Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Można kneblowac adwokatów

Można kneblowac adwokatów

Civitas – We Francji, można kneblowac adwokatów rodziny, ale nie bluźnierców.

Smutne fakty z tego tygodnia.

Młody człowiek, Nicolas, dobry student, żadnego kłopotu z prawem, został skazany na cztery miesiące uwiezienia i wrzucony do celi we Fleury-Merogis za protestowanie przeciwko prawu Taubira podczas telewizyjnego wystąpienia żydowskiego prezydenta Francji, François Hollande ( Franciszek Holenderski ) . 32 osoby, porządni Francuzi, zostali skazani na ciężkie kary za obronę Rodziny i Tradycji, za proste wyraźnie ich oburzenia z powodu spektaklu dotowanego z pieniędzy publicznych, w czasie którego wylewano ekskrementy na obraz Chrystusa. Ich wykroczenie, to „ograniczanie wolności ekspresji artystycznej.

Dr. Xavier Dor został sadzony i skazany na leczenie psychiatryczne tylko dlatego, ze podarował kapcie ciężarnej kobiecie wchodzącej do biura planowania rodzinnego.

civitas3219693075.2

Natomiast Giorgi, Cygan który zaatakował 85 letnia staruszkę został uniewinniony przez sad w Tarascon.

We Francji można obrażać Boga ale nie można krytykować Prawa Taubira ani prowokować ministra.

We Francji można ograniczać wolność słowa obrońców Rodziny ale nie bluźnierców.

We Francji lepiej jest kraść, oszukiwać, atakować czy podpalać niż bronic Chrystusa czy Rodziny.

W tym czasie parlamentariusze zajmują się prawami pozwalającymi na wszelkie eksperymenty na embrionach, na eutanazje, na propagacje ideologii gender…

W tym samym czasie w Marsylii odbywają się subwencjonowane z funduszy publicznych imprezy z cyku EuroPride… cieszące się poparciem lokalnych organizacji społecznych (!!!??) Jakich???!!!!

Katolickich? Prorodzinnych? Dokładają się do finansowania tych antyspołecznych imprez takie firmy jak Air France, Kronenburg, Ricard, NRJ, Credit Mutuel … bojkotujmy te firmy jako nasza reakcja na niszczenie naszego życia rodzinnego, naszego społeczeństwa.

banniere_civitas_4

Źródło: http://francejeunessecivitas.hautetfort.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.