Strona główna > NWO > Apokalipsa > Módlcie się bracia i siostry…Epidemia w Chinach wydaje się być całkowicie poza kontrolą !!!

Módlcie się bracia i siostry…Epidemia w Chinach wydaje się być całkowicie poza kontrolą !!!

UWAGA ! PONIŻSZY MATERIAŁ PRZETŁUMACZONO ZA POMOCĄ AUTOMATYCZNEGO TRANSLATORA.

Ed. – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie! Nie trzeba nas winić za szerzenie i szerzenie paniki. Kto się boi i panikuje – nie wchodź na naszą stronę. Umieściliśmy te informacje, ponieważ prawie pewien, że ten niewątpliwie sztucznie stworzony koronawirus został celowo wypuszczony na wolność, aby zabić wielu ludzi.

strukturą nowego światowego rządu antychrysta, mają tylko jeden cel – umożliwić rozprzestrzenienie się tej infekcji tak szeroko, jak to możliwe na całej planecie, aby umrzeć z niej więcej ludzi. Rzeczywiście, jednym z głównych celów światowego rządu Antychrysta jest radykalne zmniejszenie liczebności ludzkości.

Powszechne argumenty, że rzekomo jest to chińska sztuczka, aby wykupić akcje swoich przedsiębiorstw, które spadły pod pretekstem wirusa i epidemii, są uważane za niewypłacalne, ponieważ Chiny w ten sposób stracą więcej niż zysk.

Ponadto, ta choroba, jak żadna inna, pokrywa się z opisem choroby, który jest opisany w wielu przepowiedniach i który dosłownie kosi ludność krajów, aby nie mieli czasu pochować zmarłych, wrzucić ich do dziur i wypełnić (tak jak już to robią) w Chinach!), a wtedy nie będą już w stanie tego robić, a miasta pogrążą się w smrodu i smrodu.

Będziemy szczęśliwi i szczęśliwi, jeśli popełnimy błąd za kilka tygodni lub miesięcy, wszyscy zapomną o tym wirusie, ponieważ zapomnieli o ptasiej i świńskiej grypie. Ale na razie uważamy to za niedopuszczalne, mając co najmniej 10 procent prawdopodobieństwa wystąpienia tak strasznej epidemii na świecie – aby usiąść i zapewnić wszystkich, że nic złego się nie dzieje. 
Co więcej, prawosławni NIE powinni bać się niczego oprócz nikogo  oprócz Boga. Wszystko na tym świecie odbywa się zgodnie z wolą lub przyzwoleniem Boga. Powinniśmy obawiać się tylko jednej rzeczy – odejścia od Boga i wpadnięcia w ręce diabła. I w tym celu musicie starać się nie grzeszyć, stale żałować i modlić się do Boga o zbawienie duszy. Dlatego wszyscy alarmiści nie są wierzącymi! Boże, pomóż nam i chroń nas przed sieciami diabła! Bogu dzięki za wszystko! Amen

* * *

PS  Drodzy bracia i siostry! Nie zaniedbuj naszych ostrzeżeń. Posłuchaj Aleksieja Dobychina, jak możesz zwiększyć swoją odporność, aby chronić się i leczyć przed wirusem. A także sensowne jest zaopatrywanie się, przynajmniej przez miesiąc lub dwa, w żywność (makaron, płatki zbożowe, masło, cukier, konserwy itp.), Aby jeśli wirus nam przyszedł, przynajmniej niektóre następnie niewielki zapas wszystkiego, czego potrzebujesz. 
Nawet jeśli produkty nie znikną szybko ze sklepów, co jest mało prawdopodobne, nie będziesz musiał przynajmniej przez pewien czas często wychodzić do miasta, gdzie będzie ich wiele zainfekowanych ludzi. Ocalony – Bóg zbawia! Ostrzeżony – oznacza uzbrojony! Boże, pomóż nam!

 
Módlcie się, bracia i siostry … Epidemia w Chinach wydaje się być całkowicie poza kontrolą
 
  Poznaj mnie Tak wygląda koronawirus 2019-nCoV pod mikroskopem

halturnerradioshow.com (w wersji poprawionej): Śmiertelność z powodu wybuchu koronawirusa, który najprawdopodobniej jest bronią biologiczną, rozprzestrzeniła się tak bardzo, że skala tego, co się dzieje, jest już oszałamiająca. Wybuch w Chinach wydaje się być całkowicie poza kontrolą i dosłownie zabija tysiące, a może dziesiątki tysięcy ludzi każdego dnia. Liczba ofiar jest celowo ukrywana przez rząd, aby uniknąć paniki wśród ludności.
Wczoraj kilka innych miast w Chinach zostało poddanych kwarantannie, blokując kolejne 9 milionów ludzi. Obecnie wirus rozprzestrzenia się na wiele innych krajów na świecie. To, co widzimy w Chinach, wydarzy się także w innych krajach.

Milczenie mediów na temat tego, co dzieje się w Chinach i gdzie indziej, jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Ale wiemy, że wszystkie media, największe media, są w rękach sług Antychrysta, którzy celowo ukrywają prawdę, aby jak najwięcej ludzi na planecie zostało zarażonych. Ogół społeczeństwa pozostaje błogo nieświadomy, że najgroźniejsza epidemia choroby od ponad 100 lat rozprzestrzeniła się jak pożar na całym świecie.
W telewizji i prasie poczyniono jedynie pomocnicze i okazjonalne odniesienia do „koronawirusa”. Firmy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter i Google, które są w rękach sług Antychrysta, agresywnie cenzurują większość informacji pochodzących z Chin; celowo zatrzymując przepływ prawdziwych zdjęć i filmów, aby ukryć prawdziwe fakty.
Tymczasem ogół społeczeństwa w Ameryce, Europie i Australii nie ma najmniejszego pojęcia, że ​​prawdopodobnie natrafią na KWARANTANNĘ o długości od sześciu do ośmiu tygodni, ponieważ wirus rozprzestrzenia się w tych miejscach. Większość populacji nie ma wystarczającej ilości jedzenia w swoich domach, aby wyżywić się podczas kwarantanny przez okres od 6 do 8 tygodni, a rząd nie ma zapasów żywności w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, aby zapewnić ludności jedzenie. Kiedy choroba dotrze do Ameryki, Europy i Australii (oraz Rosji, Ukrainy i Białorusi), tak jak ma to miejsce w Chinach, ludzie ci umrą z powodu swojej nieostrożności i nieprzygotowania.
Wydaje się, że jest znacznie więcej przypadków niż twierdzą chińskie i inne władze. A ilu tam zmarłych ludzi wyjaśnia taki film, który uchwycił ogromną studnię, podobną do studni budowlanej, w której zainstalowano gigantyczną hydroizolację. Wszystko to przypomina izolowanie rowu, w którym umieszczą ogromną ilość materii organicznej, która zgnije i wyśle ​​truciznę do wód gruntowych. Ponadto w tle wideo można zobaczyć nowo wybudowany szpital dla pacjentów z koronawirusem …

Zobacz także film z Chin i przekonaj się sam o śmiertelności – co dzieje się tam każdego dnia:

Teraz IT idzie do Ameryki, Europy, Australii, Rosji itp. TEGO nie można zapobiec, ponieważ władze celowo zbyt długo czekały na zatrzymanie podróży międzynarodowych. Zainfekowani ludzie z Chin już rozprzestrzenili chorobę w krajach na całym świecie, a ci, którzy zainfekowali, którzy mogą nie być chorzy, już rozprzestrzeniają wirusa i infekują innych.
Gdzie media informują o tych faktach? Dlaczego ukrywa się przed amerykańską, europejską i australijską opinią publiczną? Jesteśmy przekonani, że odbywa się to celowo, aby wirus rozprzestrzenił się na cały świat tak szybko i jak najszerzej.
Kilka lat temu Chińczycy pokazali całemu światu, jak zbudowali piękny szpital w Wuhan. Ale podczas oglądania filmów uważnej publiczności tak ważny detal architektoniczny, jak kraty w oknach, nie wymknął się. To, dlaczego zostali tam spawani, było niezrozumiałe do 3 lutego, dopóki narody nie otrzymały od wewnątrz szpitala w Wuhan:
Tak więc wszędzie są bary, to znaczy nawet w komnatach wewnątrz, jak w każdym szanowanym domu wariatów. Dlatego ludzie mają teraz straszne podejrzenia, że ​​chińscy lekarze wiedzą coś o wirusie. Na przykład, że jego nowa mutacja zmieni pacjentów w przemoc, po czym zaczną gryźć lekarzy i rozprzestrzeniać epidemię. Jednym słowem – wszystko nie jest tak, jak mówią oficjalne media i rządy. Ten, kto ma powód, niech zostanie zrozumiany!

Za: https://3rm.info/main/78858-molites-bratja-i-sestry-jepidemija-v-kitae-pohozhe-sovershenno-vyshla-iz-pod-kontrolja-video.html

5.02.2020

4 thoughts on “Módlcie się bracia i siostry…Epidemia w Chinach wydaje się być całkowicie poza kontrolą !!!

 1. Co to za brednie? Kto to tworzy? Ruska trolownia z Mołdawii? Żenujące. Trenują przed wyborami Usraelu… To są stare zdjęcia chińskich pijaków pomieszane z nowymi. A po drugie. Ten wirus niszczy głównie gospodarkę Chin. Przestają sprzedawać swoje wyroby, turyści już nie przyjadą. O tym wspominał Trup, i to jest prawdziwy cel dla medialnego wirusa który został opatentowany w listopadzie 2019 roku. A teraz cytat:
  „Najbardziej zaś interesująco brzmi fragment 60-stronicowego opracowania Agencji Bezpieczeństwa USA „Rebuilding America’s Defenses – Strategy, Forces and Resources for a New Century” (Przebudowa Obrony Ameryki – Strategia, Siły i Zasoby w Nowym Stuleciu). Oto fragment dotyczący prowadzenie wojny w tym stuleciu: „Przestrzeń teatru działań wojennych ulegnie zatarciu; rozgraniczenie działań militarnych i gospodarczych ulegnie rozmyciu, a systemy informacyjne staną się głównym obiektem ataku. Zaawansowane formy broni biologicznej przeznaczone dla szczególnego genotypu mogą przekształcić broń biologiczną z jej sfery zagrożenia terrorystycznego do użytecznego narzędzia politycznego”. Autorami opracowania są John Bolton, Bill Kristol, Robert Kagan (mąż Victorii Nuland), Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfowitz zwani neokonserwatywnymi żydowskimi jastrzębiami.”

 2. http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

  Orędzie z dn. 1.02.2020

  Matka Boża mówi:

  Nie dziwcie się, to co dzieje się w świecie. Chiny Komunistyczne sami sobie tego koronawirusa zafundowali, a cierpi naród cały, maluczcy. Tak napisz. Zrobiły to specjalnie wielkie korporacje farmaceutyczne za pieniądze iluminatów i masonów w białych rękawiczkach – wykradli, by zmniejszyć populację narodu. Jednak nie przewidzieli jednego, że sami też zginą od tej epidemii – mutanty klonują nie mając antidotum. To są plagi egipskie, nie można eksperymentować na ludziach w bestialski sposób. Zapisz potwierdzenie jakie otrzymałaś podczas adoracji Jezusa obecnego w tabernakulum w Kościele św. Pawła od Krzyża [Około 2 godz. medytacji z różańcem świętym]: Księga Wyjścia I – rozdział 13, werset 2 zapisz: „I Pan powiedział do Mojżesza: Poświęć Mi wszystko co pierworodne, wszystko co otwiera łono u synów Izraela, tak wśród ludzi jak i wśród bydła. To należy do Mnie”.

  Maryja: „Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy”. Jak to rozumieć Matko Kochana Niepokalana? Wyjaśnienie otrzymasz na modlitwie /Jest poniżej/. Najpierw trzeba dać te pierwociny na oczyszczenie narodów. Czy tak duża liczba śmierci ludzi was nie przestrasza? Trzeba modlitwy za te dusze. Umierają jak zwierzęta padając na ulicach. Szpitale, są zablokowane, głód i nędza, wiadomości podawane przez media nie są prawdziwe. Ten Rząd Komunistycznej Partii Chin, wyrządził wiele złego dla moich dzieci chrześcijan, kapłanów i pasterzy, którzy zmuszani byli przez tortury do współpracy. W tym kraju niszczono życie poczęte nagminnie i jest prawdą, że otwierano restauracje oferując cząstki ciał zamordowanych dzieciątek jako przysmak. Na modlitwie usłyszałaś: „kanibalizm”.

  Nie lękaj się, to nie są twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego Mówi Matka Boga Najwyższego, wylewająca łzy i cała w żałobie z tego powodu. Można powiedzieć: ”Krew niewinna przelana”. Ale Bóg Ojciec jest Bogiem Miłosiernym.

  Trzeba wielkiej międzynarodowej krucjaty modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski. Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?” Co za ironia ludzkich zakłamanych serc.

  Napisz: Niech Polacy- szczególnie wy „Apostołowie Przymierza Bożej Miłości dla pełnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski”- ogłoszą prawdziwy eucharystyczny post każdego piątku, prosząc wcześniej kapłana o błogosławieństwo. Woda dozwolona do picia, oraz post milczenia jak ktoś nie może ze względu na zdrowie.

  A wszystko niech będzie zanurzone w świętej Bożej Woli, prosząc by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski – twojej Ojczyzny, a mojego ludu w Moim Królestwie.

  Zachować umiar w jedzeniu i piciu, wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną i olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt. Bo wszystko Bogu Najwyższemu podlega.

  (…)

  A teraz zapisz otrzymane po modlitwie wyjaśnienie podczas Mszy Świętej.

  „Gorzkie zioła ” to chrzan. Liście suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie. Zrobić rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów.

 3. Daleki jestem od panikowania to tak na wstępie.
  Chce się z wami podzielić wiedzą która otrzymałem w dniu dzisiejszym. Fabryki w chinach i cała strefa shenzhen jest wyłączona do co najmniej 6 marca tego roku . Sytuacja jest o tyle niepokojąca że termin cały czas jest przesuwany i daty są coraz odleglejsze . Mało tego moi chińscy kontrahenci są coraz bardziej zesrani. Jeszcze miesiąc temu byłem pewien że to jakiś fakenews ten wirus teraz już nie jest mi do śmiechu patrząc na to co się dzieje . Nie wiem czy to g…. działa tak że przykleja się do danego genotypu czy nie ale sama sytuacja w chinach jeśli chodzi o ilość ofiar i zachorowań moim zdaniem jest zmanipulowana i to w olbrzymiej skali. Przestrzegam miejcie baczenie na to co się dzieje bo być może to plan .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.