Modlitwy rabinów

modlitwy rabinów

Chabad_Rabbi_Ginsburgh_Satanic_SignModlitwy „bogobojnych” rabinów izrahella zawsze cechowana oryginalność. Problem polega dzisiaj jednak na tym, że ta ekipa „ekscentryków” ze szpitala psychiatrycznego pod nazwą izrahell siedzi na kilkuset głowicach nuklearnych. Na tle doniesień o postępach w negocjacjach z Palestyńczykami, znani żydowscy rabini wzywają społeczeństwo do specjalnych modłów, aby rokowania się nie powiodły i „za całość naszych ziem”.

„Mężowie Boży” w izrahellu modlą się za niepowodzenie rozmów pokojowych

Izrahellscy rabini, rzecznicy i opiekunowie judaizmu, proszą „swego boga”, aby nie dopuścił do zawarcia pokoju w Ziemi Świętej. Rabini wzywają do publicznych specjalnych modłów „o całość ziem”, gdy pojawiają się informacje o postępach negocjacji pokojowych z Palestyńczykami i „rosnącej presji na premiera, aby wyraził zgodę na dodatkowe ustępstwa”.

Ynet na swej stonie internetowej donosi, że słychać pogłoski, iż izrahell może być zmuszony do zrzeczenia się małego kawałka ziemi ukradzionego rdzennym Palestyńczykom. W związku z tym izrahellscy rabini i szefowie szkół religijnych, znanych jako jesziwy, wydali manifest wzywający wiernych do modlitwy amidah, jaka ma mieć specjalną moc sprawczą zniszczenia perspektywy pokoju z Palestyńczykami. Społeczeństwo wzywa się do odmawiania tej modlitwy podczas otwierania Arki Przymierza, gdy oświetlenie zapewniają świece szabatowe.

Według Ynet, „zbiorowe wezwanie ma dodać dodatkowej mocy i nie jest czymś konwencjonalnym. Zwykle takie modły odbywają się to tylko w czasach prawdziwego kryzysu, jak np. w czasie suszy„.

Jednak „kryzys” oznacza w tym konkretnym przypadku perspektywę zawarcia pokoju. W swoim manifeście żydowscy podżegacze wojenni i „mężowie Boży” napisali:

„Proszę miłosiernego Boga o wiele łask…aby nie oddał ziemi w hańbę kontrolowania jej przez Gojów. Chroń i zachowaj nas od naszych wrogów, i daj nam męstwo i odwagę tworzenia i uprawy twej świętej ziemi, i abyśmy żyli w odziedziczonej przez nas ziemi…

Od kilku miesięcy trwają negocjacje pokojowe na temat dodatkowych ustępstw [sic] części ziemi izrahella…

Widzimy sami, że ministrowie, wiceministrowie i członkowie Knesetu są zaniepokojeni katastrofalnymi planami i również wydają oświadczenia skupione na jednej sprawie: całość ziem izrahella jest w niebezpieczeństwie!”

 img_2596_wh

Modły ułożone zostały przez rebe Mordechaia Eliyahu.

Izrahellska społeczność żydowska staje się coraz bardziej religijna, jak twierdzi izrahellska gazeta Haaretz:

„Jedynym pytaniem pozostaje, czy naród izrahella i rząd są w 70 % religijni, czy nawet tylko w 60 % , ale kiedy dojdziemy do masy krytycznej 90 % religijnych syjonistów – w ciągu dwóch lat od teraz, a może siedmiu?

…Znaczenie religijnych syjonistów w populacji jest coraz większe, a liczba izrahellczyków liberalno-świeckich spada …Wystarczy spojrzeć na system edukacji, który staje się coraz bardziej nacjonalistyczny i religijny. IDF i jej dowódcy stają się coraz bardziej religijni. Przepisy prawa są coraz bardziej religijne i przeniknięte duchem syjonistycznym. Sądy są coraz bardziej religijne. Świecko-liberalne media upadają, a świat akademicki jest również pod ciężarem i wpada w ramiona syjonizmu religijnego”.

Wezwanie zostało już opublikowane w ten weekend, a towarzyszy mu rozdawanie ulotek w synagogach.

Tak więc, zamiast martwić się o nieistniejącą irańską broń jądrową, świat powinien zwrócić uwagę na bombę bigoterii z opóźnionym zapłonem, jaka tyka w samym środku jedynego tworu na Bliskim Wschodzie, wyposażonego w broń atomową, na państwo apartheidu izrahella. A także na rabinów wzywających ich stado nie do modłów miłości, ale do modłów o śmierć i zniszczenie pokoju.

 worshiping_hate-1

źródła:

Israel’s “men of God” pray for failure of peace talks

RABBINICAL DECREE TO CONTINUE THE CONFLICT

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.