Strona główna > Zdrowie > Ukraina – Rosja – Zabójstwo szczepionkowe bezkarne a odmowa szczepienia karalna

Ukraina – Rosja – Zabójstwo szczepionkowe bezkarne a odmowa szczepienia karalna

Za śmierć spowodowaną szczepieniem nie będzie kary natomiast za odmowę szczepienia będzie kara finansowa.

Jak wiadomo współczesna medycyna oparta jest na całkowicie wątpliwych zasadach „służby zdrowia”, nie przywiązujących znaczenia do samego życia (legalne dzieciobójstwo, tzw. aborcje), które uznają zwyrodniałe zboczenia za normę (podejście genderowe) i nawet nie przeciwdziałające eksperymentom z nowymi „medykamentami” na jednej części populacji na rzecz korzyści dla innej części populacji. Ogólnoświatowy proces szczepienia wszystkich jest na to najlepszym dowodem.

a,2

Wszystkie działania ukraińskiej junty dążą do tego żeby wszelkimi siłami dopasować się do „europejskich wartości” o czym świadczy to, że Walcman-Poroszenko podpisał, na poziomie państwowym, nakaz , zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia Ukrainy, o klinicznych badaniach importowanych lekarstw na swoich obywatelach.

Dla przypodobania się temu globalnemu kursowi działają również medyczne władze rosyjskie, które gotowe są wszelkimi metodami osiągnąć objęcie szczepieniami wszystkich rosyjskich dzieci. Szefowa Rospotriebnadzoru (Rosyjska agencja federalna odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego społeczeństwa Federacji Rosyjskiej – tłum.), Anna Popowa, powiedziała, że wkrótce jej instytucja wystąpi z inicjatywą wprowadzenia odpowiedzialności prawnej rodziców za odmowę szczepienia dzieci.

aO tym fakcie Popowa poinformowała na młodzieżowym forum „Tierritoria smysłow na Kliaźmie”. Taką metodę pani Popowa nazwała „optymalnym rozwiązaniem” problemu „wakcynofobii”, która pokutuje w naszym społeczeństwie. „I trzeba to robić ponieważ trzeba chronić nasze dzieci przed infekcją, przed którą mogą być one ochronione” – podkreśliła Popowa, dodając, że metody rozwiązania problemu będą opierały się na światowej praktyce ale będą dostosowane do warunków rosyjskich.

Doświadczenia innych krajów mówią o tym, że takie środki wprowadzone są już dawno i one są wykorzystywane. Jest przykład Australii gdzie pociąga się do odpowiedzialności administracyjnej, jest przykład innych krajów gdzie prawnie określono, że dziecko nie może być przyjęte do kolektywu, ono, po prostu, nie idzie do szkoły” – powiedziała Popowa. Szefowa Rospotriebnadzoru przytoczyła ciąg logiczny, że jeżeli państwo daje pieniądze na szczepionkę a rodzice jej nie wykorzystują to znaczy, że oni nie będą korzystać z „innych dobrodziejstw”, które zapewnia państwo przez co narażają swoje dzieci na ryzyko.

Rodzice narażający życie swojego dziecka na takie wysokie ryzyko to jest bardzo źle” – podsumowała Anna Popowa.

Jeżeli taki wniosek zostanie przygotowany to ja wtedy będę przygotowywać wniosek o pociąganie do odpowiedzialności prawnej organów państwowych za ukrywanie informacji o skutkach ubocznych szczepionek” – zareagował na nowy pomysł Rospotriebnadzoru szef Ligi Obrony Praw Pacjentów, Alieksandr Sawierskij.

Czytam, że dzisiaj nasze państwo ukrywa skutki szczepień ludzi. Przykładów jest pełno. Jedna mama przywoziła nam do Ligi dokumenty o jednym tylko przypadku w mieście Surgut kiedy po szczepieniu dzieci miały miejsce 3 zgony i 4 porażenia centralnego układu nerwowego”.

Były badania, lekarze uznali wszystkie przypadki poszczepiennych powikłań a następnie oficjalna komisja z jednego ze znanych Instytutów Naukowo-Badawczych, doszła do paradoksalnego wniosku, że ponieważ w światowej praktyce podobne przypadki nie są opisane to nie ma możliwości ustalenia związku przyczynowo-skutkowego pomiedzy szkodą dla zdrowia i życia a przeprowadzonymi szczepieniami. Za pomocą podobnych metod państwo ukrywa rzeczywistą skalę powikłań poszczepiennych.

W popularnej sieci społecznościowej pojawiła się niedawno grupa „Artiom, my z toboj”. Dziecko było absolutnie normalne a po szczepieniu doznało ciężkiego porażenia centralnego układu nerwowego. Matce powiedziano, że jest to powikłanie genetyczne ale nie ma to nic z tym wspólnego. Matka zwróciła się do niemieckich lekarzy a ci powiedzieli, że tak, jest to powikłanie genetyczne. Ale uruchomiło je szczepienie! Jest różnica? Na tym tle wydaje mi się, że konieczność przeprowadzania szczepień jest bardzo wątpliwa.

Medycyna przypisała sobie bardzo dużo osiągnięć. W rzeczywistości mnóstwo infekcji pokonaliśmy nie dzięki szczepionkom ale dzięki rozwojowi infrastruktury sanitarnej ale wszyscy obawiają się odmówić szczepienia.

Wzywam państwo do stworzenia pewnego organu społecznego do którego ludzie z powikłaniami poszczepiennymi mogliby się zwracać w celu uzyskania niezależnej ekspertyzy. U nas takiego organu nie ma. I jeżeli państwo nadal będzie stało na stanowisku „Wszyscy na szczepienia” to dzieci nadal będą umierać.

Nawiasem mówiąc, wniosek Rospotriebnadzoru nie jest absolutnie pierwszym. W ubiegłym roku senatorowie Rady Federacji wystąpili z inicjatywą wprowadzenia odpowiedzialności rodziców, którzy bezzasadnie odmawiają szczepień swoich dzieci. Na przykład uczynienie płatnym leczenia dla tych ludzi, którzy bezzasadnie odmówili profilaktycznego szczepienia a następnie zachorowali na tę chorobę. Prawdopodobnie władze wymyślą nieuchronnie jak „łupnąć po kieszeni” rodziców, którzy z tej lub innej przyczyny nie chcą szczepić swoich dzieci…”

a11

Za: http://3rm.info/main/64000-za-smert-ot-vakcinacii-ne-nakazhut-za-otkaz-privivatsya-oshtrafuyut.html

Publikacja: 22.08.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *