Strona główna > Bliski Wschód > Ministerstwo Diaspory ujawnia system dla śledzenia antysemityzmu online

Ministerstwo Diaspory ujawnia system dla śledzenia antysemityzmu online


Najbardziej zaawansowany system tego typu na świecie może monitorować wiadomości w mediach społecznościowych odnoszące się do Żydów w czasie rzeczywistym, utrzymuje Ministerstwo

Illustrative: Dark forces on the web via Shutterstock

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Holokaustu, Ministerstwo Diaspory ogłosiło w czwartek, że pojawiła się nowa technologia wykrywania antysemickich materiałów w internecie.

Oprogramowanie, nazwane Anti-Semitism Cyber ​​Monitoring System, or ACMS, jest najnowocześniejszym na świecie systemem monitorującym antysemityzm w czasie rzeczywistym”, informuje oświadczenie Ministerstwa.

Według danych Ministerstwa, ACMS monitoruje antysemickie posty w mediach społecznościowych i może zbadać, jak szeroko były one rozpowszechniane, przez kogo, i w jakich miastach i krajach produkuje się najbardziej antysemickie treści.

System wykorzystuje definicję antysemitymu Sojuszu Międzynarodowego Dnia pamięci ofiar Holocaustu, podczas skanowania treści, i początkowo będzie monitorować posty w języku arabskim, angielskim, francuskim i niemieckim na Facebooku i Twitter’ze przed ekspansją na inne platformy i języki.

W uzupełnieniu systemu Ministerstwo będzie operować również „war room” dla analizy antysemickich postów dzieląc się treściami z firmami internetowymi, aby mogły być usunięte.

W trakcie miesięcznego próbnego monitorowania pzez ACMS, Ministerstwo ustaliło w sumie 409,000 antysemickie postów pochodzących od 30 000 użytkowników.

Ministerstwo uznało za trzy „najbardziej antysemickie miasta” – Santiago, Chile; „Dniepr”(ukr. Дніпро, Dnipro), Ukraina; i Bukareszt, Rumunia. Miasta w krajach zachodnich uznane za najbardziej antysemickie pod względem postów to:

Paryż i Londyn, według danych Ministerstwa.

Chwaląc system, Minister d/s Diaspory, Naftali Bennett powiedział, że ujawni online antysemitów „żeby wszyscy ich poznali”.

„Nadszedł czas, aby umieścić lustro przed naszymi nienawistnikami i ukazać brzydkie oblicze współczesnego antysemityzmu”, – powiedział w/w. „Od teraz będziemy znać, każdego antysemickiego podżegacza.”.

Bennet powiedział również, że „antysemityzm nie zniknął, ale zmienił swój kształt i przeniósł się z ulicy do internetu”.

„Szczególnie w tygodniu kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień pamięci ofiar Holokaustu, musimy demaskować i rzucić światło na źródła podsycania antysemityzmu”, – powiedział Bennett.

—————-

YouTube:


Israel’s Ministry of Truth Unveils Big Brother System to Attack Antisemitism Online

————————

źródło:

https://www.timesofisrael.com/diaspora-ministry-unveils-system-for-tracking-online-anti-semitism/
autor: By TOI staff
25 January 2018

—————-

Wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych
materiałów:  dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


23 thoughts on “Ministerstwo Diaspory ujawnia system dla śledzenia antysemityzmu online

 1. Po co taki program ? czemu nie stworzony został aż tak dobry program przeciw islamowi lub terroryzmowi? czy mam bardziej bać się żydów niż tych w/w ? antysemityzm istnieje od ok 2000lat czasów kiedy Rzym przeganial żydów z imperium Romanum. tylko czemu ich przeganiał ??? może już wtedy się przekonali do żydów ??? w końcu wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!

  1. Ależ Rzymianie nikog nigdzie nie przeganiali. To mit. Rzymianie nie dysponowali żadną machiną do wygonienia Żydów gdziekolwiek. Nawet Hitler nie był w stanie przewieźć ich gdzieś daleko. Dlatego wybrał Polskę bo było tu staorazkonnych najwięcej i najbliżej do Auschwitz.

  1. Fakt. Wielu główkowało jak sklasyfikować współczesnych „starszych braci w lichwie”. Ani to nie jest jakaś jednolita rasa (są nawet żydzi chińscy czy etiopscy). Ani nie można ich sklasyfikować jako naród (musieliby władać tym samym językiem, dzielić historię, kulturę, tradycję, pochodzenie etniczne itp.), ani nawet to nie jest jakaś odrębna grupa religijna. Byli i tacy, którzy żydostwo uznali za chorobę psychiczną (paranoja, schizofrenia, rozdwojenie jaźni, socjopatia, psychopatia i wiele innych patologii na tle psychicznym występuje nieproporcjonalnie częściej u Żydów niż u Gojów. Niestety, ale dwa tysiące lat permanentnej i często sadystycznej wojny przeciwko chrześcijanom, ciemnota talmudycznych rabinów plus bezwzględny pęd za mamoną kompletnie przetrąciła im kręgosłup moralny – pomijając już fakt, że bezlitośnie zamordowali Jezusa Chrystusa, czyli dokonali bogobójstwa). Osobiście postrzegam ich jako międzynarodową grupę przestępczą o charakterze pasożytniczym, zarządzaną przez satanistyczne elity. Gdzie im wyżej w ichniej hierarchii, tym mniejsze szanse na wyrwanie się ze szczękościsku przestępczo – pasożytniczych współplemieńców. Jedynym lekarstwem dla tych nieszczęsnych ludzi i już chyba generalnie dla rodzaju ludzkiego, jest ich nawrócenie się. Ale na obecną chwilę, to tylko nasze pobożne życzenia. Pzdr.

   1. Jedynym sposobem pozbycia się plugastwa żydowskiego nie jest ich nawrócenie, tylko cenzura/admin do 4-go pokolenia.

    Cenzura z powodów prawnych. Admin

   2. „Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem”
    Ten fragment z Objawienia 3.9 dokładnie wyjaśnia nam pochodzenie tych „ludzi”. Chazarowie mają tyle wspólnego z linią Sema co Słowianie z Eskimosami. Edomici, o których Jezus powiedział, że są dziećmi diabła. Odebrali tożsamość 10-ciu plemionom Izraela (Jakuba) rozproszonych z Kaukazu po Europie po uwolnieniu z niewoli Asyryjskiej (rasa biała).To nasienie węża które ukąsiło nas w piętę. Nadchodzi jednak czas działania Pana Boga, który weźmie się za nich samych a także za ich promotora szatana.
    I oddadzą pokłon prawdziwemu Izraelowi, NAM.
    Określenie ich jako „Międzynarodowej grupę przestępczą o charakterze pasożytniczym, zarządzaną przez satanistyczne elity” doskonale oddaje ich charakter.

 2. Trzeba działać na każdym kroku i być czujnym. Mogą sobie pisać i uwidaczniac osoby antysemickie piszące prawdę o tej zarazie ziemi.

 3. Jüdischer Ordnungsdienst, pewnie to określenie tez będzie przejawem ekstremalnego antyzydaizmu.
  Żydowska służba pozadkowa.
  Kolaboranci III rzeszy co do pieca wysyłali swoich.

 4. Nie wiem, czy to ma związek z powyższym tematem, ale myślę, że coś jest na rzeczy: 28. 01. 2018 r. (niedziela) ok. godz. 21.00 oglądałam w domu, na laptopie, wypowiedź K. Karonie nt neomarksizmu w naszym społeczeństwie: ‚Piekło czy Raj? Krzysztof Karoń & Ks. prof. Tadeusz Guz (2/3)” i nagle w oknie filmu pojawiły się migawkowo żółte paski z wiadomością: „sczytywanie dysku! ”
  Ciekawe, kto się włamał i kogo interesuje, co jest zapisane na dysku mojego prywatnego laptopa?

 5. Nie wiem, czy to ma związek z powyższym tematem, ale myślę, że coś jest na rzeczy: 28. 01. 2018 r. (niedziela) ok. godz. 21.00 oglądałam w domu, na laptopie, wypowiedź K. Karonia nt neomarksizmu w naszym społeczeństwie: ‚Piekło czy Raj? Krzysztof Karoń & Ks. prof. Tadeusz Guz (2/3)” i nagle w oknie filmu pojawiły się migawkowo żółte paski z wiadomością: „sczytywanie dysku! ”
  Ciekawe, kto się włamał i kogo interesuje, co jest zapisane na dysku mojego prywatnego laptopa?

  1. To była informacja kamery, która nagrywała spotkanie.
   Szczytać dysk, hasła to ci może google/inna strona przez wstrzyknięcie javascript’u.
   Szczególnie po odkryciu podatności procesorów z tego miesiąca.
   Już są gotowe exploity w javascript na te podatności, a z czasem będzie ich więcej.
   Czasy są takie, że tylko paranoicy z wiedzą informatyczną i ich rodzina/znajomi mogą się bronić przed inwigilacją.
   Przed galileo z hacking teamu, którego używają „nasze” służby chroni wiedza jak dochodzi do infekcji. Metody obrony są proste, ale w języku polskim nie ma żadnych konkretnych porad dla laików. Już na pewno nie w jednym miejscu.
   Jak by ktoś był zainteresowany i bym znalazł trochę chęci i czasu mogę coś naskrobać na mejla. Może było by to warte publikacji na tej stronie, póki jest czas nauczyć się jak uniknąć oka wielkiego brata.
   Raczej niewiele się w tej materii zmieniło, link
   http://www.zawszeczujni.pl/2015/07/galileo-remote-control-system-analiza.html

   1. Klaus, bdb pomysł. Każdy materiał nt obrony w internatach to pożyteczna rzecz. W razie wu, śmiało wysyłaj. Pozdrowienia.

 6. To się nazywa łamanie wolności słowa, bo każda kryutyke izraela czy zydów będa uznawać za „antysemitym”

  Łamia podstawowe prawa, firmy internetowe i portale nie powinny dawać sie tak terroryzować w sensie przymusu kasowania postów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *