Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Mossad dyryguje zamachem stanu w Egipcie – dowody

Mossad dyryguje zamachem stanu w Egipcie – dowody

Sayanim - czy kontroluje go Mossad?

morsicoupbymossad-2-276x135To Mossad i jego agentura w CIA zorganizowały zamach w Egipcie, a nie powstanie ludowe wspierane przez wojsko.

Wszelkie militarne zaangażowanie w taki zamach to jedynie dowód na powiększenie kręgu zbrodni popełnionych przez Mossad przy pomocy jego współpracowników w armii egipskiej, jaka jest przecież oparciem dla polityki rządu USA w tym kraju. Mamy tu do czynienia z aktem fałszywego protestu w stylu przewrotu Kermita Roosevelta, jaki doprowadził do obalenia demokratycznie wybranego rządu Iranu w 1956 r. (Mohammeda Mossadegha). Tak samo teraz legalny rząd Egiptu został obalony siłą z użyciem przymusu i oszustwa.

Co więcej, zostało to wykonane dokładnie przez syjonistycznych żydów, co spróbuję tutaj wykazać.

Czy nikt tego nie widzi? To wszystko jest jeden wielki kant. Protesty: kto mógłby uwierzyć, że nagle 22 miliony ludzi zalewa ulice Egiptu tak dosłownie znikąd, biorąc pod uwagę, że co najmniej połowa ludności wciąż popiera Morsiego. Gdzie jest dowód na istnienie takich protestów: gdzie, gdzie, gdzie? Zdjęcia? Kamerki wideo-live: 22 milionów ludzi nie da się nie zauważyć.

Co więcej, czy w ogóle można potwierdzić, że zdjęcia są z tego czasu? Wideo na żywo jest bardziej wiarygodnym źródłem. Mimo to, co to ma wspólnego z wojskowym zamachem stanu, jaki w zasadzie zawsze ma miejsce w lipcu? Numerologia i satanizm?

Przebrane krety sayanim oraz niezbyt dobrze zamaskowani żydzi byli już na miejscu, aby zająć się wywołaniem zamieszania. To jest Egipt; spójrz na flagę w tle, ale to, co jest na pierwszym planie jest najważniejsze. To syjonistyczny żyd trzyma plakat anty-Morsi, jaki jednocześnie ma za zadanie zdobyć wiarygodność poprzez swoje antyamerykańskie brzmienie:

 130701-obama-egypt-050

Niezłe lakierki szyte na miarę. Niezależnie od tego, czy ktoś może zna jakiegoś Egipcjanina na świecie, który byłby w stanie zaprojektować taki protest? “Obama, you jerk” to slang używany dokładnie na Zachodzie, a nawet izrahellski slang. „Hey Obama …”, co to jest? Łamany egipsko-angielski? Dajmy powiększenie, a wtedy można zauważyć, że jest to pracownik operacyjny Mossadu:

 morsicoupbymossad-2

Oczy i nos z pewnością zdradzają tego chazarskiego kreta, podobnie jak czoło, włosy, a na pewno odcień skóry. To oczywiście żyd, nie ma mowy o pomyłce, i to nawet nie żyd egipskiego typu. Afisz, jaki trzyma w rękach, to też jest wsypa, i udowadnia jego prawdziwą naturę, mianowicie, że żaden z niego niezadowolony obywatel egipski, lecz jeden z okupantów, agent Mossadu z syjonistycznej siatki:

 morsicoupmossad2-625x279

Bezpieczeństwo izrahella: czy potrzeba jeszcze jakiegoś dowodu niż ten napisany na jego plakacie? Plus, obraźliwe określenie Obamy, bez znaczenia czy wymyślone, czy prawdziwe: jest wielu zaciekłych syjonistycznych żydów, którzy nienawidzą Obamy za to, że nie jest jeszcze bardziej brutalny w morderczej kampanii przeciwko muzułmanom.

 morsicoupzionists-625x325

To jest żydowska skarga zawierająca żydowską wiadomość, napisaną z właściwym żydom ordynarnym „humorem”. Ich nienawiść i wściekłość sączy się tutaj wyraźnie.

Samo pobieżne dodatkowe badanie powoduje odkrycie innego chazarskiego kreta, tym razem schowanego w ciemnościach nocy:

 morsicoupkazarianjew-356x351

To wyraźnie żydowski typ, nie ma innej możliwości. Zobacz uśmieszek. On dobrze wie, że ma tu miejsce syjonistyczny spisek w celu zniszczenia demokratycznie wybranego rządu. Gdy Morsi zajął się czyszczeniem z korupcji, to syjoniści przywlekli ją z powrotem instalując ponownie skorumpowanego, szczodrze obsypanego łapówkami dyktatorskiego rządcę.

Tu jest sam żyd, tylko lepiej oświetlony:

 morsicoupkazarianjewr-356x351ac

Taktyka kontrrewolucyjna

Zwyczajowy wybieg, nadanie stosunkowo słabej grupie demonstrantów pozoru wiarygodności, to ukazanie ich antyzachodniego stanowiska, skierowanie uwagi na cel, którym są określone osoby – nigdy na odgrywających ważne role żydów lub izrahellczyków, ale zamiast tego na „prezydenta” oraz jego „personel”.

Jest to standardowa taktyka żydów: nie należy się tu mylić. Ci ludzie nie są przeciw Obamie, oni są raczej anty-islamscy i anty-muzułmańscy. A zatem, kim są ci ludzie na pierwszym planie? I w jaki sposób są oni powiązani z prawdziwymi wydarzeniami na miejscu, prawdziwymi działaniami rewolucyjnymi narodu. To nie jest protest. Raczej jest to oszustwo:

 130701-obama-egypt-063

Co za zbiorowisko nikczemnych postaci, same krety i szpiedzy. Człowiek w centrum prawdopodobnie jest sayanim, egipskim żydem:

 morsicoupbyzior

A kim jest inny kret, który stoi za nim? On ma wszelkie cechy zewnętrzne agenta operacyjnego CIA:

 morsimossadciamole

Spójrz na niego jeszcze raz. Czy wygląda tak jak typowy Egipcjanin, którego kiedykolwiek spotkałeś? Dalej, kolejny osobnik podobny do jakiegoś agenta.

Mężczyzna w szarej czapce ma wszelkie cechy wyglądu ukrytego agenta CIA, szumowiny na tej ziemi. Jest z Zachodu, a nie z Orientu.

Z wszelkiego rodzaju kontaktów z Egipcjanami autor artykułu nigdy nie widział tak wiele bezczelnego steku przekleństw i prymitywizmu okazanego w publicznym miejscu.

Co więcej, użycie terminu „suka” na pewno nie jest czymś zwyczajnym dla większości społeczeństwa egipskiego, ani w czasie protestu ani w innych okolicznościach.

 130701-obama-egypt-051

Po co ktoś inny niż syjonistyczny żyd miałby robić takie znaki/plakaty, jak ten poniżej? Czy Egipcjanie naprawdę przejmują się sprawą przebudzenia Ameryki, robią to w takim trybie, w takim stopniu, w czasie swych własnych zamieszek noszą tego typu oznakowania? Kto uzna to za wiarygodne?

 130701-obama-egypt-003

Jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba dodatkowego dowodu kategorycznej obecności syjonistycznych machinacji w tym zamachu stanu, to będzie nim ten dowód izrahellskiego dyrygowania wydarzeniami. Na pewno były tu zaangażowane pieniądze tandemu Rothschild-Soros w tworzenie tego zdarzenia:

 130701-obama-egypt-024

Należy zauważyć stale obecny wszędzie syjonistyczny slogan „grupa żądająca demokracji”: państwo obywatelskie poprzez „wolność i sprawiedliwość społeczną”. To w żadnej mierze nie jest hasło czy postulat egipski, a ta sprawiedliwość społeczna jest ściśle produktem korupcji syjonistycznego żyda Sorosa.

Mr Shiha-Eldin ma wiele wątpliwości co do logo jednej z egipskich tzw. grup opozycyjnych:

 130701-obama-egypt-060

To wszystko jest gra, jednak przebiegła i nikczemna, jaka będzie trwać w dalszym ciągu, aby doprowadzić do niezmiernego ucisku, ogromnej fali aresztowań, brutalnych represji, tortur i nieskrępowanych morderstw ludzi niewinnych. Teraz, gdy Mossad ma pełną kontrolę nad sytuacją, można się spodziewać najgorszego, bomby samochodowe wysadzane praktycznie wszędzie, egzekucje, korupcja do granic możliwości oraz rzeki krwi na ulicach.

Jest apel do Egipcjan, aby pozostali solidarni ze swym należycie wybranym prezydentem, Mohammedem Morsi, oraz do walki z systemem syjonistycznym i jego spiskami z całą siłą, na jaką stać ten naród.

 130701-obama-egypt-042

Stop terroryzmowi? Dla tych rozpaczliwie uciśnionych i zubożonych ludzi w Egipcie jedynym sposobem na to jest zniszczenie wszystkich syjonistycznych spisków i usunięcie ich złodziejskich, diabolicznych rąk, które dławią egipski naród, i to za wszelką cenę.

 130701-obama-egypt-010

Czy ktoś naprawdę wierzy w to, że to są kluczowe dla Egipcjan kwestie: poświęcać swój czas na tworzenie takich transparentów: a kogo obchodzi, co wspiera Obama? Ludzie dbają o swoje sprawy, o siebie i swoje kłopoty, sprawy własnych rodzin, swoje możliwości i swoją przyszłość, a nie o politykę Obamy. To wszystko jest zaaranżowana hucpa i lepiej wystawić ją na widok publiczny teraz zamiast całe lata później.

 130701-obama-egypt-020

Protest, naprawdę?

A jaki rodzaj alternatywy za nim się kryje? Byłaby w tym odrobina prawdy leżąca na ulicach Egiptu, wszakże z jedną niewielką zmianą: zmiana dotyczy bowiem wymiany nazwiska Morsi na żądanie dyktatora na nazwisko al-Sisi.

 article_0f7885b343398ffe_1372690302_9j-4aaqsk

Al-Sisi urodził się w Kairze, dnia 19 listopada 1954 r. Jest absolwentem Akademii Wojskowej w Egipcie, rocznik 1977. Ukończył następujące kursy i fazy szkolenia:

 Morsicoup2-303x351

General Command and Staff Course, Egyptian Command and Staff College, 1987

General Command and Staff Course, Joint Command and Staff College, United Kingdom, 1992

War Course, Fellowship of the Higher War College, Nasser’s Military Sciences Academy, Egypt, 2003

War Course, US Army War College, United States, 2006

Czerwona flaga i więcej alarmujących sygnałów: US Army War College? Nasser’s Military Science Academy? al-Sisi jest skrajnym przeciwieństwem Morsiego i jest na pewno zakamuflowanym amerykano-syjonistycznym agentem.

źródło: http://nodisinfo.com/Home/mossad-orchestrates-coup-in-egypt-proof/

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.