Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > W moskiewskiej szkole strzelał żyd

W moskiewskiej szkole strzelał żyd

a11W moskiewskiej szkole strzelał żyd. W strzelaninie w moskiewskiej szkole mordercą był żyd co żydowscy okupanci ukrywają przed Rosjanami. Moskiewski uczeń Siergiej Gordiejew, który w gimnazjum otworzył ogień z broni palnej, okazał się być żydem. Jednakże media „rossijańskie” (czyt. rosyjskojęzyczne, żydowskie me(n)dia-tłum.) uporczywie publikują fotografię, Bogu ducha winnego, rosyjskiego nastolatka, na każdy sposób „kryjąc” prawdziwego, żydowskiego zbrodniarza. Tymczasem prawdziwy morderca i, w opinii szkoły, prymus w nauce, wygląda tak:

Żydowski psychopata i morderca, Siergiej Gordiejew.
Żydowski psychopata i morderca, typowy chazar, Siergiej Gordiejew.

Ta sytuacja już wywołała gniew w blogosferze. „A gdyby to był Tadżyk albo Dagestaniec, Czeczen albo Uzbek, a w najgorszym wypadku Mołdawianin albo Ormianin! Wtedy by wszystkie liberalne media trąbiły we wszystkie trąby! A że to najechali chmarami! Naszych zabijają! Wszystko na Maneżce i w Biriulewce! Krwawy reżim zasiedla nasze miasta obcymi mętami!”-piszą blogerzy na stronach „Żiwyj Żurnał”. Mało tego, prasa okupacyjna nie tylko że ukrywa przed nami jego żydowskie pochodzenie ale i stale kładzie akcent na to, że młodociany morderca (najprawdopodobniej chory psychicznie) oczywiście jest Rosjaninem. Należy zauważyć, że sami „rossijańscy” dziennikarze nie zdołaliby zrealizować takiego fałszerstwa bez pomocy „organów egzekucji prawa” eFeRji.

ax

„Oto ten sam, nieco już wyrośnięty chłopak, którego życie nasze oficjalne media zamieniły w piekło próbując ukryć prawdziwą fotografię Siergieja Gordiejewa, no to niech on teraz poda do sądu nasze media, niech będzie dla nich jakaś kara za ich bezczelne kłamstwa”-piszą w na stronach „Żiwyj Żurnał” blogerzy pOpikOf i bułacznikow. A gazeta „Prawyj Wzgliad” przypomina jak całkiem niedawno próbowano nas przekonać o tym, że zamachy terrorystyczne w Carycynie przeprowadzili Rosjanie…

Za: http://www.rusimperia.info/news/id18854.html

Data publikacji: 7.02.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.