Strona główna > NWO > Apokalipsa > Mnisi ze Świętej Góry Atos stawiają opór judeomasonowi Ciprasowi

Mnisi ze Świętej Góry Atos stawiają opór judeomasonowi Ciprasowi

We wtorek przed Monasterem Diochiariu położonym na Świętej Górze Atos pojawiły się czarne flagi z napisem „Won antychryści ze Świętej Góry!”. Była to reakcja braci tegoż monasteru na mającą się odbyć wizytę na Świętej Górze Atos żydowskiego premiera Grecji, Aleksisa Ciprasa. Igumen (przełożony) mniszego bractwa odmówił przyjęcia w swych progach przedstawiciela judeomasońskiego, ateistycznego rządu w Atenach.

a1

„Nie chcemy widzieć i gościć tego ateisty i wroga naszej Wiary” – stwierdzili mnisi Monasteru Diochiarion. Towarzysz i brat fartuszkowy Cipras miał dzisiaj (27.09.2017), w Święto Podwyższenia Czcigodnego i Życiodajnego Krzyża Pańskiego złożyć wizytę w Ogrodzie Bogarodzicy (Święta Góra Atos). Jego wizyta zbiegała się także z pielgrzymką patriarchy ekumenicznego Bartłomieja, gościa Świętego Monasteru  Pantokratora.

Jednakże żydowski premier Grecji wizytę swoją przełożył ze względu, jak podają źródła, nadmiar zajęć. Prawda, aczkolwiek, jak to bywa zawsze we współczesnym świecie, jest troszeczkę inna. Stosownie do uzyskanych informacji, mnisi ze Świętej Góry Atos wyrazili swoje „poważne zastrzeżenia” co do wizyty Ciprasa w dniu Święta Podwyższenia Czcigodnego i Życiodajnego Krzyża Pańskiego, podkreślając, że człowiek, który odrzuca Krzyż, zdeklarowany ateista i bojówkarz walczący nieustannie z prawosławiem, nie ma tam czego szukać.

Jak się wypowiadano podczas obrad Świętej Wspólnoty to nie jest możliwe ażeby taki premier, który odrzuca nawrócenie swojego życia na drogę Krzyża, mógł złożyć wizytę na Świętej Górze Atos w Święto Podwyższenia Czcigodnego i Życiodajnego Krzyża Pańskiego. Była to przeważająca opinia, która doprowadziła do ostatecznej odmowy.

Jednakże warto jest również zauważyć, że 5 czy 6 monasterów było za wizytą antychrześcijańskiego, żydowskiego premiera Grecji na Świętej Górze Atos. W końcu wszystkie monastery poprosiły zgodnie o odwołanie wizyty w liście wystosowanym przez Świętą Wspólnotę Świętej Góry Atos do rządu Grecji.

a11

To jest działanie Monasteru Diochiariu, które jest bez wątpienia reakcją na, odwołaną już, wizytę żydowskiego premiera Grecji Ciprasa na Świętej Górze Atos.

aa

Dane dotyczące żydowskiego pochodzenia Alexisa Tsiprasa:

Alexis Tsipras jest potomkiem zhellenizowanych żydów zamieszkujących wcześniej zachodnią Turcję. Według tureckiej gazety „Hurriyet”, która pisała 25 lipca 2015 roku, dziadek Alexisa Tsiprasa, Dimitrios Tsipras, jego żona czyli babka Alexisa, Alexandra, i ojciec Alexisa, Paulos Tsipras (urodzony w tureckiej prefekturze Arta w 1934 roku) zamieszkiwali żydowską wioskę w zachodniej Turcji. Krążą również pogłoski, że grób dziadka Alexisa znajduje się na żydowskim cmentarzu w Arta.

http://www.aetos-apokalypsis.com/2015/08/tsipras-evraios.html?m=1

http://dia-kosmos.blogspot.com/2015/10/hurriyet.html?m=1

Pytania bez odpowiedzi, owiane tajemnicą, sugerują, że Alexis Tsipras nie ma chrztu.

1-Czy Alexis Tsipras był ochrzczony? Kiedy i gdzie i przez kogo? Czy jest on Ace Hava Nagila?

2-Czy rodzina Tzipra lub Tsipra mieszkała kiedykolwiek w Arta? Czy zawsze nosił on to nazwisko? Czy podczas spisu powszechnego z 1939 roku byli oni zapisani pod tym nazwiskiem czy innym?

3-Czy ojciec Alexisa, Paulos, był urodzony w Arta czy w Atenach?

4-Czy po roku 1959-1960 zostali jacyś krewni Alexisa Tsiprasa w Arta?

5-Na jakim cmentarzu w Arta zostali pochowani dziadek i babka Tsiprasa? Czy istnieje w Arta jakikolwiek grób z nazwiskiem Tsipra na cmentarzu miejskim?

6- Nazwisko matki Alexisa, Aristos, skąd pochodzi?

http://filosofia-erevna.blogspot.com/2014/09/alexis.html?m=1

SUPLEMENT

Arcyrabin przeklina św. Jana Chryzostoma oraz pod koniec filmu odgraża się Prawdziwej Cerkwi Prawosławnej (Genuine Orthodox Church) jak i również mnichom z Monasteru Esfigmenu oraz grozi nowostylnemu, prawosławnemu metropolicie Serafinowi z Pireusu. 

UWAGA! SUPLEMENT INFORMACYJNY!

Polecane polskojęzyczne, anglojęzyczne i rosyjskojęzyczne prawosławne strony internetowe umożliwiające głębsze zrozumienie wschodniego chrześcijaństwa, historii krajów prawosławnych, w tym także słowiańskich, oraz, ogólnie, problemów i losów prawosławnych chrześcijan w świecie.

www.ortodoksja.pl

www.prawoslawnikatolicy.pl

www.redakcjapartyzant.wordpress.com

www.wiadomosci.monasterujkowice.pl/

www.monasterujkowice.pl/

http://wikipedia.prawoslawnikatolicy.pl/tiki-index.php

www.janpielgrzym.ucoz.com/

www.maptys.wordpress.com

www.maptys.wordpress.com/nowa-wersja/

www.swiadectwoprawdy.wordpress.com/

Polecane prawosławne strony anglojęzyczne

http://www.hsir.org/

www.orthodoxinfo.com/

www.startingontheroyalpath.blogspot.com/

www.journeytoorthodoxy.com/

POZOSTAŁE POLECANE STRONY ROSYJSKOJĘZYCZNE

Na podstawie : http://www.newsbomb.gr/politikh/news/story/824505/mayres-simaies-kata-toy-tsipra-sto-agio-oros-exo-oi-antixristoi

27.09.2017

Opracowanie Grek Anonim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.