Strona główna > Świat > Młody Izraelczyk: za antysemityzm odpowiada żydowski spisek

Młody Izraelczyk: za antysemityzm odpowiada żydowski spisek


„Istnieje racjonalne wyjaśnienie i uzasadnienie antyżydowskich uczuć… satanistyczny element wśród żydostwa angażuje się w wojnę z ludzkością…”

Michael Berg, młody Izraelczyk, mówi iż zwykli Żydzi muszą powiedzieć zorganizowanemu żydostwu WY NAS NIE REPREZENTUJECIE, albo będą obwiniani za ich występki.

(Masoni zagwarantują, że zwykli Żydzi będą kozłami ofiarnymi za to co robi zorganizowane żydostwo: globalizm, komunizm i dysforię płci.)

Michael Berg (henrymakow.com)

Menachem Mendel Schneerson
Menachem Mendel Schneerson

Urodziłem się w Izraelu w 1985. Moja rodzina to europejscy Żydzi. Od zawsze miałem instynktowne poczucie, że coś jest źle na naszym świecie…

Zszokowało mnie kiedy dowiedziałem się, że judaizm był satanistyczny, bo chce wyprzeć Boga. Judaizm zasadniczo angażuje się w plemienną rasistowską wojnę z ludzkością. Żydowska religia uczy Żydów nienawidzić i bać się nie-Żydów. To jest największy rasizm na planecie.

Satanizm (komunizm) jest narzędziem żydowskiego rasizmu i zniewolenia.

Antysemityzm to nie choroba a zdrowa reakcja na satanistyczny program zorganizowanego żydostwa (syjonizm), którzy tworzą „iluminatów”.

„Różnica między żydowską duszą i nie- żydowskimi duszami jest większa i głębsza niż różnica między duszą ludzką i bydlęcą” – Abraham Kook

Ta unikalna mieszanka żydowskiego rasizmu wobec Gojów i żydowskiego satanizmu (kabała) jest prawdziwą przyczyną antysemityzmu.

Zawsze uważałem, że nie-Żydzi nienawidzili Żydów bezpodstawnie bo to jest w ich krwi, że antysemityzm jest nieracjonalną chorobą jaką dotknięci są Goje. To mi mówiono… Zszoko­wało mnie kiedy zobaczyłem, że kabalistyczni Żydzi kontrolują międzynarodowe banki, media i politykę większości świata, i że ci Żydzi są częścią rasistowskiego kultu satanistycz­nego. Oni nie podnoszą na duchu ludzkości swoją potęgą pieniądza i wpływami medialnymi, a zamiast tego degradują ją tak, żeby łatwiej ją kontrolować.

Wkrótce zrozumiałem, że istnieje racjonalne wyjaśnienie i uzasadnienie antyżydowskich uczuć. Nie wiedziałem, że w żydostwie był satanistyczny element angażujący się w wojnę z ludzkością, i to w końcu wywołuje antysemityzm. Zawsze uważałem, że Żydzi byli maleńkim biednym prześladowanym narodem, który nienawidzono bez powodu. Nie rozumiałem tego, że żydowski uchwyt na zachodnim świecie był powodem tego, że Żydzi – łącznie ze zwykły­mi niewinnymi Żydami – byli nienawidzeni.

ZWYKŁYM ŻYDOM GROZI OBWINIANIE ICH I CIERPIENIE – CO POWINNI ZROBIĆ?

98% Żydów chce by zostawiono ich w spokoju i nie pragną niszczenia europejskich naro­dów. Moich żydowskich przyjaciół też zastanawia to samobójcze zachowanie ze strony Białego człowieka za pozwalanie na migrację. Im nie podoba się promowanie chorób i degeneracji i ogromna ich większość na pewno nie pragnie zniszczenia europejskich naro­dów. Jak ja, zszokowani byli tym wszystkim promowanym przez międzynarodowe organiza­cje żydowskie (międzynarodowe żydostwo), i że ich liderzy są satanistami. Wiem, że ogrom­na większość nas Żydów w to nie wchodzi. Ale zorganizowane żydostwo wraz z masonerią planuje zniewolić ludzkość i zrobić z nas wszystkich (łącznie ze zwykłymi Żydami) niewol­ników szatana.

PRZESŁANIE

Żeby przerwać niekończący się cykl antysemityzmu musimy mówić przeciwko programowi zorganizowanego żydostwa i go zdemaskować. Potęga światła (Prawda) go zniszczy. Jak? Żydzi którzy się obudzili na ten program potrzebują tworzyć grupy najpierw w Internecie, a później otwarcie i wyraźnie krytykować zorganizowane żydostwo i żydowski antygojowski rasizm za ich satanistyczny program przeciwko ludzkości, a szczególnie Białej Rasie.

a

„Uważam, że odradza się antysemityzm, bo w tej chwili Europa nie nauczyła się być multikulti. Uważam, że my będziemy częścią tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie społeczeńs­twem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu. Żydzi będą w samym centrum tego. Europa musi przejść przez ogromną transformację. Teraz ma być multikulti, i Żydzi będą odrzucani z powodu naszej wiodącej w tym roli”

– Barbara Lerner Spectre, Szwecja

Żydzi muszą otwarcie mówić, że nie chcą mieć nic wspólnego z tym programem, jak ja nie chcę mieć NIC wspólnego z tym złym programem. Zwykli Żydzi muszą bojkotować Holly­wood, Żydowsko-amerykańskie media i anty-Białe organizacje żydowskie takie jak AIPAC, ADL i SPLC.

Zwykli Żydzi którzy chcą tylko prowadzić normalne życie, muszą zrozumieć, że całe cierpie­nie narodu żydowskiego jest wyłącznie skutkiem anty-Białego, any-gojowskiego programu nienawiści rasowej ich liderów, zorganizowanego żydostwa i żydowskiej religii.

Dopóki będzie się kontynuować program zorganizowanego żydostwa przeciwko Białym, przeciwko Gojom, zwykli Żydzi będą cierpieć fizycznie, psychicznie i ekonomicznie. Nie musicie już cierpieć! I nie musicie sprawiać cierpienia innym. Biali Goje nie są waszymi wrogami! Wróg jest w waszych szeregach! Demaskujcie go i niszczcie dla dobra żydowskich dzieci i dla dobra ludzkości.

WOJNA PSYCHOLOGICZNA Z IZRAELCZYKAMI

Żydom w Izraelu pierze się mózgi przez 24 godziny na dobę, że wszyscy chcą ich dorwać, że Iran chce zgładzić Izrael, że reszta świata chce wymazać Izrael i Żydów, że antysemityzm czeka na nas wszędzie, i że jesteśmy bezsilnym maleńkim krajem. To nie jest prawda.

Izrael ma jeden z największych arsenałów broni nuklearnej na świecie. Jesteśmy jedynym krajem na Bliskim Wschodzie mającym taką zdolność, i nasze rakiety nuklearne mogą dotrzeć do każdego miejsca i każdej stolicy na planecie Ziemia uzbrojone w 1-2 megaton głowice. Izrael na pewno nie jest bezsilnym krajem jak chciałyby byście wierzyli żydowskie organizacje. To wszystko to propaganda żydowskich organizacji, żeby Żydzi zjednoczyli się przeciwko Gojom, a szczególnie muzułmańskiemu światu.

ROLA IZRAELA W NWO

Uważam, że źle traktowaliśmy Palestyńczyków kiedy ukradliśmy im ziemię w 1948. Dano nam inne opcje do utworzenia etnicznego państwa dla narodu żydowskiego. Więc dlaczego ustanowiono Izrael? Izraela nie utworzono jako kraju dla narodu żydowskiego, a raczej jako wojskową bazę nuklearną dla żydowskiego-Rotszylda-masońskiego NWO. Położenie strate­giczne Izraela między Europą, Azją i Afryką było tego powodem, jak i jego symboliczne znaczenie dla mafii NWO. Izrael miał być stolicą szatańskiego NWO i jednego rządu świata, jak powiedział jeden z założycieli Izraela, były premier David Ben Gurion:

„W Jerozolimie, Zjednoczone Narody (prawdziwie Zjednoczone Narody) wybudują świątynię proroków by służyła stowarzyszonej unii wszystkich kontynentów; to będzie siedziba Sądu Najwyższego Ludzkości do rozstrzygania wszelkich sporów między stowarzyszonymi kontynentami, jak przepowiedział Izajasz…”

Izraelski Sąd Najwyższy zbudowany zgodnie z programem globalistycznym. Piramida z wszechwidzącym okiem Osadzony w ziemi krzyż [schody] codziennie deptany przez ludzi https://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-israel-supreme-court/
Izraelski Sąd Najwyższy zbudowany zgodnie z programem globalistycznym. Piramida z wszechwidzącym okiem Osadzony w ziemi krzyż [schody] codziennie deptany przez ludzi https://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-israel-supreme-court/

Chciałbym żeby wszystkie narody i rasy żyły we własnych ojczyznach, i żeby narody szano­wały innych tak samo jak chcą być szanowane i traktowane… Narody muszą uznać swoje naturalne granice, ale jednocześnie mogły i powinny być przyjaciółmi i traktować się z szacunkiem i handlować ze sobą. nie kraść sobie ziemi, kobiet i bogactwa.

Obecna sytuacja w Europie nie utworzy lepszego świata, a świat większej nienawiści, podziału i wojny. To co się dzieje nie jest naturalne. Jedynym sposobem na miłość między narodami jest wzajemny szacunek i do swoich różnic. Wzajemne niszczenie się i wysiedlanie jest grzechem duchowym, i co ma miejsce przeciwko narodom europejskim poprzez inwazję muzułmańsko-afrykańską jest szkodliwe i ludobójcze. Ludobójstwo Białych trzeba zatrzymać i odwrócić!!! Nie-żydowscy Biali mogą odzyskać swoje ojczyzny. I łatwo mogą to zrobić!

Do moich braci Żydów mówię:

Demaskujcie żydowski ekstremizm i satanizm promowany przez zorganizowane żydostwo i masonerię. Tak można zatrzymać antysemityzm. Zwykli Żydzi MUSZĄ demaskować program i mówić, że MY NIE CHCEMY MIEĆ Z TYM NIC WSPÓLNEGO.

Do Europejczyków mówię:

Musicie odzyskać swoje kraje! Obcych wyślijcie z powrotem do ich ojczyzn przodków!

Bądźcie dumni z waszego narodu i dziedzictwa, bo świat nie byłby taki sam bez was! Demaskujcie polityków którzy was zdradzili! Chrońcie swojego narodu, kobiet i dzieci. Przestańcie być słabeuszami!!!

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/2017/11/Young-Israeli.html


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *