Strona główna > Świat > Ukraina > Mroczna Ukraina

Mroczna Ukraina

Inspektorzy ONZ prowadzący śledztwo w sprawie tortur na Ukrainie opuścili ten kraj z powodu braku współpracy ze strony ukraińskiej bezpieki SBU. Zaraz może się okazać, że Sikorski i Balcerowicz „doradzają” krwawemu reżimowi na czarnej liście ONZ.

a0

Wszyscy wiemy, że nowa ukraińska demokracja to „ch.., d.; i kamieni kupa„. Krajem nadal rządzą oligarchowie, Poroszenko miał sprzedać swoje imperium czekoladowe kiedy został prezydentem Ukrainy, ale zamiast tego wyprowadził je do rajów podatkowych, co ujawniły Panama Papers.

W ostatnich dwóch latach na Ukrainie zginęło 10.000 osób, żołnierze i cywile (w tym kobiety i dzieci), w 99% chrześcijanie, ale za to krajem rządzą teraz oligarchowie z izraelskimi paszportami. Umrzeć za Izrael ?

Tak jak spacyfikowana Libia, Ukraina podzieliła się na dwie strefy wpływów: Kijów (gdzie rządzą kumple Poroszenki) i Dniepropetrowsk (gdzie rządzi złodziej oligarcha Ihor Kolomoyski, wspierany przez Chabad-Lubavitch):

monsieurb.neon24.pl/post/121100,patriota-z-izraela

monsieurb.neon24.pl/post/109764,koszerny-rzeznik-z-odessy

monsieurb.neon24.pl/post/120678,cyniczni-banderowcy

Ciemny lud płaci cenę majdańskiego puczu, nie tylko własnymi pieniędzmi ale też własną krwią. Do tej pory żadna z masowych zbrodni z 2014 roku nie została wyjaśniona – ani strzelanie do ludzi na Majdanie ani spalenie żywcem kilkudziesięciu osób w Odessie.

ONZ próbował ostatnio zbadać pogłoski o torturach praktykowanych w nowej ukraińskiej demokracji, która już widzi się w Unii europejskiej, ale misja ONZ została wyhamowana przez ukraińską bezpiekę SBU. SBU nie wpuściła misji ONZ do obiektów, w których przetrzymywani są więźniowie:

www.nytimes.com/2016/05/27/world/europe/un-suspends-torture-inquiry-in-ukraine.html

www.un.org/apps/news/story.asp

Jak tak dalej pójdzie to ONZ wpisze Ukrainę na swoja czarną listę a wtedy okaże się, że nasi mężowie stanu Sikorski i Balcerowicz, którzy „doradzają” rządowi Poroszenki, okażą się wspólnikami krwawego reżimu.

Radosław Sikorski ‏@sikorskiradek  28 mai 

.@tvn24 Dear Misha @SaakashviliM@LBalcerowicz serves on President @Poroshenko‚s Advisory Board on Reform, as do I, pro bono.

Balcerowicz już został określony przez Michaila Saakaszwili (cytat) „najemnikiem wybielającym skorumpowane reżimy” więc wygląda na to, że Sikorski i Balcerowicz są na dobrej drodze do międzynarodowej sławy, na miarę ich ambicji i talentów ….

„Open society” czyli ukraińska bezpieka SBU uniemożliwia misję ONZ

a00

Maj 2014 – ukraińska tłuszcza pali żywcem 100 osób w Odessie

a11

Tysiące ofiar śmiertelnych w Donbasie to chrześcijanie, więc nieważni

a111

Prostytutka z Kijowa przylatuje do Niemcowa i Niemcow wnet umiera

a000

Ciekawe czy polski rząd współpracuje z ukraińską bezpieką (SBU) ?

a0000

Za: http://monsieurb.neon24.pl/post/131915,mroczna-ukraina

Data publikacji: 30.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *