Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rabin mówi : Mniej niż 1 milion żydów zabitych w holocauście

Rabin mówi : Mniej niż 1 milion żydów zabitych w holocauście

„Mniej niż 1 milion żydów zabitych w holokauście” – twierdzi ultraortodoksyjny rabin.

a

Za jednym zamachem, nazywając Howarda Sterna „nieczystym” i „nikczemnym”, rabin Yosef Mizrachi mówi, że współczynnik małżeństw mieszanych w Europie przed holocaustem dowodzi, że mniej niż 1 milion prawdziwych żydów rzeczywiście zginęło.

Mieszkający w Nowym Jorku ultraortodoksyjny rabin, który zamieścił w internecie tysiące informacyjnych wykładów, powiedział we wtorkowym wykładzie, że jedynie około 1 miliona halachicznych żydów, mając na myśli ludzi urodzonych z matki żydówki, zginęło w holocauście.

Na video zamieszczonym w jego kanale YouTube a nakręconym podczas wykładu w Queens (Nowy Jork), rabin Yosef Mizrachi cytował wysokie współczynniki asymilacyjne w Europie przed II Wojną Światową w celu udowodnienia twierdzenia, że 80% tych zidentyfikowanych jako żydzi zabici przez nazistów podczas holocaustu w rzeczywistości nie było żydami według halachy albo prawa żydowskiego.

„Jeżeli spojrzycie na procent asymilacji, która miała miejsce w Europie i która sięgnęła już 80%, to jest to uzasadnione aby przyjąć, że 80% z 6 milionów nie było żydami” – powiedział Mizrachi, który naucza w yeshivie w Monsey.

„Prawda jest taka, że nawet nie 1 milion żydów zostało zabitych. Nie chodzi o to, broń Boże, że jest to liczba mało znacząca, jest ogromna, ale jest różnica pomiędzy 1 milionem a 6 milionami”.

„Dla nie-żydów każdy, kto posiada trochę krwi żydowskiej, jest żydem” – wyjaśnił Mizrachi. „Na przykład według prawa świeckiego Howard Stern, nieczysty, nikczemny człowiek, jest żydem”.

https://www.youtube.com/watch?v=MFhNVEQfOAg

Ale Mizrachi utrzymuje, że jego matka nie jest żydówką a więc „to jest zakazane dla (żydowskiej) kobiety ażeby go poślubić”. Słychać kogoś na widowni jak pyta o to kim jest Howard Stern?

„W USA są tysiące ludzi, którzy nazywają się Cohen i Levy ale absolutnie nie są oni żydami…To jest tak jak było w Europie”.

Na temat rabina Mizrachi czytaj dalej pod linkiem:  www.haaretz.com/jewish/news/1.694868

Jako komentarz do powyższego materiału warto przeczytać poniższe „refleksje” redakcji portalu www.gazetawarszawska.com

„Czy to koniec epoki? Czy też tylko rabin utopi się w stawie?

No, bo co teraz zrobić z tymi żydowskimi przedmiotami kultu 6 milionów niewinnie zabitych żydów?

…….Ale to jeszcze pół biedy!

Ale co zrobić z teologami posoborowymi w „kościele”, którzy żyją z kapłaństwa holokaustu, a na tym zbudowali „kościół posoborowy”?

A kabała?

Jak tu dopasować ten jeden milion od sześciu rogów Gwiazdy dawidowej? Jak gwiazda ma sześć rogów to i ofiar musi być sześć milionów, bo po milionie na róg!

Co  robić z Bergoglio, który ucałował ręce sześciorga żydów ocalałych z holokaustu, którego nie było? Odwołać te ucałowania?

Jaki to będzie rejwach?!

Synagoga to sobie jeszcze jakoś poradzi, …..ale „kościół”?

Całe szczęście, że nieboszczyk Wojtyła już nie żyje, byłoby mu bardzo przykro. On bardzo lubił żydów i dlatego cieszył się z tych sześciu milionów zabitych.

No i co z tym odszkodowaniami dla rodzin tych 6 milionów? Czy forsa będzie zwrócona nam oprawcom?”

Red. Gazeta Warszawska

Za: http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2947-rabin-ortodoksyjny-w-czasie-iiws-zginelo-mniej-niz-1-milion-zydow

======================

Za: http://www.haaretz.com/jewish/news/1.694868

Data publikacji: 1.01.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.