Strona główna > Polska > Minister Kwieciński: Konieczne będzie ściąganie imigrantów. Migracja musi wzrosnąć

Minister Kwieciński: Konieczne będzie ściąganie imigrantów. Migracja musi wzrosnąć


Minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński uważa, że w 2030 r. na polskim rynku pracy będzie brakować 1,5 mln osób, więc migracja musi rosnąć i będzie rosnąć.

„Do 2030 r. będzie brakowało 1,5 mln osób na rynku pracy. Migracja musi więc rosnąć i będzie rosnąć” – powiedział minister Jerzy Kwieciński.

„Rząd przygotował założenia polityki migracyjnej i w ciągu kilku dni, może nawet dzisiaj, zostaną one przyjęte” – dodał minister Kwieciński.

Ukraińcami nie da się załatać rynku pracy, teraz azjatyckie kraje (również te muzułmańskie) będą dla polskich firm nowym celem. Największe firmy w Polsce już ściągają imigrantów z Nepalu czy Bangladeszu.

„Każdego dnia odbieram kilkanaście telefonów z zapytaniem o możliwość ściągnięcia do Polski pracowników z Bangladeszu. Jedna z firm budowlanych potrzebuje natychmiast 1000 osób” – opowiada money.pl Jacek Zieliński z firmy Promoman.

Za sprawą rządu i firm, będziemy mieć w Polsce ciekawą mieszankę wielokulturową, oby nie była to wybuchowa mieszkanka.

Źródło: https://ndie.pl/minister-kwiecinski-konieczne-bedzie-sciaganie-imigrantow-migracja-musi-wzrosnac/

P.S. Od Mizi:


13 thoughts on “Minister Kwieciński: Konieczne będzie ściąganie imigrantów. Migracja musi wzrosnąć

 1. Takim działaniom trzeba jakoś przeciwdziałać inaczej staniemy się szybciej multikulturowym państwem niż jakiekolwiek państwo na świecie.

 2. W tych działaniach chodzi tylko o jedno,żeby ze Słowian zrobić kundli.Strzeżcie się wilków w owczych skórach.Skąd ja to znam.

 3. To celowe manipulacje, dążenie do wojny religijnej, oni nigdy się nie zintegrują, nigdy nie będą pracować, doskonale o tym wiedzą w Szwecji, Francji, Niemczech, Włoszech …..decydenci w naszej ojczyźnie to sterowane marionetki z NWO i anty Polacy ..

 4. Jak to? tylu Polaków emigrowało za pracą i rząd nie chce ich zachęcać do powrotu tylko chce nam na głowy ściagać muzułmanów, którzy i tak nie chcą pracować. oj PiS zaczyna zmieniać swoja obietnice. podziekujemy przy urnach jeśli się nie opamiętają.

  1. Problem w tym że za bardzo nie ma żadnej alternatywy. Coś jakby wybór między dzumą a cholerą. Jedni siedzą w kieszeni koszernych i jeżdżą na posiedzenia do israhella, a drudzy otrzymują wskazówki z Berlina.

  2. re: Jolanta (Marzec 27, 2018 o 09:14)

   Polacy zostali zmuszeni do emigracji za chlebem, poniewaz zydowskie sqrwysyny u wladzy w Polsce dokonali DEMONTAZU POLSKIEJ EKONOMII I GOSPODARKI po 1989r pod dyktando ZYDO-MASONERII z Brukseli i ZYDOW z USA.
   W ten sposob dokonali PIATEGO ROZBIORU POLSKI.

   Kto jeszcze nie rozumie kim sa ekipy rzadzace w Polsce to przypomne, ze w 1989r ZYDOSTWO z PZPR podpisalo uklad z ZYDOSTWEM z KOR i Solidarnosci, i w ten sposob ZYDOSTWO PODZIELILO SIE WLADZA W POLSCE i rzadza do dzis.

   Jesli ktokolwiek wierzy w slowa zydostwa u wladzy w Polsce, ktore obiecuje Polakom lepsza Polske to takie osoby sa naiwne i glupie i nigdy nie zmadrzeja, poniewaz skoro doszlo do DEMONTAZU POLSKI i ponad 85 procent polskiego majatku narodowego jest w lapach obcych to korzysci maja obcy, a nie Polacy, ktorzy stanowia jedynie TANIA SILE ROBOCZA i sa NIEWOLNIKAMI bez przyszlosci, ktorzy beda zapierdalac na obcych – vide okres PRL i zapierdalanie na CZERWONA BURZUAZJE DYKTATOROW.

   PiS, PO, SLD, PSL etc to partie nafaszerowane zydami, libertynami, komunistami, zdrajcami i agentami.
   To sa ludzie z UKLADU OKRAGLEGO STOLU, ktorzy zdradzili Polske i Polakow w 1989r !
   Ich trzeba odsunac od wladzy i wplywow w Polsce !…. i ROZSTRZELAC !

   BEZ ROZLICZENIA PRZESZLOSCI NIE MA PRZYSZLOSCI.

   POLAND FIRST ! NAJPIERW POLSKA !

   fiesta

 5. Ministrze Kwiecinski,

  Gdybym to ja mial najwyzsza wladze w Polsce to kazalbym was powiesic !….. i powiesilbym kazdego zdrajce Polski i Narodu polskiego, ktory zaszkodzil Polsce i Polakom w okresie PRL i obecnym PRL”bis” , zwanym nieprawnie „III RP”.

 6. PiS pokazuje swoją prawdziwą twarz zdrajcy i ciemiężycieli narodu.Wymyślili sobie nowy podatek,żeby dobrać się do portfeli Polaków Nachodźców na ulicach coraz więcej.Posuwają się coraz dalej i testują Polaków,a naród uśpiony. Brudziński przez swoje kretyńskie walki z fake newsami zamknie nam usta jak to się dzisiaj dzieje w Niemczech. Premierem jest człowiek znikąd na którego nikt nie głosował, niemiecki bankster,który naszymi pieniądzmi wspiera amerykański bank .Rąd służalczy dupy liże wszystkim jak leci tylko nie dba o interesy tego narodu, który im zaufał i kolejny raz ten naród został zrobiony w trąbę. To co się dzieje to granda. Ludzie niedługo wybory . Pokażmy im gdzie ich miejsce. Głosujmy na prawdziwych Polaków i patriotów,chociaż robią wszystko żeby obrzydzić ich nam, skłócają celowo partie narodowe i wyciszają Ruch 11 listopada ,jedyną partię antykomunistyczną i opartą na biblii. Głosujmy na partie narodowe,to chyba ostatnia szansa dla Polski.

  1. Zyd Glinski zbuduje dwa muzea zydowskie w Polsce…… ale za pieniadze polskiego podatnika.
   http://autonom.pl/?p=21668

   To jest bezczelne zydowskie szyderstwo z Polakow !……. ale nie tylko, poniewaz jest to kolejny dowod, ze zydostwo u wladzy w Polsce realizuje plan budowy JUDEOPOLONII.

   Jesli Polacy nie odsuna zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce to skoncza jak Palestynczycy, ktorym zydzi odebrali ziemie i majatek, a Palestynczykow zamkneli w jednym wielkim obozie koncentracyjnym, gdzie panuje smrod i ubostwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *