Strona główna > Polska > Minister rolnictwa wydał właśnie zgodę na stosowanie w Polsce pestycydów toksycznych dla pszczół

Minister rolnictwa wydał właśnie zgodę na stosowanie w Polsce pestycydów toksycznych dla pszczół


Minister rolnictwa wydał właśnie zgodę na stosowanie w Polsce pestycydów toksycznych dla pszczół … mimo iż w 2013 r w Europie nakazano wstrzymanie ich stosowania … wcześniej Minister Środowiska wyraził sprzeciw wobec ochrony gatunkowej zwierząt w Polsce … – co się z Polską dzieje?!

Wartość pracy pszczół w Polsce wynosi ponad 4mld zł rocznie Tyle stracą rolnicy i sadownicy, nie mogąc liczyć na pracę pszczół – dobro rolnictwa zależy od długofalowych rozwiązań, nie od szybkich i szkodliwych metod.

Wyślij apel do ministra rolnictwa, by Polska poparła zakaz stosowania szkodliwych dla pszczół pestycydów.

Sprawa jest bardzo ważna – unijny zakazu zapadł korzystny dla pszczół. A Polska miała być przyjazna pszczołom – dobrym przykładem w  Europie jak chronić owady zapylające!

Przeczytaj treść apelu do ministra Jurgiela: (min. Jurgiela już nie ma, a problem nie tylko pozostał … jest rozporządzenie!)

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/07/12/minister-rolnictwa-wydal-wlasnie-zgode-na-stosowanie-w-polsce-pestycydow-toksycznych-dla-pszczol/

Data publikacji: 12.07.2018


8 thoughts on “Minister rolnictwa wydał właśnie zgodę na stosowanie w Polsce pestycydów toksycznych dla pszczół

  1. Polityczne dzifki !Sami jedza smieci ,trucizne i beleco byle tym zza granicy zrobic dobrze . Minister rolnictwa czy marionetka ,kukla i bezmozg do prosty do sterowania z zewnatrz ?

  2. To jakiś półgłówek żydowski albo złośliwa koszerna k…a. Ręce opadają jak się patrzy na te sejmowe mendy antypolskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *