Strona główna > Rosja > Mnich, który nie zdradził Chrystusa

Mnich, który nie zdradził Chrystusa

Przeczytaj koniecznie: Rosja – Rozpoczyna się wydawanie ludziom dokumentów rejestracyjnych Antychrysta

„I zawiódł go diabeł na górę wysoką, i ukazał mu w okamgnieniu wszystkie królestwa całego świata. I rzekł mu: Tobie dam całą tę potęgę i chwałę ich; bo mnie są oddane, a daję je, komu chcę. Jeśli więc ty pokłonisz się przede mną, będą twoje wszystkie. A odpowiadając Jezus, rzekł mu: Napisane jest: „Panu Bogu twemu będziesz się kłaniał, i jemu samemu służył”. (Ewangelia wg Świętego Łukasza Apostoła 4:5-9).

„I zebrawszy rzeszę z uczniami swymi, rzekł im: Jeśli kto chce iść za mną, niech zaprze samego siebie, a weźmie krzyż swój i niech mię naśladuje”. (Ewangelia wg Świętego Marka Apostoła 8:34).

„Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka brama i przestronna jest droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest, którzy przez nią wchodzą. O jak ciasna brama i wąska jest droga, która wiedzie do życia, a mało jest tych, którzy ją znajdują! (Ewangelia wg Świętego Mateusza Apostoła 7:13-14)

1:32 „Tutaj żył Warfołomiej (Bartłomiej), odmówił przyjęcia dowodu tożsamości „666”. Przyjął śmierć za Chrystusa”.

1:40 Mnich odmówił przyjęcia dowodu tożsamości Federacji Rosyjskiej – co to oznacza? A to, że mnich nie złożył hołdu KSIĘCIU tego świata a wybrał CHRYSTUSA! CZCIGODNY WYBÓR MNICHA. TO JEST WIERNOŚĆ JEZUSOWI CHRYSTUSOWI. AMEN!

2:10 Co dzisiaj znaczy odmowa przyjęcia dowodu tożsamości Federacji Rosyjskiej? To oznacza UTRATĘ ŻYCIA ZIEMSKEGO! (Umrzeć dla tego świata).

2:35 To jest STRASZNA OFIARA za odrzucenie tego świata. Teraz w monasterach prawie wszyscy mnisi posiadają już dowody tożsamości a który zdecydował się na odmowę jego przyjęcia ten jest wypędzany (przez swoich) i co pozostaje takiemu mnichowi jak przyjęcie ŚMIERCI ZA CHRYSTUSA!

2:60 Ten mnich nie złożył hołdu SZATANOWI  a dokonał natomiast wyboru na korzyść KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO!

3:13 Ten mnich pokazał prawdziwą wierność WIERZE PRAWOSŁAWNEJ. Zadam wam, mnichom z dowodami tożsamości, pytanie. Jak uważacie czy możecie się zbawić posiadając ten szatański dowód tożsamości wiedząc, że jest on SZATAŃSKI??? Czy nie jest wam strasznie wobec CHRYSTUSA???

3:50 Cała Rosja ugrzęzła w tych szatańskich dowodach tożsamości, kartach, kredytach, ludzie siebie dobrowolnie odczłowieczyli, praktycznie wszyscy wyparli się swojego imienia i zdradzili swój naród!

+++

4:10 To jest pierwszy „dzwonek” wyznawstwa. Dalej będzie ich coraz więcej !!! WY, MNISI, KTÓRZY JUŻ MACIE NOWE DOWODY TOŻSAMOŚCI, OPAMIĘTAJCIE SIĘ, KOMU ŚLUBOWALIŚCIE, CZYŻ NIE JEZUSOWI CHRYSTUSOWI?

4:35 Cały internet huczy od oskarżeń, że ten mnich był samobójcą albo protestantem, itd.

4:50 NIE! To jest dla wszystkich wskazówka, że do KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO w objęciach tego świata nikt nie trafi, niech żaden człowiek nawet tak nie myśli!

5:10 Wy, którzy mieszkacie w miastach, nie ufajcie tym dowodom tożsamości, kartom kredytowym, bankom, kredytom, biometrii, ale zaufajcie BOGU naszemu JEZUSOWI CHRYSTUSOWI !!!  A ON nikogo nie pozostawi w nieszczęściu, oddajcie się CHRYSTUSOWI czystym sercem a ON sam doprowadzi was do zbawienia!

5:35 A mnichom życzę żeby pozostali wiernymi BOGU NASZEMU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI aż do śmierci! AMEN! 

Patrz także: Rosja – Zamiast dokumentu „666” przyjął śmierć za Chrystusa

Przygotował: Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.