydenta, odznaczał zdrajcę i agenta CIA Jelcyna nagrodami i nawet osobiście otworzył mu w Jekatierynburgu antyrosyjski i antyruski „Jelcyn-Center”, którego filia wkrótce zostanie otwarta w Moskwie. A jeśli Putin stał się następcą prezydenta Jelcyna – agenta CIA, to kim jest sam Putin? Kto ma rozum, niech zrozumie!

Film video pt. Bezprecedensowe oświadczenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej o bezprawiu całego systemu władzy (3:39)

https://youtu.be/t_vUzTbp6BI

Słuchamy uważnie filmu od 01:19 .

Treść wystąpienia oficjalnego przedstawiciela MSZ FR Marii Zacharowej, spisanego z yoytube:

Teraz o smutnym. Nie mogliśmy nie zwrócić uwagi, a tym bardzie nie skomentować wypowiedzi dyrektora CIA Pana Pompeo. Zostały one przez niego wygłoszone w wywiadzie dla stacji telewizyjnej NBC. W wypowiedzi była mowa o wieloletnich próbach Rosji (cytuję) podważenia amerykańskiej  demokracji i mieszania się Rosji w wybory w USA. Widocznie apogeum wieloletnich prób Rosji podważenia demokracji stały się jego zdaniem te oto próby mieszania się w wybory w USA. Bardzo dziwne, ze udzielając podobnych wypowiedzi Pan Pompeo widoczne zapomina, że wiele decyzji, które zakładały wydzielanie środków pieniężnych podejmowali ludzi z jego własnej struktury. I oczywiście dziwne jest to, ze w Waszyngtonie zapomina się o tym, że w przeddzień wyborów prezydenckich w Rosji w 1996 roku Bank Rezerw Federalnych pod wymyślonym pretekstem, aby uniknąć ażiotażu (podniecenia – A.L.) przy wymianie starych banknotów 100-dolarowych (też cytat) przywiózł do ambasady USA w Moskwie 500 milionów dolarów w gotówce. Przez kilka nocy pracownicy rezydentury na czele z Michaelem Sulikiem dosłownie spali na workach z gotówką, ochraniając je, dopóki pieniądze były wywożone z misji dyplomatycznej samochodami zagranicznymi, w oddzielnych partiach do pewnych prywatnych osób. Co wtedy zasponsorowano za te pieniądze?  Myślę, że również o tym kiedyś się dowiemy. Dowiemy się, mam na myśli nasze przypuszczenia, które są ograniczone, wykorzystując konkretne imiona, daty i spotkania (kontakty). To zaledwie kilka przykładów różnorodnej działalności USA, skierowanej na zakłócenie stabilizacji w różnych regionach świata, tam, gdzie jest obserwowany brak gotowości przestrzegania amerykańskich instrukcji.    

a0

I jeszcze raz: w żadnym przypadku nie pretendujemy na to, że Pan Pompeo powstrzyma się w swojej retoryce (w wypowiedziach) z dziedziny fantastyki. Po prostu należy rozumieć, że „na każde powitanie znajdzie się odpowiedź” (ros.: „На каждый привет найдётся ответ –A.L.). Tak że jesteśmy gotowi.

MSZ FR tylko co faktycznie oficjalnie poinformowało o bezprawiu władzy w kraju w ciągu ostatnich 20 lat i ogłosiło Pierwszego Prezydenta Federacji Rosyjskiej protegowanym CIA.

Ta informacja jest wagi państwowej i sprawdzenie jej jest obowiązkiem Prokuratury Generalnej i Komisji Śledczej.

Przy czym, jeżeli sprawdzenie da odpowiedź pozytywną, to powinny nastąpić bardzo poważne konsekwencje prawne – aż do przeglądu aktów prawnych za ostanie 20 lat i reorganizacja nielegalnych, bezprawnych organów i struktur FR. 

Za: http://3rm.info/main/69226-napominaem-mid-rf-obyavil-vlast-v-rossii-nezakonnoy-a-prezidenta-elcina-stavlennikom-cru.html

Data publikacji: 14 października 2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński, 17.10.2017 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.