Strona główna > Bez kategorii > Mówienie prawdy jest zabójcze. Zabito pisarza oskarżającego CIA o zamachy z 11 września.

Mówienie prawdy jest zabójcze. Zabito pisarza oskarżającego CIA o zamachy z 11 września.

Źródło: http://3rm.info/33603-govorit-pravdu-opasno-dlya-zhizni-ubit-pisatel-obvinyavshiy-cru-v-teraktah-11-sentyabrya.html

Data publikacji: 11.03.2013

ter1

 

Były kapitan US Air Force, Philipp Marshall, konsekwentnie udowadniał, że zamachy terrorystyczne nie mogły być dokonane przez islamistów, którzy zawładnęli samolotami. Jego kolega, dziennikarz Wayne Madsen, biorący udział w dochodzeniu do prawdy, oświadcza, że są dowody na udział w śmierci Marshalla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Philipp Marshall, były kapitan amerykańskiego lotnictwa wojskowego, autor książek o spisku władz USA wespół z arabskimi szejkami, został znaleziony martwy razem z martwymi synem i córką.

Według niektórych danych został on zabity przez pracowników CIA, donosi „Press TV”. Według słów dziennikarza Wayna Madsena, który, według Press TV, jest byłym pracownikiem Bezpieczeństwa Narodowego USA, przekonany jest on o tym, że mordu dokonała CIA i także odrzuca on oficjalną wersję o samobójstwie. Przedstawia szereg dowodów na to, że morderstwo było dokonane przez profesjonalistów, sąsiedzi nie słyszeli wystrzałów. Pistolet Marshalla z którego on rzekomo zastrzelił swoją córkę, swojego syna i swojego psa, nie miał tłumika. Ponadto Marshall był praworęczny a śmiertelna rana znajdowała się w okolicy lewego płata skroniowego. Madsen zasugerował, że Marshall został zamordowany z powodu informacji zawartej w jego nowej książce nad którą pracował. Philipp Marshall, jego 14-letnia córka i 17-letni syn, zostali znalezieni zastrzeleni w ich własnym domu. Ostatnio mężczyzna bardzo się niepokoił o bezpieczeństwo rodziny ponieważ przygotowywał sensacyjne informacje. Marshall, między innymi, dysponował dowodami na to, że administracja młodszego Busha była w zmowie z wywiadem Arabii Saudyjskiej, który szkolił przyszłych terrorystów odpowiedzialnych za ataki terrorystyczne z 11 września.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.