Strona główna > Świat > Mord Khashoggiego – po co ta heca? Dr Henry Makow

Mord Khashoggiego – po co ta heca? Dr Henry Makow

Tylko dla Czytelniczek/Czytelników o mocnych nerwach: zdjęcia sadystycznie zamordowanego saudyjskiego dziennikarza pod linkiem: https://www.liveinternet.ru/users/2425981/post443045612/ Red. W-P.

ód, 100.000 zmarłych w saudyjskiej wojnie z Jemenem / 100,000 dead in Saudi war on Yemen, ostrzelany szkolny autobus, kamienowanie kobiet za cudzołóstwo, nic nie  mówiono o tym, aż do mordu dziennikarza. Dlaczego?

Khashoggi był ważnym członkiem Bractwa Muzułmańskiego / BM, które jest zastępcą dla iluminatów na pasku komunisty (Sorosa).  W przebraniu za „islamizm” rozwijają globalizm rugując państwa narodowe jak Syria, Arabia Saudyjska i Egipt.  Oni są al.-kaidą i ISIS. W iluminackiej dialektyce, ich wrogiem są syjoniści / Illuminati dialectic, their enemy is the Zionists (czyli nacjonaliści / nationalists -Israel, Trump, Saudi Arabia etc.) To że Khashoggi pisał dla globalistycznego Washington Post Jeffa Bezosa to wsypa. Poniżej więcej info o BM. Oczekujemy na informacje od czytelników. ([email protected])

Z 25.11.2002

Dr Henry Makow

Siedziba islamskiego terroryzmu jest w Londynie, Anglia, gdzie anglo-amerykański establiszment sponsoruje radykalne „Bractwo Muzułmańskie” dla realizacji długoterminowego celu – plutokratycznej globalnej dyktatury.

Ci globaliści wymyślili „wojnę z terrorem” żeby zmiażdżyć pozostałe ślady nacjonalizmu i demokracji zarówno w krajach muzułmańskich jak i zachodnich. Oczekuj więcej podburzeń, takich jak obecne zażenowanie podczas „Miss World”, by przekonać obie strony, że ta druga zagraża jej stylowi życia.

W kompleksowym raporcie w internecie / In a comprehensive online report, spostrzegawczy mieszkający badacz Peter Goodgame wnioskuje: „Osama bin Laden nie jest, ani nigdy nie był liderem międzynarodowego ruchu islamskiego, którym kieruje Międzynarodowe Bractwo Muzułmańskie”.

Goodgame pisze dalej: „Osamę bin Ladena skutecznie wykorzystano jako marionetkę militarnej grupy Bractwa, żeby przyjął odpowiedzialność za jej okrucieństwa, ale nie jest jej dowódcą… Na tej samej zasadzie BM jest narzędziem brytyjskich globalistów, których głównym celem jest obalenie ustanowionego porządku świata i utworzenie nowego systemu jednego świata pod globalnym rządem”.

Goodgame cytuje byłego oficera brytyjskiego wywiadu dr Johna Colemana, który mówi, że BM jest tajnym zakonem masońskim ustanowionym przez wielkie nazwiska z brytyjskiego wywiadu na Bliski Wschód: T.E. Lawrence, Bertrand Russell i St. John Philby, żeby utrzymać Bliski Wschód w zacofaniu, po to by dalej ograbiać go z naturalnych zasobów ropy.

BM wykorzystywano jako kontrolera ruchów nacjonalistycznych kierowanych przez takie postaci jak Nasser, Bhuto i Szach Iranu, którzy próbowali rozwijać swoje kraje. Bez Brytyjczyków „radykalny islam pozostałby nielegalnym, represyjnym ruchem mniejszościowym jakim był zawsze, a Bliski Wschód pozostałby stabilny i bogaty” – mówi Goodgame.

Teraz BM jest potężną frakcją globalnej oligarchii. Goodgame cytuje Roberta Dreyfussa, autora „Zakładnika Khomeiniego” / Hostage to Khomeini (1980):

„Prawdziwymi Bracmi Muzułmańskimi są… tajni bankierzy i finansiści stojący za kulisami, członkowie starych arabskich, tureckich czy perskich rodzin, których genealogia umieszcza ich w oligarchicznej elicie, z gładkimi powiązaniami biznesowymi i wywiadowczymi z europejską czarną arystokracją, a szczególnie z brytyjska oligarchią.

A BM to pieniądze. Razem Bractwo prawdopodobnie kontroluje kilkudziesięcioma miliardami dolarów w płynnych aktywach, i kontroluje miliardami więcej we… wszystkim, od handlu ropą i bankowością do handlu narkotykami, nielegalnym handlem bronią, szmuglowaniem złota i diamentów. Wiążąc się z BM, Anglo-Amerykanie nie tylko wkupują się w aferę z terrorystami-do-wynajęcia, oni są partnerami w potężnym i światowym imperium finansowym…”

Fabrykując fałszywą wojnę między islamskim fundamentalizmem i Zachodem, globaliści mogą atakować ich prawdziwego wroga – ludzkość. Pociągając za sznurki zagwarantują, że kraje zachodnie i muzułmańskie sa degradowane i finansowo zupełnie podporządkowane  ich odrażającym rządom.

Globaliści od dawna wykorzystywali wojny do obalania, demoralizacji i niszczenia zachodniej cywilizacji. Oni poparli nazistów i sowiety w II wojnie światowej. Oni wymyślili komedię pn. zimna wojna. Oni związali ręce USA popierając Ho Chi Minha w Wietnamie.

Kim są? To tzw. iluminaci, reprezentują wznowienie sojuszu finansów Rotszylda i europejskiej arystokracji potajemnie koordynowanego przez satanistyczny dogmat ukryty w masonerii /a Satanic dogma hidden in freemasonry.

Oni planują nowy feudalizm, który zuboży klasy średnie, wyludni i zniewoli masy, i pozostawi tylko bogatych obsługiwanych przez technokrację. Cały świat będzie przypominał represyjny kraj trzeciego świata zarządzany przez MFW, ONZ i Bank Światowy.

Globaliści mają siedzibę w Londynie i są w zdominowanym przez Rotszylda Banku Anglii, MI-6 i tajnym stowarzyszeniu Okrągłego Stołu, które założyły Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych / RIIA. Amerykańskie filie to Rada Stosunków Międzynarodowych / CFR, CIA i fundacje Rockefellera, z których wszystkie gwarantują, że naród amerykański dalej będzie finansował i wprowadzał tyranię jednego świata. Rodzina Bushów zawdzięcza swoją prominencję  kabale, od kiedy dziadek Prescotta Busha pomagał organizowac finanse dla nazizmu / grandfather Prescott Bush helped arrange financing for Nazism.

Syjonizm ma rzekomo reprezentowac „Zachód” w tej fikcyjnej wojnie z islamem. Amerykanów przygotowuje się do bycia jak Izraelczycy, ofiarami codziennych aktów „muzułmańskiego terroru”. W ub. tygodniu kiedy następny zamachowiec-samobójca zaatakował w Jerozolimie, Benjamin Netanyahu powiedział: „Czy wybuch ma miejsce na Bali, w Moskwie, Nowym Jorku czy Jerozolimie, wszyscy łączymy się w wojnie ze wspólnym terrorystycznym wrogiem”.

Zdaniem szwajcarskiego dziennikarza Richarda Labeviere („Dolary za terror: USA i islam” / Dollars for Terror: The United States and Islam, 2000) radykalny islam jest istotnym „komplementarnym wrogiem” syjonizmu, który też dąży do regionalnej hegemonii. Jak czytamy w „Yinon Memorandum” (1982), Izrael zamierza podzielić kraje arabskie na kilka małych kantonów wzdłuż linii etnicznych. Żaden z nich nie będzie mógł sprzeciwiać się Izraelowi, który, jak USA, jest dyspozycyjnym wdrożeniem globalistycznej agendy. (207)

Palestyński ruch terrorystyczny „Hamas” jest tworem BM. Jak pisze Labeviere, on służy interesom izraelskiej prawicy, i otrzymywał tajne wsparcie finansowe od izraelskiej „Shin Beth”. (203-205). Tym sposobem palestyńscy zamachowcy-samobójcy grają prosto w ręce Ariela Sharona.

Tymczasem w USA „muzułmańskie ataki terrorystyczne” są pretekstem do założenia fundamentów państwa policyjnego. Te ataki, które mogą stac się nuklearne albo biologiczne, mogą służyć jako pretekst do ogłoszenia stanu wyjątkowego, zawieszenia wyborów i wyłapania dysydentów, czyli każdego kto nie kupuje kłamstwa.

To może być niezrozumiałe dla Amerykanów kiedy gospodarka jeszcze się trzyma. Kiedy USA wykonają brudną robotę globalistów, stopa procentowa podskoczy i zadłużeni Amerykanie mogą być pozbawieni swoich aktywów, jak było w czasie kryzysu.

The Homeland Security Act ma na celu kontrolę wszystkich amerykańskich organów ścigania tak, żeby CIA i Mosad mogły zabijać bezkarnie Amerykanów, jak było 11 IX. Amerykańskie agencje powstały by pozostać niezależnymi, by się sprawdzać.

The Act ma też pozwolić George’owi W umieszczać swoich pachołków na stanowiskach kontroli. Pamiętajmy, on jest produktem tajnego szatańskiego kultu – „Czaszka i Piszczele” / Skull and Bones. To brzmi strasznie, ale XX wiek dał wiele precedensów. Iluminaci stali zarówno za nazistowską i komunistyczną masową rzezią i terrorem. Jesteśmy teraz na pozycji podobnej do europejskich Żydów, którzy nie wierzyli ostrzeżeniom o holokauście.

W Homeland Security Act jest nawet przepis przeciwko tym, którzy coś ujawniają. Dlaczego? Inny przepis pozwala na obowiązkowe szczepienia, dając ich producentom immunity od ścigania. Dlaczego? Program  Total Information Awareness „oflaguje na czerwono” rozrabiaki poprzez monitorowanie wszelkiej osobistej komunikacji i transakcji finansowych, nawet w waszych kartach w bibliotece.  To nie wy dokonaliście ataku na WTC, Dlaczego jesteście namierzani?

Jakie jest uzasadnienie tego niszczenia wolności, którą Bush rzekomo chroni? W ciągu 14 miesięcy od 11 IX, nie było w Ameryce ani jednego muzułmańskiego ataku terrorystycznego, pomimo krwawej amerykańskiej inwazji na Afganistan. Gdyby „al.-kaida” mogła przeprowadzić atak 11 IX, to nie myślisz, że zaplanowałaby „bis”? Nie zrozumcie mnie źle: jestem wdzięczny Mosadowi i CIA za oszczędzenie nas. Ale Amerykanie po prostu nie zasługują na wolność, skoro akceptują tę pułapkę i jej złowieszcze konsekwencje.

Podsumowując, ludzkość jest w szponach diabolicznego wielopokoleniowego spisku. Satanistyczny zbrodniczy kartel obalił wszystkie nasze instytucje społeczne, i powoli tworzy brutalną globalną dyktaturę. Nasi liderzy polityczni i kulturalni to dowcipne i nieświadome pionki. Oni fabrykują fałszywą wojnę między islamem i Zachodem żeby osiągnąć degradację obu.

Rozumiem, że obraz wydaje się niewiarygodny i posępny. Masmedia trzyma nas w potężnej iluzji normalności. Ale oczekiwanie najgorszego oznacza, że nigdy się nie zawiedziesz. Jeśli nie masz racji, doznasz ulgi. Jeśli masz rację, jesteś przygotowany.

Dr Henry Makow

Źródło: https://www.henrymakow.com/251102.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 81 = 90