Strona główna > NWO > Apokalipsa > Moda czasów Antychrysta !

Moda czasów Antychrysta !

Szok! Moda czasów Antychrysta! Krzyżyki noszone przez chrześcijan na szyi zdobią buty (Foto).

Współczesnego człowieka trudno jest zaskoczyć jakimiś nowymi trendami w dziedzinie mody. Obłąkane umysły współczesnych projektantów stale wymyślają nowe, coraz bardziej wyrafinowane, formy odzieży i obuwia.

Jednakże zewnętrzny wygląd szeregu współczesnych modnych produktów świadczy o tym, że w ich opracowaniu i stworzeniu brali udział nie tylko projektanci ale i inne jeszcze siły. Bez ingerencji tych sił trudno wyjaśnić, na przykład, pojawienie się takiego rodzaju obuwia jak obuwie z kopytami.

Czy normalny człowiek może wymyślić takie ohydne buty? Najprawdopodobniej nie! To może tylko ten kto już dawno sprzedał duszę diabłu i teraz wypełnia jego wolę proponując ludziom „markowe” produkty piekła.

Tylko tak można wyjaśnić pojawienie się jeszcze jednej obuwniczej nowości, butów, których główna atrakcja polega na tym, że ich główną ozdobą są zamocowane na nich krzyżyki noszone przez chrześcijan na szyi.

a,1

a,2

a,3

a,4

a,5

a,6

Być może, że buty te pojawiły się już w Rosji. I zależy to od każdego z nas czy narodzi się sprzeciw i opór wobec tego kolejnego antychrześcijańskiego plugastwa albo czy wejdzie ono w sferę publiczną i będzie na nie moda i stanie się tak powszechne jak żydomasono – satanistyczne buty z krzyżami na podeszwach.

Służba prasowa Ruchu „Opór wobec Nowego Porządku Świata”

Za: http://dsnmp.ru/shok-moda-vremen-antihrista-natelnyie-krestyi-na-sapogah-foto/

Data publikacji: 25.08.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *